Arama sonuçları: *

• Users: Halilars53
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Halilars53

Fitness 5X5 mi Split mi ?

Merhaba arkadaşlar öncelikle boyum 1.87 spora başladığım ilk 3 ay bilinçsizlikten 73kilo olmama rağmen skinny fat olduğum için zayıflamaya falan çalışıyordum, ilk 3 ay boş geçti ardından sporu bırakmak zorunda kaldım ve gerçek anlamda son 3 aydır ciddi anlamda beslenmeyi falan dinleyerek spor...
  2. Halilars53

Hangi vitamin supplementini almalıyım ?

Arkadaşlar fitness için zma alıcam onun yanında D vitamini, C vitamini, multivitamin, balık yağı bunlardab hangisini almalıyım? Yada başka ne önerirsiniz?
  3. Halilars53

Kreatin bozuk mu geldi ?

Merhaba arkadaşlar ProteinOceandan yeşil elma aromalı kreatin almıştım, 4 5 gün önce geldi ama hasta olduğum için şimdi kullanmak nasip oldu, içini açtıktan sonra değişik bir formda olduğunu gördüm, direk toz gibi değil yani, fotoğrafını koyucam sizce bozulmuş mudur ? 1669817703 1669817722...
  4. Halilars53

Yanlışlıkla intel usb 3.0 extensible host controllerı kaldırdım

Arkadaşlar mausem basmıyordu basınca da basılı kalıyordu bende bu videoyu izledim Bu videoyu izlerken bakmiyodum tam da dinlemedim kaldır lafını duyunca direk kaldırdım sonra bütün usbler çalışmamaya başladı klavye mouse falan ben ne yapicam şimdi lütfen akıl verin
  5. Halilars53

Fitnessla alakalı ne yapmalıyım ?

Beyler spora başlayalı 3 ay oldu. Beslenmemde günlük kalori ihtiyacına yaklaşık 300 kalori ekledim makrolara da uydum ve 3 ayda 4-5 kilo falan aldım vücudum da fotolara bakınca değişmiş gerçekten ama genetikten dolayı vücudumdaki yağ yüzüm ve boynumda çok birikiyor ve bu çok kötü bir görüntü...
  6. Halilars53

tavuk göğsünü yanlış mı yapıyorum ?

beyler her gün 300 gram tavuk göğsü alıp kuşbaşı şeklinde kestirip zeytinyağı köri ve tuz atıp karıştırıp tavada kızarana kadar pişirip yiyorum ama gramı azalıyor yani pişmeden önce 150 gramsa piştikten sonra 130 grama düşüyor, kızartma yaparak yemek besin değerlerini düşürür mü ?
  7. Halilars53

Omuz sakatlığım gitmiyor

Arkadaşlar 2 hafta önce omzum sakatlandı, (nasıl sakatlandigimi merak eden bir önceki açtığım konuya baksın) doktora gittiğimde 1 hafta kolluk tak dedi bende taktım 1 hafta sonra günlük hayatta sıkıntı olmamaya başladı omzum, salonda göğüs ve biseps çalışıyordum ama 1 buçuk hafta geçti hala aynı...
  8. Halilars53

Leg pressde fena sakatlandim

İyi akşamlar arkadaşlar leg press yapıyordum (her zaman ki kaldırdığım ağırlık) birden kan şekerim düştü ağırlık düşmeye başladı önce refleksen elimle tutmaya çalıştım sol omzum gürt etti omuz gitti dizle tuttum sonra salondakiler yetişti yere uzandım ayaklarımı bir yüksekliğe koydum 2 tane...
  9. Halilars53

Fitness beslenmem iyi mi?

Sabah 7.20: 2 yumurta, 100gram beyaz peynir Öğlen 13.20: 400 gram makarna Akşam 19.30: 130 gram tavuk göğsü 400 gram makarna Fitness gidiş 22.00 Spor sonrası: 00.00 250gram makarna 130 gram tavuk göğsü 3 patates Arkadaşlar burası 2600 kalori falan yapıyor gün içinde illaki bir şeyler daha yerim...
  10. Halilars53

1 saatlik az uyudum neden bu kadar uykum var ?

Ya beyler benim neden uykum var ya deliricem şimdi ben tatilin son 2 ayı boyunca heer gün sabah 5de uyuyup 12de kalkiyordum 7 saat uyku oluyor yani bide gün içinde spora gidip geliyordum okul başlayınca düzen değişmeliydi bende 7 saat uyku değil 6 saat uykuya düşürdüm ve 1de uyuyup 7de...
  11. Halilars53

Rear delt fly hareketi hangi videodaki gibi olmalı ?

Arkadaşlar bu videodakilerden hangisi doğru? bir tanesi yatay bir şekilde açarken, öbürü daha geriye doğru açıyor, ikisini de denedim, geriye doğru açarken kolumun arka üst kısmını fena zorlamış oluyor ama geriye doğru açıldığını gösteren tek video bu olduğundan öbür bütün videolar yatay bir...
  12. Halilars53

fitnessda neyi yanlış yapıyorum?

arkadaşlar 1 aydır gidiyorum spora güzel bi program buldum hareketleri de düzgün yapıyorum kasları gerçekten yırtıyorum mesela bugün biseps günüyse çıkışta elim titriyor. beslenmemde gayet normal almam gereken kalori 2800 falan bende 2300 kalori alıyorum her gün 120 gram protein 300 gram...
  13. Halilars53

Skinny fatten kurtulmak için yaptığım diyet programı doğru mu ?

Kahvaltı: 5 haşlanmış yumurta 40gram süzme beyaz peynir 1 domates Öğle Yemeği: 2 haşlanmış patates 150 gram tavuk göğsü Akşam yemeği: 3 kase pirinç pilavı 250 gram tavuk göğsü Arkadaşlar böyle bi program yaptım besin değerleri fatsecreta göre şöyle 182 gram protein 262 gram karbonhidrat 69...
  14. Halilars53

Konu kapandı

Konu kapandı
  15. Halilars53

İlk ay için programım yanlış mı?

Beyler başlayalı 3 hafta oldu 2. Haftaya kadar çok iyi gidiyordu ama son hafta kaldırdığım ağırlıklar artmamaya başladı bunun nedenini sanırım son hafta çok stresliydim beslenmemi de bozdum bozunca stresim artmaya başlamasına verdim sizce sorun programımda mı yoksa stresten mi (programı hocadan...
  16. Halilars53

7000 TL bütçede Samsung A52 alınır mı?

Arkadaşlar 7000 TL bütçem var azıcık araştırdım Samsung A52 hoşuma gitti ama Samsung alınmaz Xiaomi al dedi biri, sizce ne yapmalıyım?
  17. Halilars53

Kilo almalı mıyım vermeli miyim?

Arkadaşlar fitnessa başlayalı 1 haftadan çok oldu geliştiğimi hissediyorum ama bir sorum olucak şimdi bende 182 boy 70 kilo var yağ oranımı hiç ölçmedim ama baya fazla gibi geliyor bana aynada özellikle üst vücut bölgemde baya kötü bir görüntü oluşturuyor bende başta dedim ki bu kadar yağ varsa...
  18. Halilars53

İlk iki gün çok zorladım sanırım kolumu açamıyorum

Yine merhaba arkadaşlar geçen gün farklı konuda ama sporla alakalı bir konu daha açmıştım simdiki sorunum ilk iki gün fazla zorlamışım, kolumu açamıyorum dirseklerim manyak ağrıyor ama dirseklerim değil sadece kolumun dirsek ve üstü, omuzum, sırtım, kalçam da ağrıyor hamlık ağrısıdır bence ama...
  19. Halilars53

Spor salonuna ilk hafta kaç gün gidilir

Merhaba arkadaşlar bugün sonunda spor salonuna başladım bir arkadaşımla gittim ilk gün denemek için kendisinin dediğine göre omuz ve kol çalışmışım baya yoruldum ilk gün olduğundandır neyse sizce ilk hafta kaç gün gitmeliyim o arkadaş haftada 6 gün gidiyormuş sonra başka bir abi bana ilk hafta...
  20. Halilars53

Bilgisayarımda f710u kablosuz kullanabilirmiyim?

Anakartım Asus Prime H410M- A, h710 kontrolcüsünü alsam kablosuz bir şekilde oynayabilirmiyim ? yoksa başka bir şey daha satın almam gerekir mi ?
Top Bottom