Neler Yeni

Youtube kanalım için fikir

AlperenN_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Alperen Önal
öncelikle herkese selamlar reklam olarak algılanmasın, benim bir youtube kanalım var teknolojik ürünlerin incelemelerini yapıyorum ancak normal bir kullanıcı gözü ile nasıl görünüyor, eksiği varmı, bilmiyorum böyle olsa daha iyi olur gibi fikir vermenizi istiyorum kanalımın şuan 24 abonesi, 2.500 küsür görüntüleme var nasıl artırabilirim
link

memz

80+ Silver
En İyi Cevap
2
video kapakları üzerinde biraz daha çalışmanı öneririm

Halil014

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,539
İsim
İbrahim Halil Çelik
Video Başlıkları ve kapakları daha iyi olabilir. Kapakta video hakkında bir yazı falan

AlperenN_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Alperen Önal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Halil014

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,539
İsim
İbrahim Halil Çelik

-°°-Aquaman-°°-

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
581
İsim
Aziz
öncelikle herkese selamlar reklam olarak algılanmasın, benim bir youtube kanalım var teknolojik ürünlerin incelemelerini yapıyorum ancak normal bir kullanıcı gözü ile nasıl görünüyor, eksiği varmı, bilmiyorum böyle olsa daha iyi olur gibi fikir vermenizi istiyorum kanalımın şuan 24 abonesi, 2.500 küsür görüntüleme var nasıl artırabilirim
link
Abone Oldum Ama İzlemem Yani Böyle Teknoloji Şeylerini Genellikle Büyük Kişilerden İzliyorum ama Bi Videona Actim Baktim Fps Testi Videosuna Başlangıcı falan güzel yapmışsın başarılarının devamını dilerim

AlperenN_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Alperen Önal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Abone Oldum Ama İzlemem Yani Böyle Teknoloji Şeylerini Genellikle Büyük Kişilerden İzliyorum ama Bi Videona Actim Baktim Fps Testi Videosuna Başlangıcı falan güzel yapmışsın başarılarının devamını dilerim
teşekkürler o büyük kanallarda bu yollardan geçti :d ama üst yorumlardan ve sizin yorumunuzuda dikkate alarak çıtayı dahada yukarı çıkaracağım

Top Bottom