Arama sonuçları: *

1. AlperenN_

Youtube videolarının hangi çözünürlükte olursa olsun yavaş ilerlemesi

herkese iyi forumlar benim derdim nasıl bir şey bilmiyorum internetim Türknet 35 mbps paket kullanıyorum 35-40 arası down 5-6 upload alıyorum ama youtubeye girdiğimde videolar 1080p yükleniyor ama videolar oynadığında yavaş gidiyor ses kayması yok ama video yavaş ilerliyor bu neden olur, sorun...
  2. AlperenN_

James Donkey 711 mikrofondan sesim hem az, hemde sesimin önünde bir tiz ses var

youtubeye videolar çekiyorum bilirsiniz 1-2 konum var geliştirme ile alakalı bugün kulaklığım olan James Donkey 711 in mikrofon sorunu için yardım istiyorum kulaklık kısmında problem yok ancak mikrofonda boşta iken bir tiz ses mevcut ayrıca ben konusurken fark ettim sesim baya az ve boğuk...
  3. AlperenN_

Samsung Galaxy A20 aşırı Isınıyor Sorunu

olabilir babam profutbol diye bir uygulama kullanıyordu maç uygulamasıydı 1621271093 1621271139 odin ile rom atsam düzelir mi garantisi geçen ay bitti maalesef 1621271746 telefonda ısınmaya dair bir işlem yokki ısınsın kasası soğuk ama işlemci sıcak diyor
  4. AlperenN_

telefonda ısıya dair bir iz yok ısınsa neyse
  5. AlperenN_

Selamlar dostlar babam a20 model bir samsung telefon kullanıyor, telefon batarya ve genel olarak soğuk olmasına rağmen telefon aşırı ısınıyor uyarısı veriyor, ardından kapanıyor yine açıyorum ancak telefon max 1 dk kullanılıyor sonra telefon aşırı ısınıyor diye uyarı gösterip uygulama açmıyor...
  6. AlperenN_

gelen editörlük teklifi

bu hafta yükleyeceğim videoyu ona atmayı düşünüyorum ne dersiniz hem yaptığı içeriği görmek güzel olur
  7. AlperenN_

gelen editörlük teklifi

videolarını bana ham olarak gönder bende editleyeyim diyor
  8. AlperenN_

gelen editörlük teklifi

daha önce böyle bir konu açmıştım bugün 1 mail daha geldi kanalının videolarını ücretsiz editlemek istiyorum diye son 2 ayda 3 mail aldım bu şekilde 2.sini zaten biliyorunuz konusunu açmıştım bu seferde editörlük yapmak istiyorum diye mail geldi, eğer kanala bakmak isterseniz diye linki...
  9. AlperenN_

cs go tarihindeki en yüksek ping olabilir (yardım)

çok her hata oldugunda yazıyorum
  10. AlperenN_

türknetin müşteri hizmetlerine abone olurken ulaşabiliyorsunuz abonelikten sonra telefona çıkmak yerine online desteğe yazın diyorlar
  11. AlperenN_

arkadaşlar bundan 3-4 ay önce tt ile sözleşmem bittiğinden, taahhüt olayının olmamasından dolayı türknete geçiş yaptım, ilk başlarda iyiydi ancak şu aralar cs go da 2254 valorantta 1100 ping görmeye başladım bukadar ping normal değil çözümü varmı bunun türknet ile iletişime geçtiğimde aynı anda...
  12. AlperenN_

bilgisayar donanım tavsiyesi

bu sistemle oyunlarda kaç fps alınır ve uyumlu mu? bakarsanız sevinirim i5 6.nesil 2.7 ghz 6 mb önbellek, 240 gb ssd, DDR 4 8 gb ram, 4 gb rx550 ekran kartı
  13. AlperenN_

Youtube kanalım için fikir

tamamdır bununda dikkate alacağım
  14. AlperenN_

teşekkürler o büyük kanallarda bu yollardan geçti :d ama üst yorumlardan ve sizin yorumunuzuda dikkate alarak çıtayı dahada yukarı çıkaracağım
  15. AlperenN_

teşekkürler yorum için 1618825276 üstüne biraz daha düşeceğim teşekkürler
  16. AlperenN_

Çözüldü✓ .

direk iade et derim
  17. AlperenN_

öncelikle herkese selamlar reklam olarak algılanmasın, benim bir youtube kanalım var teknolojik ürünlerin incelemelerini yapıyorum ancak normal bir kullanıcı gözü ile nasıl görünüyor, eksiği varmı, bilmiyorum böyle olsa daha iyi olur gibi fikir vermenizi istiyorum kanalımın şuan 24 abonesi...
  18. AlperenN_

mailime gelen influcer teklifi

edit:mailin türkçesini atmışım burda asıl hali var
  19. AlperenN_

evet hocam farkettim onu enis kirazoğlu videosunu izliyorum suan, yeni nesil dolandırıcılık herhalde
  20. AlperenN_

teşekkürler bilgilenmiş olduk
Top Bottom