Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Asus TUF Gaming A15 - RTX 4050 Ryzen 7 7735HS 8 GB RAM - 21.099 TL

kendirbey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
YUSUF KENDİR
epttavm'den 34 TL lisans satın alıp etkinleştirdim hocam, windows 11 home kurdum ben önceki sayfalarda bi arkadaş pro'da sıkıntılar olabiliyor, home kurun demişti, bende öyle yaptım, şu an bir sorunsuz çalışıyor.
Süresiz mi oluyor lisans

Berkant29

80+
Cihazı Hepsiburada'dan 22.258 TL'ye aldım. Çok araştırdım bilgisayardan anlayan arkadaşlarımın ve kendimin de başının etini yiyerek sonunda karar vererek aldım. Klavye hassasiyeti olsun. Kasa kalitesi olsun gerçekten çok iyi.
Şöyle de bir video ekliyorum. Kutu açılışı. Onun dışında bundan önceki bilgisayarım gtx1050 3GB idi ekran kartı valorantı baya onunla oynadım. Bu bilgisayarda az önce bir el girdim abi ben valo oynamıyormuşumm.
Ya bu cihazları bilmesem hak vericem de dostum bu cihazlar firmaların giriş-orta seviye cihazları en dandik plastikler bunlarda, tuf nitro ideapad victus modellerinde. Legion, predator, omen, rog strix serilerinden birini kullansanız ne demek istediğimi anlayacaksınız. Kasa kalitesi çok iyi diyorsun sana göre iyi o. 1050'li cihazdan gecmissin normal ama adam gibi laptop kullanan biri için yaniltici olur dediklerin. Kasa kalitesi bana iyi geldi fakat benim cihaz eski ondan öyle gelmiş olabilir demen lazım ki insanlar yanılmasın güzel kardeşim.

Shouyang

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Yusuf Utku
Ya arkadaşlar bu armory create de standart ta ne ekran kartı kullanıyor nede 144hz alıyor her şey kısıtlı illa ultimate'e zorluyor çözümü varmı bunun

PNSHER

80+
Ya bu cihazları bilmesem hak vericem de dostum bu cihazlar firmaların giriş-orta seviye cihazları en dandik plastikler bunlarda, tuf nitro ideapad victus modellerinde. Legion, predator, omen, rog strix serilerinden birini kullansanız ne demek istediğimi anlayacaksınız. Kasa kalitesi çok iyi diyorsun sana göre iyi o. 1050'li cihazdan gecmissin normal ama adam gibi laptop kullanan biri için yaniltici olur dediklerin. Kasa kalitesi bana iyi geldi fakat benim cihaz eski ondan öyle gelmiş olabilir demen lazım ki insanlar yanılmasın güzel kardeşim.
Daha önceki 2019 ve 2020 TUF serilerini de kullandım TUF serisi genel kalitede bayağı gelişti. Kasa kalitesi rakiplerine göre daha iyi bundan önce 3060lı Nitro iade ettim. Jarrods Tech kanalının incelemelerini izlemenizi öneririm.

yrunarse

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Esra Nur Yılmaz
cihaz benim “bütçeme” göre gayet iyi zaten cihaz 22.000 tl o fiyata da gayet iyi. 😊

Berkant29

80+
Daha önceki 2019 ve 2020 TUF serilerini de kullandım TUF serisi genel kalitede bayağı gelişti. Kasa kalitesi rakiplerine göre daha iyi bundan önce 3060lı Nitro iade ettim. Jarrods Tech kanalının incelemelerini izlemenizi öneririm.
Demek istediğimden hiçbir şey anlamamışa benziyorsunuz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aaa ama unutmuşum bizim insanımız kendi malına laf ettirmezdi doğru. imzayi gördüm, konuşmaya gerek yok.

Son düzenleme:

PNSHER

80+
Demek istediğimden hiçbir şey anlamamışa benziyorsunuz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aaa ama unutmuşum bizim insanımız kendi malına laf ettirmezdi doğru. imzayi gördüm, konuşmaya gerek yok.
Arada 10-15K fiyat farkı olan modellere göre kalite kıyaslaması yapan sensin dostum. Aynı segmentteki laptoplara göre daha kaliteli olduğunu belirttim ki 6 yılda 2 farklı Nitro serisi ve 3 Farklı Tuf serisi cihaz kullanmış biri olarak yeterli bilgiye sahip olduğumu düşünüyorum.
Aman şimdi bir de yalancı çıkarız istersen faturalarını da göndereyim.

Berkant29

80+
Arada 10-15K fiyat farkı olan modellere göre kalite kıyaslaması yapan sensin dostum. Aynı segmentteki laptoplara göre daha kaliteli olduğunu belirttim ki 6 yılda 2 farklı Nitro serisi ve 3 Farklı Tuf serisi cihaz kullanmış biri olarak yeterli bilgiye sahip olduğumu düşünüyorum.
Aman şimdi bir de yalancı çıkarız istersen faturalarını da göndereyim.
Tane tane anlatıyorum iyi dinle, arkadaş yorumunda "kasa kalitesi çok iyi" dedi. Ben de ilk yazımda şundan bahsettim: bu saydığım modeller, giriş-orta seviye cihazlar olduğundan dolayı aslında çok da iyi sayılmazlar normal bir laptop kullanıcısı için ideal seviyededir hatta diğer saydığım modelleri deneyimleyen olduysa kötü bile gelecektir demek istedim. Yani amacım bu konuya bakan birisi yanılmasın çünkü bazı insanlar beklentiye girebiliyor. O arkadaş da sonrasında bütçeme göre dedim zaten dedi, ben de mesajını beğenerek onayladım. Olay bu. Ben karşılastırmada bulunmadım onu yapan sensin. Ne tuf kendini geliştirdi/kötüleştirdi tarzında düşüncede bulundum ne de low-end cihazları kendi arasında karşılaştırdım. Nitro/Tuf kullandığını söylüyorsun ve yorum yapabilecek seviye olduğunu belirtiyorsun, ben sana bu konuda bir şey demedim yazıda bu yazdıklarınla alakalı bir tane cümle yok güzel kardeşim.

PNSHER

80+
Tane tane anlatıyorum iyi dinle, arkadaş yorumunda "kasa kalitesi çok iyi" dedi. Ben de ilk yazımda şundan bahsettim: bu saydığım modeller, giriş-orta seviye cihazlar olduğundan dolayı aslında çok da iyi sayılmazlar normal bir laptop kullanıcısı için ideal seviyededir hatta diğer saydığım modelleri deneyimleyen olduysa kötü bile gelecektir demek istedim. Yani amacım bu konuya bakan birisi yanılmasın çünkü bazı insanlar beklentiye girebiliyor. O arkadaş da sonrasında bütçeme göre dedim zaten dedi, ben de mesajını beğenerek onayladım. Olay bu. Ben karşılastırmada bulunmadım onu yapan sensin. Ne tuf kendini geliştirdi/kötüleştirdi tarzında düşüncede bulundum ne de low-end cihazları kendi arasında karşılaştırdım. Nitro/Tuf kullandığını söylüyorsun ve yorum yapabilecek seviye olduğunu belirtiyorsun, ben sana bu konuda bir şey demedim yazıda bu yazdıklarınla alakalı bir tane cümle yok güzel kardeşim.
İlk yanıtımda sizin söylediğinize ters bir şey söylediğimi göremiyorum. Dediğinize ek olarak belirttiğim tek şey rakiplerinden kaliteli olmasıydı (Nitro, Victus vb giriş-orta segment). 3-4 yıl önceki TUF serileri sorunlu olduğu için bazı insanlar modele ön yargılı bunu bilerek ekstra olarak serinin geliştiğini belirttim. Yanlış anlayıp gereksiz saldırgan tavır sergileyen sensin dostum benim ilk yanıtıma verdiğin cevabı bir gözden geçir.

crimeboss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
omer omer
Kulaklığı takınca dip ses geliyor sizde de öyle mi?

Shouyang

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Yusuf Utku
Bir kaç sorun var yardımcı olabilecek varmı pc hakkında

Son düzenleme:

impacto

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
130
İsim
Ekz
Cihazı Hepsiburada'dan 22.258 TL'ye aldım. Çok araştırdım bilgisayardan anlayan arkadaşlarımın ve kendimin de başının etini yiyerek sonunda karar vererek aldım. Klavye hassasiyeti olsun. Kasa kalitesi olsun gerçekten çok iyi.
Şöyle de bir video ekliyorum. Kutu açılışı. Onun dışında bundan önceki bilgisayarım gtx1050 3GB idi ekran kartı valorantı baya onunla oynadım. Bu bilgisayarda az önce bir el girdim abi ben valo oynamıyormuşumm.
Hayırlı olsun doğru tercih yapmışsın.
Hayırlı olsun güle güle kullanın bu arada valorant girerken MUX switchten sadece 4050 seçmeyi unutmayın çok fazla performans farkı oluyor.
Valoranta girerken van90033 hatası veriyor bu sorunu nasıl çözdünüz ? Bu sorun TPM ile ilgiliymiş fakat bios ayarlarında tpm adına hiçbir şeye rastlamadım.

Shouyang

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Yusuf Utku
Bu mux switch nerde ya ben bulamıyorum.Ya arkadaşlar bu armory create de standart ta ne ekran kartı kullanıyor nede 144hz alıyor her şey kısıtlı illa ultimate'e zorluyor çözümü varmı bunun

Top Bottom