Neler Yeni

İncehesap iade almıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Cüneyt Şirin
Yahu dostum 20 kişi alınmıyor diyor ssn haklısın diyip geçelim o zaman soru soruyorsun sordugun soruya iyi niyetle cevap veriliyor zorla haklı, cıkmaya calısmanın anlamı var mı? Sen konuyu belge niteliğinde mi açtın destek için mi önce kna karar verelim

B.klyc23

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Barış
arkadaşım kuralları düzgünce okumuyorsun sonra burda gelip site kötülüyorsun boş boş konular yapma lütfen siteler kendi maddelerini koyabilir ve bunları istediği zaman değiştirebilir
Tamam bende sana diyorimki göster nerde geçiyor bu kanunda belli bir şeyler vardır ve bu her site için geçerlidir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yahu dostum 20 kişi alınmıyor diyor ssn haklısın diyip geçelim o zaman soru soruyorsun sordugun soruya iyi niyetle cevap veriliyor zorla haklı, cıkmaya calısmanın anlamı var mı? Sen konuyu belge niteliğinde mi açtın destek için mi önce kna karar verelim
Soru sormadım nerde soru sormuşum bi gösterebilir misiniz ben sadece yaşadığım deneyimi söylüyorum

kennyR

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Doğru okursanız kulakiçi kulaklık diyor kulaküstü kulaklık demiyor
Kardeşim insan aklıyla dalga geçmeyi bırakman gerekiyor. Anayasa maddesi değil bir site sözleşmesi benim attığım sana incehesap dışında örnek olsun diye. Ve telefon aksesuarı sattıklarından kulak içi demeleri normal. İncehesap sözleşmesini attılar onu da kabul etmiyorsun.

B.klyc23

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Barış
Bana bunun gibi kulaküstü kulaklık içinde net bir madde gösterin bende haklısınız diyeyim ama siz kafanızdan madde uydurup söylüyorsunuz merak etmeyin sözleşmenin hepsini okudum

Ekler

• Ekran Görüntüsü (8)_LI.jpg
    Ekran Görüntüsü (8)_LI.jpg
    987.6 KB · Hit: 29
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Cüneyt Şirin
Tamam bende sana diyorimki göster nerde geçiyor bu kanunda belli bir şeyler vardır ve bu her site için geçerlidir

Soru sormadım nerde soru sormuşum bi gösterebilir misiniz ben sadece yaşadığım deneyimi söylüyorum
Dostum az önce adam sana incehesap linki attı orda, kulakici ve kulaküstü olarak belirtilmiş. Düzgün takip edersen açtığın konuyu yardımcı olabilirler. Gerçekten forumdan ban, yemen gerektiğine inanıyorum sana, iyi günler arkadaşlara sabır diliyorum
Screenshot_20210302_123144_com.android.chrome.jpg

Samet38

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,033
İsim
Samet Samet
Bana bunun gibi kulaküstü kulaklık içinde net bir madde gösterin bende haklısınız diyeyim ama siz kafanızdan madde uydurup söylüyorsunuz merak etmeyin sözleşmenin hepsini okudum
senle gerçekten uğraşılmaz anlatıyoruz anlamıyorsun

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Doğru okursanız kulakiçi kulaklık diyor kulaküstü kulaklık demiyor

Nerde geçiyor gösterebilir misiniz

Ben incehesaptan ürün almak isteyenlere yaşadığım sorunu anlatıyorum bana cevap vermek zorunda değilsin

Aynen aynen özgürdür kafanızdan madde uydurmayın ya

İncehesap seni avukatı olarak tutmuş herhalde
"Vücut ile temas gerektiren ürünler (kulakiçi kulaklık, kulaküstü kulaklık vb)"
Doğru okuyamayan kim bilemedim 🤦🏼‍♂️
Herkes iyi niyetle cevap vermiş sana hala agresif bir tavır içindesin. Benden bu kadar.

B.klyc23

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Barış
Kardeşim insan aklıyla dalga geçmeyi bırakman gerekiyor. Anayasa maddesi değil bir site sözleşmesi benim attığım sana incehesap dışında örnek olsun diye. Ve telefon aksesuarı sattıklarından kulak içi demeleri normal. İncehesap sözleşmesini attılar onu da kabul etmiyorsun.
Aynen sende sorun yaşasaydın böyle cevap verirdin

SaygıZorDeğildir

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,227
İsim
Göksel Sert
Madem haklısınız kanıtlayın o zaman!!!
Tüketici hakem heyetine online olarak E-Devlet üzerinden başvuru yapın, eğer haklı bulunursanız iade almak zorunda kalırlar.

Bunun haricinde yardımcı olabileceğimi sanmıyorum. Yardımcı olamayacaksam da sizi veya firmayı kötülemek için yazmak istemem.

kennyR

80+ Bronze
En İyi Cevap
1

Dambıldor

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,519
İsim
Hakan Bruh
İlgilendiği Kategoriler
R6, Warzone ve Mouse

B.klyc23

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Barış
Sen aldığın ürünü iptal etmek istiyorsun. SORUN yaşasaydın değiştirirlerdi. Ama böyle bir hakkın yok.
Nasıl yok sen hiç aldığın bir ürünü iptal etmedin mi hiç mi iade etmedin

Top Bottom