Arama sonuçları: *

1. L

Donanımsal acil yardım

B460m pro i3 10100f I3 10100 alacaktım sipariş ederken problem oldu f işlemci aldım okul için topluyoruz görüntü için biostar gtx 210 taksam görüntü alabilirmiyim Şuan alamıyorum
  2. L

Geforge gtx 210 ile b460m

Okula pc topluyorduk dikkatsizlik sonucu i3 10100f işlemci aldım i3 10100 alacakken fiyat farkı sebebiyle şimdi ekran kartı almam lazım Biostar gtx 210 alsam hepsiburada da mevcut görüntü alabilmek için anakartım b460m pro Tercih edebilirmiyim
  3. L

Düşük Sistem Gereksinimli ve Hikayeli Oyun Önerisi

🚬🚭 Assasins brootherhood
  4. L

9000 TL bütçe ile laptop seçimi

O HP tavsiye etmem malzeme kalite ısı vs birde Max Q ekran kartı var link atarım 1619911966 https://www.hepsiburada.com/lenovo-ideapad-amd-ryzen-7-4800h-16gb-512gb-ssd-gtx-1650ti-freedos-156-fhd-tasinabilir-bilgisayar-82ey00chtx-p-HBV000014N0W3?magaza=elimar Ben kullanıyorum 8k ya almıştım...
  5. L

9000 TL bütçe ile laptop seçimi

Lenovo laptop açısından bı devrim alacaksan Lenovo al malzeme kalitesi vs süper ben yeni aldım memnunum ama lenovonun daha güzel modelleri var onlara bak
  6. L

Düşük Sistem Gereksinimli ve Hikayeli Oyun Önerisi

1619911338 Sistemin yetiyorsa Battlefield 1 oyna
  7. L

Yurtdışından Moskova'dan aranmak

Sanmam dolandıcıdır diye tahmin ediyorum hattını yurtdışı aranmaya kapat internette var videosu
  8. L

Bizim biri vardı o bana spam msj uygulamasından msj atıyordu muhtemelen durum belli ondan kaynaklı
  9. L

Valla açma sakın aćıldıldığında faturana yüksek meblalar yansıyor dolandıcıdır biri size spam kodu göndertiyordur bı uygulama üzerinden oradan numaranızı almışlardır öyle tahmin ediyorum
  10. L

+7 ile başlayan moskova dan gece yarısı çağrı aldım açmadım dolandırıcıdır değilmi insan ister istemez ürküyor
  11. L

Termal macun ne şıklıkla değiştirilmesi gerekir

belirli bir yılı yok nezaman ısınmaya başladı ozaman değiştir
  12. L

Full sistem istiyorum butce 7.5k

kardeşim donanım arşivinin son yaptığı sistem 1660 süper li vs baya güzeldi ekstra olarak 600 tlik oyuncu kulaklığı yanında hediyeydi 1614146866 6k ya
  13. L

gtx 1660 super r5 3500x fortnite fps drop

bende konu açtım bununla alakalı normal fortnite ile ilgili bir problem ama ne yazık ki sildim 30 gb lık oyunu sil yükle yapıyım diye xdd
  14. L

fortnite anlayamadığım sorun

anladım fakat işemci sıcaklığı normal daha yeni aldım zaten laptop u 70 derece max
  15. L

Kulak üstü/kulak içi, kablolu kulaklık oneriniz varmıdır

rgb aramıyorsan philips in siyah bir tane kulaklığı var 6 sene dir devamlı kullanıyorum en ufak defermasyon arıza vs görmedi 150 160 tl bandında tavsiye ederim https://www.hepsiburada.com/philips-shm1900-mikrofonlu-kulakustu-kulaklik-p-BD850358 bendekinin aynısı
  16. L

driverlarım güncel
  17. L

arada bir kafa dağıtmak için fortnite ye giriyordum ve destansı ayarlarda 80 90 fps alıyodum şimdi girdiğimde en düşük ayarlarda 30 fps zor alıyorum sebebi nedir acaba ayarlara bakıyorum düzeltemedim epic games e güncelleme gelmiş onu yaptım düzeldi ayarları otomatik ayarla dedim tekrar en düşük...
  18. L

Final fantasy 7 remeke pc ye nezaman gelecek

Onu kastedmistim 🙃🤣
  19. L

Final fantasy 7 remeke pc ye nezaman gelecek

Başka önereceğniz varmı
  20. L

İ3 7100 ve gtx1050Tİ Darboğaz Yapar Mı?

Benim eskide i3 3200 vardı 1050 darboğaz yapmamıştı
Top Bottom