Neler Yeni

Yardım Glorious model o wireless sorun

frhntmcn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Ferhan Temuçin
Merhabalar, ocak ayında sıfır ayarında ikinci el olarak aldığım glorious model o wireless cihazımda son günlerde sorun yaşamaya başladım. İlk olarak bi gün şarjı bittiğinde şarja takıp dışarı çıkmıştım. Eve geri döndüğümde şarjdan çıkarıp kullanmaya çalıştığımda 5 dk sonra mouse kendisini kapattı. Şarja taktım tekrar herhalde tam oturmadı gibi düşündüm ama daha sonra fark ettim mouse biraz şarj olduktan sonra şarjda bile olsa şarjı bitiyor gibi orta tekerlek kırmızı yanıp sönmeye başlıyor. Şu anda sadece kablolu olarak kullanabiliyorum hiç şarj olmuyor. Bir yardım önerisi olan var mıdır?

FORİ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
554
İsim
Eray İstanbul
Steam
FORİ
Discord
FORİ
Merhabalar, ocak ayında sıfır ayarında ikinci el olarak aldığım glorious model o wireless cihazımda son günlerde sorun yaşamaya başladım. İlk olarak bi gün şarjı bittiğinde şarja takıp dışarı çıkmıştım. Eve geri döndüğümde şarjdan çıkarıp kullanmaya çalıştığımda 5 dk sonra mouse kendisini kapattı. Şarja taktım tekrar herhalde tam oturmadı gibi düşündüm ama daha sonra fark ettim mouse biraz şarj olduktan sonra şarjda bile olsa şarjı bitiyor gibi orta tekerlek kırmızı yanıp sönmeye başlıyor. Şu anda sadece kablolu olarak kullanabiliyorum hiç şarj olmuyor. Bir yardım önerisi olan var mıdır?
Pilini çıkartıp aşırı kalitesiz bir tane takmış olabilirler. Veya direk ömrü bitmiş olabilir pilinin. Yada bambaşka bir sorun. Pilini değiştirmeyi bir denesene. İnternette varsa yedek parçası tabi.
Kolay söküm için video.

frhntmcn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Ferhan Temuçin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Videoyu gördüm aklıma geldi fakat pilini satan bir yer bulamadım o yüzden bende başka bir çözüm önerisi olan var mı diye sordum.

FORİ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
554
İsim
Eray İstanbul
Steam
FORİ
Discord
FORİ
Videoyu gördüm aklıma geldi fakat pilini satan bir yer bulamadım o yüzden bende başka bir çözüm önerisi olan var mı diye sordum.
Değerlerine bak ve aynı akım değerine sahip başka bir lityum pil tak. Bi pili çıkarıp denesene. Anladığım kadarıyla kolay çıkarılıp taklıabilen bir mouse.

frhntmcn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Ferhan Temuçin
Sökmek ya da takmak benim için sorun değil ama tek endişelendiğim şey skatezleri tekrar yerine iyi oturmazsa bide skatez masrafı çıkar

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,201
İsim
Murat Orhan
Glorios O larda kronik sorunlar oluyor bu şekilde. Ajazz AJ199a falan gecebilirsin bunu satıp.

frhntmcn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Ferhan Temuçin
Glorios O larda kronik sorunlar oluyor bu şekilde. Ajazz AJ199a falan gecebilirsin bunu satıp.
Dün akşam içindeki ile aynı pilden sipariş verdim. Eğer düzelirse satıp başka bi mouse geçebilirim. (Şu anda rival 3 wireless kullanıyorum)

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,201
İsim
Murat Orhan
Dün akşam içindeki ile aynı pilden sipariş verdim. Eğer düzelirse satıp başka bi mouse geçebilirim. (Şu anda rival 3 wireless kullanıyorum)
Ajazza gecmek ilac gibi gelecektir sadece bir oneri.

frhntmcn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Ferhan Temuçin
Mantıklı ama şu anda geçebilecek bütçem yok malesef :(

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri