Neler Yeni

mailime gelen influcer teklifi

Erda Yıldırım

80+ Gold
k
Dostlar öncelikle herkese iyi akşamlar hemen konuya gireceğim ben pandemi başından beri youtubeye içerik üretiyorum ürün inceleme ve teknoloji konusunda bundan 5-6dk önce bana bir mail geldi eki bırakıyorum bakarsanız sevinirim bu veya buna benzer mail alan varmı bilirsiniz daha önce amerikalı fake mailler ile para çalmaya çalışanlar vardı bundada aynı durum olmasın @Abdullah Hacıgül abi senin bilgin vardır bir bakarsan sevinirim
ayrıca bakmak isteyen olursa kanalımın linki:https://www.youtube.com/channel/UCKn3LFTh6kYMJzTKFcLwOpw/videos
hocam 20 aboneli kkanala teklif vermezler bence güvenme

samet4747

80+ Platinum
Komik bir durum

AlperenN_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Alperen Önal

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
İnfluncer ne ?

AlperenN_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Alperen Önal
edit:mailin türkçesini atmışım burda asıl hali var
joe.PNG

.EXE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
259
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
No Text
Biraz garip geldi açıkçası. Böyle herkese gönderilen bir mesaj gibi.

!ROGStrix!

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Dostlar öncelikle herkese iyi akşamlar hemen konuya gireceğim ben pandemi başından beri youtubeye içerik üretiyorum ürün inceleme ve teknoloji konusunda bundan 5-6dk önce bana bir mail geldi eki bırakıyorum bakarsanız sevinirim bu veya buna benzer mail alan varmı bilirsiniz daha önce amerikalı fake mailler ile para çalmaya çalışanlar vardı bundada aynı durum olmasın @Abdullah Hacıgül abi senin bilgin vardır bir bakarsan sevinirim
Güvenme derim

Yiğit Emre

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
475
İsim
Yiğit Emre Durmuş
ne yazık ki gerçek değil bunun ile ilgili video çekmiş birisi de vardı ama şuan ismini hatırlamıyorum senin kazandığın parayı onlar çekiyor ve kanalına analiz ediyor seni markalarla tanıştıracağını söylüyor ve %30 ücret alıyor kazandığın paradan geri kalan %70 inde kendileri harcayıp 3 4 ay sonra hesabınıza yatıcak diyorlar ve bunlardan kurtulmanın tek yolu kanalı kapatmak veya 2 3 ay hiç video atmamak oluyor yani hiç bulaşma elini versen kolunu alırlar
aynen biri bunu açıklamıştı ama bende hatırlamıyorum

Top Bottom