Neler Yeni

13k bütçem var ama ne yapmalıyım bilmiyorum.

Selimcik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Mehmet Selim Eğin
Bütçe
13000
Başlıkta da belirttiğim gibi 13k bütçem bulunmakta ama nasıl hareket etmeliyim bilmiyorum. Cuma günü DART-1 kodu için şansımı denicem ama 1000'lerce kişi de denicek ne olur bilemeyiz. Bir yandan gözüm itopya'da yeni bi sistem çıkar mı diye bekliyorum. Sizce ne yapmalıyım kafam çok karışık.

Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Burak Parlak
Başlıkta da belirttiğim gibi 13k bütçem bulunmakta ama nasıl hareket etmeliyim bilmiyorum. Cuma günü DART-1 kodu için şansımı denicem ama 1000'lerce kişi de denicek ne olur bilemeyiz. Bir yandan gözüm itopya'da yeni bi sistem çıkar mı diye bekliyorum. Sizce ne yapmalıyım kafam çok karışık.
13 k bütçe nasıl var biriktirdin mi çünkü bende biriktirmeye çalışıyorum. :D

rdemstaken

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
DAR1'i bir bekle derim.
Olmadı tek tek toplayarak alırsın sistemi.

Selimcik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Mehmet Selim Eğin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Dambıldor

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,519
İsim
Hakan Bruh
İlgilendiği Kategoriler
R6, Warzone ve Mouse
Stoklar gelince Eğer 3070i 7 8kya alabilirseniz gayet güzel bir sistem toplanabilir 13kya

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Cüneyt Şirin
16kya,pcmi satıp beklemeye aldım, parayı tavsiyem hiç dokunma bekle. Ekran, kartları uçsada, diğer parça, fiyatları dibe vuracak cünkü sistem alan yok, ekran, kartı alan çok

Top Bottom