Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Asus TUF Gaming A15 - RTX 4050 Ryzen 7 7735HS 8 GB RAM - 21.099 TL

ANDUIN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Kadir Yıldız
Freedos yazıyor satışlarda. Freedos Windows yok demek.
Usb bellek tak başka bir bilgisayara.
Sonra buradan:

Windows 11 Yükleme Medyası Oluşturma​

Dosyasını indir.
O dosya usb'yi hazırlamak için seni yönlendirecek.
Her şey bitince usb'yi notebook'a tak, kurulum otomatik başlar.

Asus sitesinden sürücüleri indirmeyi unutma.

PNSHER

80+

Arkadaşlar bu ram'dan 2 tane aldım cihaz ile uyumlu mu acaba?

aynısı bende de oldu, sorun olacağını zannetmiyorum
Ben de aynı Rami satın aldım gelmesini bekliyorum, cihazla uyumludur sıkıntı yaşatmaz.
Arkadaşlar en iyi genel kullanım ve oyun deneyimi için fan ve mux switch'i hangi ayarda kullanıyorsunuz? Benim fan performans, mux switch de standart ayarda
Cihazda advanced optimus olduğu için nvidia denetim masasından daha kolay şekilde ayarlayabilirsiniz.
Nvidia denetim masası->Ekran yönetimi modu-> Sadece Nvidia GPU veya Otomatik Olarak Seç seçeneklerini seçebilirsiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Süleyman Toy
arkadaşlar laptobu bugün teslim aldım ama içinde windosv kurulu değilmiş biostan çıkamıyorum. siz nasıl çözdünüz ?
hocam ben bu videoya göre yaptım, hiç sorun yaşamadım, hazırladığım usb'yi cihaza taktım, güç tuşuna bastım, bios ekranını hiç görmedim, direk windows kurulum ekranı geldi, kurulum bitince direk windows update yaptım ve my asus ile armour crate yazılımını indirdim, my asus ile tüm güncellemeleri yaptım, sadece bluetooth görmedi, onunda linkini forumda paylaştılar oradan güncelledim şu an sorunsuz maaşallah
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam ben bu videoya göre yaptım, hiç sorun yaşamadım, hazırladığım usb'yi cihaza taktım, güç tuşuna bastım, bios ekranını hiç görmedim, direk windows kurulum ekranı geldi, kurulum bitince direk windows update yaptım ve my asus ile armour crate yazılımını indirdim, my asus ile tüm güncellemeleri yaptım, sadece bluetooth görmedi, onunda linkini forumda paylaştılar oradan güncelledim şu an sorunsuz maaşallah

kendirbey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
YUSUF KENDİR
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ücretlimi win 11

Shouyang

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Yusuf Utku
Beyler cihaz elime ulaştı fakat ekran 64hz hala Windows update güncel gözüküyor lütfen yardımcı olur musunuz başka ne indirmem lazım (halettim)

Fakat ekran beyaz ışıkta veya win 11 ana resmindeki ışıklarda böyle ekranda yağ var gibi üstünde bir pütürlük var o ışıklarda sadece bunun sebebi nedir sizde de varmı

Son düzenleme:

yrunarse

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Esra Nur Yılmaz
Cihazı Hepsiburada'dan 22.258 TL'ye aldım. Çok araştırdım bilgisayardan anlayan arkadaşlarımın ve kendimin de başının etini yiyerek sonunda karar vererek aldım. Klavye hassasiyeti olsun. Kasa kalitesi olsun gerçekten çok iyi.
Şöyle de bir video ekliyorum. Kutu açılışı. Onun dışında bundan önceki bilgisayarım gtx1050 3GB idi ekran kartı valorantı baya onunla oynadım. Bu bilgisayarda az önce bir el girdim abi ben valo oynamıyormuşumm.

frhntmcn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Ferhan Temuçin
Hayırlı olsun güle güle kullanın bu arada valorant girerken MUX switchten sadece 4050 seçmeyi unutmayın çok fazla performans farkı oluyor.

Top Bottom