Neler Yeni

400-500 tl arası kulaklık

OğuzKağan08

80+ Gold
En İyi Cevap
1
400-500 tl arası bütçede 7.1 kaliteli ve rahat bir kulaklık önerir misiniz? Lütfen corsair hs50 filan demeyin çünkü mikrofon benim için önemli ve corsairin mikrofonlarını beğenmiyorum.

Reaper

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
297
İsim
Celal Can
Rampage Drop Plus tavsiye ederim. Gerçekten çok kaliteli bir kulaklık. Gerek mikrofonu gerek pedleri gerek ses kalitesi olsun.

OğuzKağan08

80+ Gold
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Rampage Drop Plus tavsiye ederim. Gerçekten çok kaliteli bir kulaklık. Gerek mikrofonu gerek pedleri gerek ses kalitesi olsun.
drop plusla sıkıntı yaşayanlar olmuş dışarıya çok ses veriyor diyorlar

Reaper

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
297
İsim
Celal Can
drop plusla sıkıntı yaşayanlar olmuş dışarıya çok ses veriyor diyorlar
Dışarıya ses vermesi evet var çünkü son seste kulağınızda tutamıyorsunuz zaten. Son ses düzeyi çok yüksek. Ama normal ve bir tık üstü ses düzeyinde dışarıya ses geçirmiyor. Deri kılıfları o yönden gayet iyi. Ancak dediğim gibi çok çok çok fazla ses çıkarıyor kulaklık son seste. Drop Plus kullanıyorum şuana kadar herhangi bir sorunum olmadı.

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,793
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
Drop plus.

dogubati

80+
Her konunun altında bir drop plus yorumlarıdır gidiyor. Bende alacağım fakat gerçekten bu kadar iyi mi düşünmüyor değilim.

up

Ozawing

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ozan Turhan
Daha önce 2-3 günlük drop plus deneyimim oldu ancak pek memnun kalamadım iade ettim. İncelemelerini izlersen eğer kulak pedleri çok hafif ve çok rahat ancak kulakları çok terletiyor. Ses konusunda gayet güzel fps oyunları oynuyorsan eğer alabileceğin bir kulaklık olabilir ama şunu göze almalısın dinlediğin bir müziği veya izlediğin bir videoyu kulaklık kulağındayken yanında bulunan kişi kulaklığının seslerini rahat bir şekilde duyabilir. Kulaklığı masaya bırakıp hoparlör niyetine kullanabilirsin kısacası :D Mikrofon konusunda çok temiz bir ses gidiyor karşı tarafa ve windows ses kaydedicisinde test ettiğimde mikrofonunun kalitesine bayılmıştım. Kulaklık hakkında sormak istediğin veya merak ettiğin bir konu olursa yardımcı olmaya çalışırım.

Top Bottom