Arama sonuçları: *

1. D

ASUS Dual GeForce RTX 4060 OC 8GB GDDR6 128 Bit 8999,00 TL

Vatandaki 8499 TL' lik rakam kısmen daha kabul edilebilir bir rakam idi. İdi diyorum çünkü sömürdüler hemen. Ön sipariş ürününde nasıl stok bitiyor, onu da anlamış değilim. Yalnız İnno 3d kartlar bile 10k bandında. geçen ay 4060ti o fiyata çıkış yapmıştı. Şimdi 4050 pardon RTX 4060 aynı fiyata...
  2. D

9500 TL rtx 4060 alınır mı

Üstadım 1660 Tİ ekran kartından daha güncel bir karta geçmeyi düşünen "Ben" im kişisel görüşüm 9500 TL ye değmeyeceği yönünde. Nvidia'nın sitesinde hala 7499 TL' den başlayan fiyatlar diye yazıyor. Ancak o fiyata çıkarsa iş yapar. Test sonuçları yayınlanmaya başladı youtube' da ve genel kanı 300...
  3. D

🔥İndirim SİNERJİK İNDİRİMLER 18-21 MAYIS

Üstatlar "Patriot 64GB Supersonic Rage" için ne dersiniz ? Almaya değer mi ?
  4. D

❌İndirim Bitti! Asus TUF Gaming A15 - RTX 4050 Ryzen 7 7735HS 8 GB RAM - 21.099 TL

Alan, kullanan arkadaşlara hayırlı olsun. Yalnız RAM' ini kendi takacak arkadaşlardan ricam kapağı açtıkları zaman bir fotoğrafını çekip paylaşabilirler mi ? En azından hem soğutmasını hem de genişleme yuvalarını görmüş olur, genel bir fikir ediniriz. Bayram indirimi bahanesi ile tekrar 21-22K...
  5. D

Yardım ID Cooling SE-214XT Bu fiyata nasıl?

Aynen üstadım. Fatura kesebilmesi için T.C. Kimlik no şart. Ayrıca kargocular bile kimlik no almadan ürün teslim etmiyor artık kolay kolay.
  6. D

Yardım ID Cooling SE-214XT Bu fiyata nasıl?

Üstat ürün için bir şey diyemem ama, siteden geçen ay aynı markanın 3 adet fanını ve thermal grizzy kryonaut aldım. Gayet sağlam bir paketleme ile 2 gün sonra elime ulaştı. Bir sıkıntı yaşamadım ben.
  7. D

Sapphire RX6700 Pulse - 6749tl VATAN

1-2 haftadır vatanda bu fiyatlarda. Peki 1660Ti den bu karta geçmeye değer mi ?
  8. D

Hangi Kule Tipi Soğutucu Alınmalı

Üstat dediğim gibi gözüne güzel gelirse, bütçene de uyarsa neden sorun olsun. Ama kaliteli bir termal macun kullan. Alacağın soğutucunun içinden çıkacak olan termal macun standart bir şey olacaktır. Grizzly Kryonaut öneririm. Güzel performans veriyor.
  9. D

Hangi Kule Tipi Soğutucu Alınmalı

Üstadım naçizane görüşüm Snowman' ı direkt ele derim. 2 Tane bakır ısı borusu çok tatmin edici performans vermez. Gametech' de ele. Çok iri. Hem kasanın içerisinde çok yer kaplar, hem ağırlıktan sıkıntı çıkartabilir. Diğer üç seçenek arasından (Dark Freezer, Performax veya Id-Cooling) hangisi...
  10. D

LG UltraGear 27GN600-B alınır mı

Üstat 27" 1080p olayı bana yeterli geliyor fazlası ile. Piksel sayma olayını da abartı olarak görüyorum. 32" TV de yaşamadım ve 27" monitörde hiç yaşamıyorum bu durumu. 60 cm mesafeden kullanıyorum ekranı. Bu durumu yaşayan arkadaşlar ya çok yakın mesafe kullanıyorlar monitörü ya da çok keskin...
  11. D

LG UltraGear 27GN600-B alınır mı

Üstat ayın 27 sinde 27GN650-B modelini 4 k ya aldım hepsi burada' dan. Güzel monitör kesinlikle. Ama 600-B ye 5k para vermek ? Bilemedim valla. Ben Samsung t32e310mz TV den geçiş yaptım. Bir ay kadar da Asus VG258QR kullandım. Alım öncesi 3 monitör arasında gidip geliyordum. 1-LG 27 GN650-B...
Top Bottom