Neler Yeni

gtx 1660 super r5 3500x fortnite fps drop

Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Arda hocat
Dostlar sakinleşin. Fortnitin her sozunu geldiğinde 1 hafta falan drop yiyosun sonra geçiyor ben imzadaki sistem ile drop yiyorum 100 fps yw düşüyp
oh maşallah 2080 super bile drop yiyosa 1660 superin hali ne olur acaba umarım çabuk geçer bide destansı ayarlarda 30 45 fps alıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

oh maşallah 3080 super bile drop yiyosa 1660 superin hali ne olur acaba umarım çabuk geçer bide destansı ayarlarda 30 45 fps alıyorum

Dostlar sakinleşin. Fortnitin her sozunu geldiğinde 1 hafta falan drop yiyosun sonra geçiyor ben imzadaki sistem ile drop yiyorum 100 fps yw düşüyp
siz bile 2080 superle fps droplar yiyosanın benm 1660 superin hali ne olur siz düşünün bide destansı ayarlarda 30 fps ye kadar düşüyo

Barneystinson

80+ Silver
oh maşallah 2080 super bile drop yiyosa 1660 superin hali ne olur acaba umarım çabuk geçer bide destansı ayarlarda 30 45 fps alıyorum

oh maşallah 3080 super bile drop yiyosa 1660 superin hali ne olur acaba umarım çabuk geçer bide destansı ayarlarda 30 45 fps alıyorum

siz bile 2080 superle fps droplar yiyosanın benm 1660 superin hali ne olur siz düşünün bide destansı ayarlarda 30 fps ye kadar düşüyo
Ben destansı oynamıyorum platen ayarları ile 144 de düşüyo 240 tan 240 a sabitlediğim için

ByEfe04

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,874
İsim
Efe Kıcır
gerçekten sizzde drop yiyiyormusunuz lütfen içimi rahatlatmak için söylemeyin başka oyunlarda sistemin performansı süper ama fortnite de berbat benim en sevdiğim oyun fortniteydı herhalde güncelleme dışında bir çözümü yok bide silip tekrar yükledim ama olmadı malesef
Hocam herkes yiyor şuanda zaten.
Güncelleme ile düzeltirler merak etmeyin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Arda hocat
verdiğim linkteki testte 1660 superle yeni sezonda nasıl bu kadar yüksek fps alıyor anlamıyorum ben destansı ayarlarda açamıyorum bile

ozhan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
366
İsim
Özhan
oyunla alakalı bir durum 21 gb guncelleme geldı ılla kı bır sorun vardır

Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Arda hocat
oyuna daha güncelleme gelmedi ve git gide kötüye gidiyor oyunum yere inince 144 e sabitleniyor ama yine drop yiyiyorum bi foto bırakayım
textureler de yüklenmiyor çünkü sanki 1050 ile oyun oynuyorum gibi
fotonun boyut fazla geldi kb teşkilata çok yakınım daha teşkilatın textureleri yüklenmemiş oluyo yani

Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Arda hocat
internette izlediğim testlerde kasma olmuyo zaten link atmıştım görmüşsünüzdür geforce experience üzerinden açıp denesem bide

sizde de 1660 super varmış sizdeki durum ne acaba şu anda kafaya taktım ben

LloydTR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Hasan kerem yurtdoğan
merhaba bundan 2 gün önce yeni sistemim geldi sistemimin ekran kartı 1660 super işlemcimde 3500x ve 16gb ram var
internette destansı ayarlarda yapılmış testlerde 80-90 fps verirken ben destansı ayarlara aldığımda 30 fps ye kadar drop yiyiyorum
ama düşük ayarlara alıp bazı ayaları yüksek yapıyorum bazılarını destansı bazılarını da orta sabit 144fps alabiliyorum ama textureler biraz geç yükleniyo yani tam planör açılan seviyeden biraz önce yükleniyo
şu an sadece 1 oyun yüklü oda fortnite yarına kadar da gta 5 inecek onunlada test edeceğim niye böyle oluyo bilen varmı acaba internette oyunla alakalı olduğu yazıyo ama güvenemedim inşallah oyunla ilgilidir teşekkürler
bu arada bazı arkadaşlarım biraz zaman ver 1 haftaya kadar düzelir dedi bide bi arkadaşım rtx 2060 takınca sistemine onunda kasmış 1 haftaya düzelmiş anlamadım gitti yardımlarınız için teşekkürler
bende konu açtım bununla alakalı normal fortnite ile ilgili bir problem ama ne yazık ki sildim 30 gb lık oyunu sil yükle yapıyım diye xdd

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
962,852
Üyeler
151,959
Son üye
beyhan tosun
Top Bottom