Arama sonuçları: *

1. P

250 TL civarı klavye önerisi.

https://www.itopya.com/philips-momentum-spk8605-cyan-switch-turkce-rainbow-mekanik-gaming-klavye/ Bana bu arkadaş eşlik ediyor bir süredir, kullanımını pek kötü bulmadım, düşünülebilir bir model.
  2. P

2021 de 2013 mac kullanılır mı?

Kesinlikle alınır, ben şu an 2007 model arıyorum mesela. En kötü MacBook'u en iyi Ultrabook'a tercih ederim. Mac gibisi yok. Düzgün bi bütçeniz var. 2014 Pro iyi tercih. Biraz kurcalarsınız 2016 filan da bulabilirsiniz gibi ama araştıracak sabrınız yoksa bu şekil de devam edilir. 1626621902 Bu...
  3. P

Asus prime b450 m-k ii ile rx 6700xt nasıl olur?

Benzer güç tüketimleri olduğunu da düşünürsek, 6700 XT bayağı bir üstten bakıyor 3060'a. 2080 Ti biraz daha berabere yakın bir seçim. Fakat 3060 vs 6700 XT olursa kazanan kesinlikle 6700 XT.
  4. P

Yardım RAMLER AYNI OLMASA OLURMU?

DDR tipi, MHz ve latens sürelerini kıyaslayın. Aynı veya yakın değerlerde RAMler seçerseniz sorun yaşama ihtimaliniz azalır. Fakat en sorunsuz yöntem, aynı marka ve serinin single kit RAMini almaktır.
  5. P

Asus prime b450 m-k ii ile rx 6700xt nasıl olur?

Burada bi tık zorlanırsınız. Aşırı ışıklandırmalı bir sisteminiz varsa PSU aşırı yüklenebilir. Görece performans bakımından da 6700 XT 2080 Ti'a kıyasla geride kalacaktır. Fakat F/P düşünürseniz ilk elden bir 6700 XT, ikinci el bir 2080 Ti tercihine kıyasla mantıklı olacaktır fikrimce.
  6. P

Yardım 3.000 TL Telefon Önerisi

Maalesef, her ikisinde de 5G yok. Zaten ülkemizde 5G telefon kullanabilmek için kafadan 6500-7000 lira seviyelerine çıkmak gerekiyor. Dolayısıyla son kullanıcılar için şu an uygun fiyat seviyesine düşene kadar biraz beklemek gerekiyor. F/P telefonlar gözetmişsiniz. Bence seçiminiz bu seviyelerde...
  7. P

5000 TL APU Sistem Tavsiyesi

Doğru, kullanıcı bulut depolama alanı gibi şeyler kullanmıyorsa ekstra depolama alanına ihtiyaç duyabilir diye düşündüm. Fakat dediğiniz gibi de yapılabilir, haklısınız.
  8. P

Yardım 3.000 TL Telefon Önerisi

Genel hatlarıyla Poco X3 NFC bir tık daha önde, fiyat bazında bakınca da bir tık daha ucuz. Alternatif düşünmüyorsanız Poco X3 daha iyi seçenek gibi. Zaten 5G düşünmüyorsanız, en çok özelliğe sahip olanı alıp geçmek mantıklı. Yerinizde olsam tercihim Poco olurdu. Bu arada boyut konusunda pek...
  9. P

5000 TL APU Sistem Tavsiyesi

Bu kombinasyon nasıl görünüyor sizce?
  10. P

Apacer nox rgb ram nasıldır?

Belli ki siz RGB ve görsellikten yanasınız, bütçenizi biraz yükseltebiliyorsanız tavsiyem linkteki üründür. https://www.akakce.com/ram/en-ucuz-corsair-vengeance-rgb-pro-16-gb-2x8-3200mhz-ddr4-cl16-cmw16gx4m2c3200c16-fiyati,276740865.html Eğer ki Corsair tercihi yaparsanız seri nosunda C...
  11. P

RTX 2060 Mining Yapmaya Değer mi?

Turing kartlar her ne kadar bir dönemin çağ atlatan kartları olsalar dahi yüksek TDP değerlerine sahipler. Tam yükte 160W TDP değerine sahip 2060 size istediğiniz kadar yüksek bir kar marjını sağlamayacaktır. Fakat yine de denemek istiyorsanız 1 gün kazıp, ne kadar kar ettiğinizi hesaplayarak...
  12. P

4700 TL ile i5 10400f veya r5 3600 sistem toplamak mümkün mü?

Daha kolay bir yol izlemeniz de mümkün, yakın bir zamanda Z400 veya Z500 düşünceniz veyahut ille de Intel takıntınız yok ise linkte belirttiğim sistemi dual channel yaparak alabilirsiniz aslında. 10400F'e kıyasla kötü bir performans göstereceğini sanmıyorum. B450 değişimi yapabilirseniz aldıktan...
  13. P

Çözüldü✓ Bilgisayar format atamıyorum

Diskinizde recovery bölümü mevcut ise recovery deneyebilirsiniz. Bu şekilde kurtarma seçeneklerinden bilgisayarınızı sıfırlamayı deneyebilirsiniz format girişiminiz başarısız oluyorsa.
  14. P

BİLGİSAYARA VİRÜS BULAŞTI SİLİNMİYOR

Eskilerin bu konudaki en bilindik reçetelerinden olan Combofix de deneyebilirsiniz.
  15. P

Siz olsanız hangisini seçerdiniz? Lütfen Yardım..

Bütçenizi gözününde bulundurduğumuzda aslında her ikisi de pek iyi sistemler değil, gelecekte donanımsal upgrade konusunda hayli zamanınızı alacaklar bu sistemler. MSI Infinite serilerinin birinde 2060S'li bir model vardı şu an hatırlayamadım SKU kodunu, grafik birimi için o tercih edilebilir bu...
  16. P

Yardım Uzak durmam gereken hdd markaları nelerdir?

Samsung'un Spinpoint HDD'leri halen piyasada mevcut, fakat maalesef ki denk gelmesi zor, evet.
  17. P

Yardım Uzak durmam gereken hdd markaları nelerdir?

Seagate, Samsung ve WD daima benim gözümde HDD konusunda kral markalar olmuştur. Bu markalar kesinlikle üzmez.
  18. P

7400TL HER OYUNU ULTRADA AÇAN SİSTEM

Sistem favori sistemlerimden biri gerçekten. Öncelikle her oyunu 1080p ultrada açar bunu belirteyim. Ama bazı AAA oyunlar için 60 FPS garantisi tabii ki yok. Zorlu optimizasyonları olan RDR2, AC:Odyssey, Cyberpunk 2077, Crysis Remastered gibi oyunlardan bahsediyorum tabii. Bu sistem benim...
  19. P

4700 TL ile i5 10400f veya r5 3600 sistem toplamak mümkün mü?

Planlama gayet yerinde, fikrimce B460 bile alabilirsiniz, yeterli bütçeniz çıkıyor. FSP 80+ bir power supply ve kafanıza yatan bir kasa ile destekleyebilirsiniz. Ranker Cygnus veya Mag Forge 100 serisinden biri iyi tercih olacaktır. RAM konusunda eğer ki bütçenizi toplayana kadar birazcık daha...
  20. P

Gaming Laptop vs Gaming Masaüstü+Ultrabook

Masaüstü workstation ve ultrabook kombinasyonu gerçekten harika. Halihazırda kullanıyorum ve çok memnunum. Laptopun yetmediği anlarda workstation devreye giriyor ve gerçekten insan rahatlıyor. Kesinlikle tavsiye ederim, masaüstü ve laptop ayrıcalığını yaşayın.
Top Bottom