Neler Yeni

Spor salonuna ilk hafta kaç gün gidilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Halil arslan
Merhaba arkadaşlar bugün sonunda spor salonuna başladım bir arkadaşımla gittim ilk gün denemek için kendisinin dediğine göre omuz ve kol çalışmışım baya yoruldum ilk gün olduğundandır neyse sizce ilk hafta kaç gün gitmeliyim o arkadaş haftada 6 gün gidiyormuş sonra başka bir abi bana ilk hafta full git ağrılar geçtiğinde zevk almaya başlarsın bırakmazsın dedi sizce ne yapayim (ilk günden çok memnunum, spor yapmayı sevdim yani)

Mırnav

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,699
İsim
SANANE
Merhaba arkadaşlar bugün sonunda spor salonuna başladım bir arkadaşımla gittim ilk gün denemek için kendisinin dediğine göre omuz ve kol çalışmışım baya yoruldum ilk gün olduğundandır neyse sizce ilk hafta kaç gün gitmeliyim o arkadaş haftada 6 gün gidiyormuş sonra başka bir abi bana ilk hafta full git ağrılar geçtiğinde zevk almaya başlarsın bırakmazsın dedi sizce ne yapayim (ilk günden çok memnunum, spor yapmayı sevdim yani)
:PeepoLeave:

pekcevik

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,628
İsim
Mert Pekçevik
İlgilendiği Kategoriler
Oyun Bilgisayarları
Instagram
pekcevikk
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561199142548828/
Discord
bigg papi locsta
6 gün gidiyorum ben başladığımdan beri

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,244
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Spor hocana danış

PİŞMANIM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,845
İsim
İbrahim
ilk günden sevmek değil sene boyunca haftada 5 gün gidince sıkılmamak önemli olan
bu arada fullbody başlasan iyi olur senin için
ordaki yetkiliden rica et sana yalandan bi fullbody yazsın 1 ay onu yap,program iyi olmasa bile hamlığını alacaktır
sonra internetten araştırıp yeni bi program bulursun

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,244
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Aynen. Burda kimse sana gerçek program söyleyemez.
Ben mesela evde kendim yapıyorum spor birer gün arayla yapıyorum çünkü kasların dinlemesi gerekiyor aslında dinlenme sırasında gelişme oluyormuş ben bu şekilde yapıyorum gayet de memnunum vücudumdan

Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Halil arslan
ilk günden sevmek değil sene boyunca haftada 5 gün gidince sıkılmamak önemli olan
bu arada fullbody başlasan iyi olur senin için
ordaki yetkiliden rica et sana yalandan bi fullbody yazsın 1 ay onu yap,program iyi olmasa bile hamlığını alacaktır
sonra internetten araştırıp yeni bi program bulursun
Tamamdır o zaman yarın bi gidiyim hocama soruyim o hem program hazırlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir gün gidip bir gün gitmem

PİŞMANIM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,845
İsim
İbrahim
Tamamdır o zaman yarın bi gidiyim hocama soruyim o hem program hazırlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir gün gidip bir gün gitmem
pazarları kapalı oluyorsa pazar hariç 2 gün gitme gerisin full git
bi gün gidip bi gün gitmemek çok önemli değil
haftada 4 gün git
4ün altına düşersen olmaz diye bişey yok ama 4 ideal bana göre

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Haftada 3 gün yeter bence.

Birol Azak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
972
İsim
Birol azak
Yeni başlayanlara ilk 1 ay haftada 3-4 gün öneriliyor ondan sonra ister 1 gün git ister 6 gün git ama 7 yapma kasların dinlenmesi lazım

Top Bottom