Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Asus TUF Gaming A15 - RTX 4050 Ryzen 7 7735HS 8 GB RAM - 21.099 TL

Shouyang

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Yusuf Utku
Evet! Umarım çözülür.

Evet! Umarım çözülür.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İşe yaramasına sevindim! :)
Çok sağol valla büyük ihtimalle bundan ya sen olmasan kafayı yerdik cidden çok ama çok sağol ☺️☺️

Gerçekten bunları yüklemediğimiz içinmiş :) çok teşekkürler
Sadece alttakini indiriyom ben üsttekini indirmeden yine düzeliyor mu kanka, sen 2 sinide mı indirdin linkte ki

Segudas

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Yunus Gülal
Çok sağol valla büyük ihtimalle bundan ya sen olmasan kafayı yerdik cidden çok ama çok sağol ☺️☺️

Sadece alttakini indiriyom ben üsttekini indirmeden yine düzeliyor mu kanka, sen 2 sinide mı indirdin linkte ki
İkisini de indirdim ama sanırım adrenalin şart değil. Yine de bence indir gitsin.

Segudas

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Yunus Gülal
Ben alttaki az olanı indirdim o otomatik kuruyor şuan üsttekini indirmedim internet yavaş diye adrenalini yani
yanlış bilgi olabilir ama adrenalin anladığım kadarıyla nvidia nın denetim masası gibi bir şey. Amd gpu kullanmadığım için bilgim yok. Muhtemelen indirdiğin yeterli olacaktır.

Shouyang

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Yusuf Utku
yanlış bilgi olabilir ama adrenalin anladığım kadarıyla nvidia nın denetim masası gibi bir şey. Amd gpu kullanmadığım için bilgim yok. Muhtemelen indirdiğin yeterli olacaktır.
Aynen olmazsa onu da indiririm (sadece alttakini indirdim bende de düzeldi ☺️)

Sorununuzu doğru anladığımdan emin değilim ama umarım yardımcı olur. Ben de ilk aldığımda baya uğraşmıştım 144 hz yapamamıştım meğersem https://www.amd.com/en/support/apu/...processors-radeon-graphics/amd-ryzen-7-7735hs bu driverları kurmamışım. Sonrasında Ayarlar - Sistem - Ekran - Gelişmiş Ekran ayarlarında yenileme hızı gözükmeye başladı. Umarım yanlış anlamamışımdır ve işinize yarar. Alıntıyı görüntüle
Sorunum tamamen düzeldi sayenizde çok teşekkürler tekrardan bu faydalı bilgilendirme ve yardımın için ☺️

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Süleyman Toy

Ekler

• Adsız.png
    Adsız.png
    19.8 KB · Hit: 59

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
oem ile farkı nedir tam olarak

misemise

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
126
İsim
Mert Ketenoğlu
Hepsiburadadan bende aynı laptobu aldım. Kurulum yaptım. Hatta ssd bile taktım. Beni çok tatmin etmedi en azından 4060 lı laptop bakayım diyorum. İade etme şansım var mı? Kimi arkadaşlar açıp kullanıp iade etmişler.

Top Bottom