Arama sonuçları: *

1. C

13k bütçem var ama ne yapmalıyım bilmiyorum.

16kya,pcmi satıp beklemeye aldım, parayı tavsiyem hiç dokunma bekle. Ekran, kartları uçsada, diğer parça, fiyatları dibe vuracak cünkü sistem alan yok, ekran, kartı alan çok
  2. C

VOK Hazır sistemin detaylarını paylaşıyorum

Nakit ihtiyacın varsa 10bin nakit verim ilgilenirseniz yazarsın mesajdan :D
  3. C

İncehesap iade almıyor

Dostum az önce adam sana incehesap linki attı orda, kulakici ve kulaküstü olarak belirtilmiş. Düzgün takip edersen açtığın konuyu yardımcı olabilirler. Gerçekten forumdan ban, yemen gerektiğine inanıyorum sana, iyi günler arkadaşlara sabır diliyorum
  4. C

İncehesap iade almıyor

Yahu dostum 20 kişi alınmıyor diyor ssn haklısın diyip geçelim o zaman soru soruyorsun sordugun soruya iyi niyetle cevap veriliyor zorla haklı, cıkmaya calısmanın anlamı var mı? Sen konuyu belge niteliğinde mi açtın destek için mi önce kna karar verelim
  5. C

Kampanyalı Elraenn Parva Sistemi Hakkında

Biraz araştırmanı tavsiye ederim paranı, cöpe atarsın gibi 300 400tl fazla verip ekran, kartında tuf almanı öneririm. Zamanında çok araştırdığım bir ekran, kartıydı aradaki performans farkını kullanınca görmüştüm pisman olma :)
  6. C

Dart1 Yeni fiyat sanırım belli oldu(Stokta yok hala)

5600xler 2k bandında sıfırdam toplasanız bile max 12kya gelir sadece bekleyin yeni sistemler gelecektir
Top Bottom