Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Asus TUF Gaming A15 - RTX 4050 Ryzen 7 7735HS 8 GB RAM - 21.099 TL

uomerlutfi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,130
İsim
Ömer Lütfi Ülker
İlgilendiği Kategoriler
bilgisyaarlar - bilgisayar bileşenleri
Instagram
instagram.com/omerlutfiulker
Arkadaşlar klavyenin sanki kenarları biraz ortaya göre yüksek mi yoksa bana mı öyle geldi anlamadım . Örnek güç tuşu üzerinde parmağımı hissettigimde sag tarafı kasaya sanki düz sol tarafi kasadan yüksek gibi aynı durum sol tarafta da var .
Sizde bu şekilde bir durum varmı?
16827771582481991131156365121046.jpg

16827773756778238542830872338650.jpg

hummed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mehmet tanrıkulu
Arkadaşlar klavyenin sanki kenarları biraz ortaya göre yüksek mi yoksa bana mı öyle geldi anlamadım . Örnek güç tuşu üzerinde parmağımı hissettigimde sag tarafı kasaya sanki düz sol tarafi kasadan yüksek gibi aynı durum sol tarafta da var .
Sizde bu şekilde bir durum varmı?
Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle
evet bende de öyle ama bu özelliği olabilir ve pek sorun etmiyorum hatta sorun bile değil bana göre

crimeboss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
omer omer
bilgisayarın kasası cok zor acılıyor. acarken kasanın bazı yerlerini birazcık ezdim. umarım garanti dısı kalmaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

şöyle bir ezik oluştu.

Ekler

• IMG_1052.jpeg
    IMG_1052.jpeg
    400.6 KB · Hit: 91
Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Süleyman Toy
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Süleyman Toy
Arkadaşlar en iyi genel kullanım ve oyun deneyimi için fan ve mux switch'i hangi ayarda kullanıyorsunuz? Benim fan performans, mux switch de standart ayarda

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Ahmet yilmaz
Arkadaşlar en iyi genel kullanım ve oyun deneyimi için fan ve mux switch'i hangi ayarda kullanıyorsunuz? Benim fan performans, mux switch de standart ayarda
Mux switch optimus veya optimumda islemci performans. Oyun oynamazken ekran karti tasarrufa geciyor. Gunluk kullanimda islemciyi fani sessize aliyorum hic gurultu cikarmiyor.

Segudas

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Yunus Gülal
Mux switch optimus veya optimumda islemci performans. Oyun oynamazken ekran karti tasarrufa geciyor. Gunluk kullanimda islemciyi fani sessize aliyorum hic gurultu cikarmiyor.
Optimus nasıl ayarlıyorsunuz bende böyle bi seçenek çıkmıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Süleyman Toy
Optimus nasıl ayarlıyorsunuz bende böyle bi seçenek çıkmıyor.
hocam optimus bildiğim kadarıyla en sondaki optimize edilmiş oluyor, ancak optimus'un standart'tan farkı yok anladığım kadarıyla sadece pilde kullanırken oyun bile oynasan otomatik olarak dagili gpu'ya geçiyor, standarttan tek farkı bu

Segudas

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Yunus Gülal
hocam optimus bildiğim kadarıyla en sondaki optimize edilmiş oluyor, ancak optimus'un standart'tan farkı yok anladığım kadarıyla sadece pilde kullanırken oyun bile oynasan otomatik olarak dagili gpu'ya geçiyor, standarttan tek farkı bu
Eco mode a geçmek isteyince nvidia optimus etkinleştirin yazısı geliyor da öyle bi seçenek bulamadım. Sorun bu aslında.

Eksi_iki

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Eyyüp Piran
Şu güç göstergesi ışıklarını nasıl kapatabilirim ya da kapanıyor mu ( klavye tuşlarını hemen üstündeki beyaz ışıklar) film izlerken aşırı rahatsız ediyor
IMG_20230430_182514.jpg

Top Bottom