Neler Yeni

Yardım ID Cooling SE-214XT Bu fiyata nasıl?

Dark'ın 90-92 mm fanlı İşlemci soğutucuları bile 400 TL'lere dayanmışken bu tarz bir soğutucu için bu fiyat nasıldır? Ayrıca Site güvenilir mi, daha önce alışveriş yapan oldu mu? Piyasalar iyice artmadan almak manıklı mı bu ürünü?

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,356
İsim
Kerem Çavuş
Geçen bu sitede 500 e düştü ama bu fiyata da alınır bence adam akıllı argb kasa fanları bile 350 400 olmuş

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Geçen bu sitede 500 e düştü ama bu fiyata da alınır bence adam akıllı argb kasa fanları bile 350 400 olmuş
O düşen ARGB olan modeldi diye hatırlıyorum, acaba bu da düşer mi 500'e. Beklemek mantıklı mı, ya da almak mı acaba kafa karışıklığı.
Yani evet, fiyat uygun gibi duruyor. Site güvenilirdir 100% değil mi?

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,356
İsim
Kerem Çavuş
O düşen ARGB olan modeldi diye hatırlıyorum, acaba bu da düşer mi 500'e. Beklemek mantıklı mı, ya da almak mı acaba kafa karışıklığı.
Yani evet, fiyat uygun gibi duruyor. Site güvenilirdir 100% değil mi?
argbsi de aynı fiyat daha mantıklı değil mi rgbye göre ?

argbsi de aynı fiyat daha mantıklı değil mi rgbye göre ?
Anakartımda o giriş yok maalesef, ARGB için 3 pinli bir özel giriş lazım Anakart üzerinde.
RGB modeli Random yanan bir ışığa sahip, o yüzden onu almayı düşünüyorum

durall

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Dural ÖZPINAR
Dark'ın 90-92 mm fanlı İşlemci soğutucuları bile 400 TL'lere dayanmışken bu tarz bir soğutucu için bu fiyat nasıldır? Ayrıca Site güvenilir mi, daha önce alışveriş yapan oldu mu? Piyasalar iyice artmadan almak manıklı mı bu ürünü?

Üstat ürün için bir şey diyemem ama, siteden geçen ay aynı markanın 3 adet fanını ve thermal grizzy kryonaut aldım. Gayet sağlam bir paketleme ile 2 gün sonra elime ulaştı. Bir sıkıntı yaşamadım ben.

Üstat ürün için bir şey diyemem ama, siteden geçen ay aynı markanın 3 adet fanını ve thermal grizzy kryonaut aldım. Gayet sağlam bir paketleme ile 2 gün sonra elime ulaştı. Bir sıkıntı yaşamadım ben.
Fatura bilgisi kısmında TC No istiyor, o biraz kafamı karıştırdı. Gerçi faturayı kesmesi için gerekli diye biliyorum

durall

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Dural ÖZPINAR
Fatura bilgisi kısmında TC No istiyor, o biraz kafamı karıştırdı. Gerçi faturayı kesmesi için gerekli diye biliyorum
Aynen üstadım. Fatura kesebilmesi için T.C. Kimlik no şart. Ayrıca kargocular bile kimlik no almadan ürün teslim etmiyor artık kolay kolay.

Barissta

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
362
İsim
Barış

MSI aşığıyimm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,072
İsim
Ali Batmaz
Alınır

BatuhanKLC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
854
İsim
Batuhan Kılıç
Gelbura güvenilirdir , sahibini tanırım Tc ni verebilirsin , yakın zamanda bir ortak çalışmamız olacak , bu fiyatlardan daha uyguna alabileceksin muhtemelen. Acelesi yoksa bekle derim.

Top Bottom