Arama sonuçları: *

1. H

VERGİ MUAFİYETİ HAKKINDA

Dostum zaten az bir şey geriye baksan gönderiyi arkadaşımın attığını,ve uyku sersemi olduğum için dikkat etmediğimi göreceksin ancak 2. Attığım resim webteknonun "olması beklenen söylentiler" diye paylaştığı listedir
  2. H

VERGİ MUAFİYETİ HAKKINDA

Evet daha kesin bir şey yok ancak 3. Madde yürürlüğe girse zaten yine adam gibi cihaz kalmıyor
  3. H

VERGİ MUAFİYETİ HAKKINDA

3. Maddeye dikkatli bakım bir
  4. H

VERGİ MUAFİYETİ HAKKINDA

Webtekno tw de bunu paylaşmış,belli bir fiyat sınırı daha yok
  5. H

VERGİ MUAFİYETİ HAKKINDA

6. H

VERGİ MUAFİYETİ HAKKINDA

Yalan olabilir,uyku sersemiyim daha
  7. H

VERGİ MUAFİYETİ HAKKINDA

Umarım yalan haberdir arkadaşım atmış bununla uyandım sabaha
  8. H

VERGİ MUAFİYETİ HAKKINDA

9. H

VERGİ MUAFİYETİ HAKKINDA

Hayırlı olsun sınır 2k olarak açıklandı 🤓 1692523388 2k dendi sınır 😃😃😃😃😃😄😄😄😄
  10. H

Xiaomi yurtdışı cihaz önerisi

Hocam poco f5 gt 2 den işlemci kısmında ayrılıyor poconun işlemcisi daha iyi,geri kalan kısımlarda aşağı yukarı aynılar eğer realmenin kamerası iyi olsaydı realmeyi al derdim (gerçi yine poconun kamerasından daha iyi kamerası ama) ancak şöyle biraz daha bakımca samsung s21 FE vs Tecno Phantom x2...
  11. H

Google pixel tarafından şu anlık pixel 7 nin bir telefoto kamera ve bir de kavisli ekran yerleştirilmiş versiyonu olan pixel 7 proyu önerebilirim (daha pahalı) ya da plastik arka kapaklı daha ucuz olan(sanırsam işlemci aynı) kamera olarak pixel 7 kadar olmasa da yine de pocodan daha iyi kamerası...
  12. H

Yardım LG teknik servis rezaleti

Hiç girmeyin o konulara,avrupai bir yaşamımız olabilir(son 3 yıl hariç) ancak kafa cidden klasik ortadoğu otoriter baskınlık kafası,bu kafa öyle bir kafa ki kendini karşıdakinden üstün görüp her fırsatta onu eziklemeye çalışır.Üzücü bir durum özellikle de benim gibi bu kafaya hiçbir zaman hiçbir...
  13. H

Hocam şuan bakmaya başladım da,kavisli ekranlarla aranız iyi mi yoksa flat ekrancılardan mısınız? 1692452756 Hocam öncelikle poco f5 11t prodan iyi bir cihaz(daha verimli işlemci,kamerada ois,daha ince-hafif ve de önemlisi 11tpro yazılım desteğinin sonlarına varmış durumdayken f5 bu yıl çıkmış...
  14. H

Aslında bunun için markaları bol bol rahatsız etmek,sürekli mail falan atmak lazım servisle alakalı,ya da Abdullah bey bununla ilgili bir video yapsın çok küçük bir bölümü de olsa markaların bazıları belki bu konuda bir düzenlemeye gidebilir.Ancak genel çapta bir düzelme için tüketici...
  15. H

Geçmiş olsun dostum.Sadece LG değil,Türkiyede genel bir servis sıkıntısı var hem elektronik cihaz hem beyaz eşya hem araç servisi olarak servis kalitesi iyi diyebileceğiniz servisler 2 elin parmağını geçmez cidden rezalet bir durum
  16. H

Kusura bakma 10k diyince benim kafa direkt yd cihazlara gitti.mi11t pro güzel cihazdır performans olarak üzmez ancak doğruya doğru,10k ya alacağınız cihazdan öyle çok bir beklentiniz olmasın.Ancak isterseniz bana çıkabileceğiniz max fiyatı söyleyin ben size şöyle küçük bir piyasa analizi...
  17. H

VERGİ MUAFİYETİ HAKKINDA

Ve üzücü kısmı,halkın şu anki düşünce ve kafa yapısına bakılırsa parti çıkarına negatif etkiden ziyade pozitif etki bile yaratma ihtimali var şakasız.Ancak neyse,teknoloji forumunda siyaset doğru kaçmaz.Bir lise 4 öğrencisi olarak bu vergisiz cihaz meselesinin sadece ünilere özel olması (her ne...
  18. H

VERGİ MUAFİYETİ HAKKINDA

Ben de 30 40k civarı bir sınır bekliyordum,20k biraz düşük demişsiniz ancak olmaz da diyemiyorum malum sağları solları hiç belli olmaz 10-15k falan deseler bile şaşırmam yani
  19. H

20.000 25.000 civarı laptop önerir misiniz

Dostum sadece mimarlık programları için olsaydı huawein veya asusun çok güzel laptopları vardı ancak hem oyun oynayayım hem de işimi görsün diyorsan bütçeni (yapabiliyorsan tabii) biraz arttırmanı tavsiye edeceğim.Ha bütçeni arttıramıyorsan da 20 25 e ikisini yaoacak laptop bulamaz mısın...
  20. H

VERGİ MUAFİYETİ HAKKINDA

Fiyat sınırı ve hangi cihazlar için geçerli olur bilemiyorum ancak şundan eminim ki alış sonrası bazı politikalar uygulanacaktır.Örneğin o telefona sadece o telefonu satın alan öğrenci hattını takıp kullanabilecek ve/veya telefonu(ya da cihazı) aldıktan sonra atıyorum 3 yıl satamaz tarzı...
Top Bottom