Arama sonuçları: *

1. P

CS 2 Faceit Arkadaşları Arıyorum (Yaz Ayı Öncesi Alıştırma)

6k saatim var ve faceit 10lv ım sana tavsiyem faceit pre aldıysan bunu bıçak almak için değil csde kendini geliştirmek(tabi geliştirmek istiyorsan) için veya zevk için oyna bıçak alma kısmınada gelirsek günde kenara belli bir miktar para atıp orta seviyelerde huntsman falana alabilirsin çok...
  2. P

İphone 13 e gecmeyi düsünüyorum

iphone 13 suande benim ve bütcem icin bu apple kategorisindeki en iyi cihaz gibi duruyor 13 alip kullanabildigim kadar kullanmayi düsünüyorum
  3. P

arkadaşlar tartişmalik bir konu yok 16GB 5s denilen telefonu 8 sene kullandim bu telefon 3 sene gitmedi
  4. P

Arkadaşlar şu anda kullandiğim telefon mi note 10 lite iphone 5s ten gecmistim ve ilk başlarda memnun olmama rağmen simdi memnun degilim system erorr verip duruyor iphone 13 e geçmeyi düşünü yorum diger ürünlerin fiyati cok uçuk oldugu icin 13 ideal gibi geliyor sizce 13 e gecmelimiyim
  5. P

Yeni telefon önerisi yardim

hocam peki 13 vs 14 arasında cok fark farmı fiyat haricinde ona göre 13 alacağım
  6. P

neden iphone
  7. P

165hz ekran önerisi max bütçe 6.5k

bu monitörü öneririm 180 OC olanagı var ıps panel gayet güzel monitör güncel olarak kullanmaktayım
  8. P

cs2 ekran oto alta alma çözümü bilen var mı

hocam cs cözünürlüğü ile masa üstü cözünürlüğünü aynı yapıp oyuna girmeyi denermisin
  9. P

@şahin doğan
  10. P

siz bana ne almamı önerirsiniz iphone 13 mü s23 mü cok sık telefon kullanıyorum ve gün içinde görüsmede cok fazla yapıyorum kafama ıphone 13 var tasarımını begendigim icin ama almıskende uzun kullanmak istiyorum
  11. P

arkadaslar 27k ya aldigim samsung telefonu daha sonradan satmak istesem deger kaybedermi birde aranizda bilen varmi bilmiyorum ocakta s24 cikacak s23 verip üstüne para verip s24 e gecebilirmiyim cevaplariniz icin tesekkurler
  12. P

Arkadaşlar merhaba 3-4 yildir xiaomi kullanicisiyim telefonumda artik donmalar ve garip sistem uyarilari aliyorum . iphone 13 veya s23 gibi kafamda secenekler var sizce hangi telefonu almaliyim .
  13. P

Bu sistem için nasıl bir upgrade yapmalıyım ?

AMD Ryzen 5 3500 3.6GHz AM4 MSI B450M-A PRO MAX 4133MHz (OC) DDR4 AM4 mATX Palit GeForce GTX1660Ti DUAL 6GB 192Bit GDDR6 2×Crucial Ballistix 8GB 3000MHz DDR4 CL15 Netac N535S 480 GB 560/520 MBs 2.5" SATA Netac N930E 256GB 2130/1720 MB/s NVMe M.2 1 GameGaraj 650Watt 80+ Bronz Arkadaşlar...
  14. P

Kulladığım ana karta uyumlu işlmeci tavsiyesi

ekran kartını 6600xt yapmam daha mantıklı olurmu
  15. P

Kulladığım ana karta uyumlu işlmeci tavsiyesi

Sistem Bileşenleri: Gigabyte H410M-S2H Anakart Intel Core i5-10400F İşlemci Gigabyte GTX 1660 Ti 6GB Ekran Kartı Corsair Vengeance LPX 8GBx2 16GB Ram Kiaoxia 500GB m2 SSD NZXT H510 Beyaz Temperli Kasa Sharkoon 650 Watt 80+ Güç Kaynağı Arkadaşlar merhaba 2 yıl önce modArttan bu sistemi...
  16. P

CS 2 Takım Kurmak İstiyorum

Hocam iyi güzel anlatmışsın ama faceitt oynamadagın sürece En fazla 15k puan falan olursun önemli olan faceit
  17. P

1.5 bin TL'ye kulaklık önerisi

c2 alinmaz diyorlar ama sence alanirmi bende simdi siparis verecegim
  18. P

Cloud II den Kablosuz kulaklığa geçiş

hocam öncelikle cloud 2 hakkinda sorum olacakti pedleri asiri terleme veya soyulma yapiyormu kendim c2 ye gecmeyi düsünüyorumda ikinci olarak attigin kulaklik hem ses hemde mikrofon olarak forumda cok övüldügünü duydum ama daha iyi modellerde bulabilirsin
  19. P

corsair void elite rgb 7.1 beyaz kablosuz 2.799 TL (axess 6 taksit)

arkadaşlar hyper c2 ve bu kulaklık arasında kaldım sizce hangisini almalıyım
  20. P

Yardım cloud2 vs corsair void elite rgb hangisi alinmlai

ben gordugumde kablolu kullanan oluyordu
Top Bottom