Arama sonuçları: *

1. 16 Günlük BenQ Zowie S2

İstanbul 16 Günlük BenQ Zowie S2

Yeni satın alındı 16 gün kullanıldı herhangi bir sorunu yoktur. Kutusu, garantisi ve faturası mevcuttur. Kutu içinde yedek skatezleri vardır. Kendi skatezi temizdir çizik yoktur. Ürün 09.05.2021 tarihinde alındı 2 yıl garantisi mevcuttur. Fiyat: 400TL Fiyatta pazarlık yapılabilir.
  2. Ozawing

Rampage Drop Plus CSGO

Format atarsın bilgisayara programda kulaklığı görmemesi yazılımsal bir problem olabilir.
  3. Ozawing

Rampage Drop Plus CSGO

Başka bir bilgisayarda deneme şansın varsa o şekilde deneyebilirsin. Aktif olarak arkadaşım kullanıyor ona sorduğumda böyle bir sorun olmadığını ve gayet rahat bir şekilde ses kasıldığını söyledi.
  4. Ozawing

Rampage Drop Plus CSGO

Bu programın yeni versiyonu mevcuttu onunla denemeni tavsiye ederim. https://www.desteksegment.com/urun/rampage-rm-k60-drop-plus-siyah-all-in-one-usb-typ-c-ve-3-5mm-cikisli-7-1-surround-gaming-oyuncu-mikrofonlu-kulaklik 15/02/2021 tarihinde yayınlanan programı yükleyip bir deneyebilirsin...
  5. Ozawing

Yardım Hyperx mi logitech mi

Logitech kulaklık kullanmadım şuan cloud 2 kullanıyorum. Kulaklığın yazılım desteği olmasa bile eski bir kulaklık olmasına rağmen piyasada bulunan bir çok kulaklıktan çok daha iyi. FPS tarzı oyunlar için kulaklık arıyorsan ses kasmada çok iyi.
  6. Ozawing

400-500 tl arası kulaklık

Daha önce 2-3 günlük drop plus deneyimim oldu ancak pek memnun kalamadım iade ettim. İncelemelerini izlersen eğer kulak pedleri çok hafif ve çok rahat ancak kulakları çok terletiyor. Ses konusunda gayet güzel fps oyunları oynuyorsan eğer alabileceğin bir kulaklık olabilir ama şunu göze almalısın...
  7. Ozawing

Rampage drop plus stok sıkıntısı

Ben de şuan Rampage Drop Plus bekliyorum bununla alakalı mail attım. 9 Temmuz'da 15 gün içinde piyasaya çıkarmayı planlıyoruz olarak geri dönüş aldım bilginiz olsun.
  8. Ozawing

Rampage R41 REACTOR 7.1

Rampage drop plus almaya karar verdim. Rampage destek'e mail attım ve 15 gün içinde piyasaya çıkarmayı planlıyoruz olarak mail aldım.
  9. Ozawing

Rampage R41 REACTOR 7.1

Rampage R41 REACTOR 7.1 kulaklığını kullanan var mı? Sizce nasıl bir kulaklık? Cs go, Valorant gibi oyunlar oynuyorum ve o esnada kulaklığı takıyorum oyun oynamadığım zamanlar kendi kulak içi kulaklığımı kullanıyorum. Bu kulaklık iyi değilse bunun dışında önerebileceğiniz kulaklıklar nelerdir?
  10. Ozawing

RAMPAGE SN RW1 VİPER

Bence doğru bir karar vermişsin. Ben 2018 Ocak civarı almıştım kulaklığı hala sorunsuz bir şekilde kullanıyorum. Tek bir sorunu var bende mi oluyor bu sorun bilmiyorum kafada biraz fazla baskı yapıyor yarım saatlik kullanımdan sonra kulaklarımda ağrı yapıyor. Ekstra güzelliği mikrofon kalitesini...
Top Bottom