Arama sonuçları: *

1. EverestHazar

Yardım Corsair 2. El garantisiz ram alınır mı?

Ramlerin bandrolleri sökülmedikçe ömür boyu garantileri olmuyor muydu?
  2. EverestHazar

MSI Afterburner Tüm Çekirdeklerin Hızını Göstermiyor

Çekirdekleri uyutmuş olabilir arabalardaki silindir kapatma olayı gibi. Ekonomi yani.
  3. EverestHazar

bu 2.el rx580 alınır mı

Ortalama ve en iyi skor bu kart model için midir acaba eğer bu kartın bu modeli içinse ortalamanın baya altında kalmış diyebilirim.
  4. EverestHazar

SteelSeries Apex 7 Red Switch Uzun Kullanım

Tekrardan merhaba yaklaşık 1 aydır kullandığım Apex 7 klavye hakkında elimden geldiğince akıllardaki soru işaretlerini yok etmeye yönelik bir yazı yazayım dedim. Öncelikle red switch konusunda iyi olduklarını söylemeliyim 1 ayda yaklaşık 250 saat oyun oynadım pek çok kere metin yazdım çok...
  5. EverestHazar

G305 vs Rival 3 Wireless

Duracell AA 1.5V LR 6 Alkaline pil kullanıyorum.
  6. EverestHazar

Öneri Corsair Katar Pro Wireless vs Steelseries Rival 3 Wireless vs Logitech G305 Wireless sizce hangisi??

Hala almadıysan G305 diyorum fakat önce bi denemelisin eline göre mi değil mi diye. Pili çok çok uzun gidiyor(duracell), dungle için ayriyetten uzatma kablosu koyuyorlar şahane düşünülmüş bir olay.
  7. EverestHazar

G305 vs Rival 3 Wireless

İlk pili taktığımdan bu yana 5 ay oldu performans modunda kullanıyorum 4 kademeden 1 kademe pil bile eksilmedi sanırım sırf bu yüzden bile asla kendime bu kıyası teklif etmem. Değerli yorumun için çok teşekkür ederim dostum.
  8. EverestHazar

G305 vs Rival 3 Wireless

Arkadaşlar şuan aktif olarak Logitech G305 kullanmaktayım kablosuz sevdamı devam ettirip SteelSeries Rival 3 Wireless almayı düşünüyorum. Kullanıcı deneyimlerinizi bana aktarırsanız sevinirimç
  9. EverestHazar

300 Tl kulaklık önerisi

Ben 1 senedir aralıksız kullanıyorum. Problem yaşamadım. Acı deneyim olmuş fakat ben hiç yaşamadım.
  10. EverestHazar

300 Tl kulaklık önerisi

Yükselt bütçeyi James Donkey 008 al. Öneririm.
  11. EverestHazar

17.000 TL bütçeli yazılım oyun odaklı

Vallahi ne yalan söyleyeyim abartısız 3 saattir laptop bakıyorum aynı zaman chatleşiyorum inanın kafa kalmadı. Arkadaşlarımla acayip ikilemlere düştük sanırım msi bizi sadece 11. nesil işlemcisi var diye mest etti. Kırdığım için de çok özür dilerim. Kırık kalbi onarmak laptop araştırmaktan daha...
  12. EverestHazar

Hocam estağfirullah fikirlerinizmühim benim için lütfen yanlış anlaşılma olmasın. Laptop konusunda pek bir bilgim yok ama bileşenlere hakimim ilerleyen zamanlarda evde masaüstü hesabı monitör klavye mouse setup yapacağım. O sebepten dolayı ısınmasını da pek takmıyorum. Ekstra yorumlarınıza...
  13. EverestHazar

Msi geliyor hocam son kararım gibi teşekkürler yorumunuz için.
  14. EverestHazar

Hocam 4k 60Hz'e kadar çıkış sağlıyor ekran kartı. Harici bir 2k monitör de düşünüyorum kesin olarak bunu göz önüne alırsak son sözünüz ne olur?
  15. EverestHazar

Sanırım 11. nesil msi alıcam siz ne dersiniz? Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
  16. EverestHazar

İlginiz için teşekkürler. Beklemedeyim. 1615935586 https://www.hepsiburada.com/msi-stealth-15m-a11uek-035xtr-intel-core-i7-11375h-16gb-512gb-ssd-rtx-3060-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV00001CL5N1 Hocam bu laptop nasıldır?
  17. EverestHazar

hocam monster düşünmüyorum. Konuya eklemeyi unutmuşum kusura bakmayın.
  18. EverestHazar

Merhabalar başlıkta belirttiğim gibi üst seviye maks 18.000 TL laptop önerisi verebilir misiniz. Şimdiden teşekkürler. Söylemeyi unuttum Monster hariç :D
  19. EverestHazar

forza horizon 4 te optimizasyon sorunu var mı

Çok var.. Pc için xbox sürümünü ultra oynuyordum 80-90fps arası. Steame gelince atladım direk en düşük ayarlarda 40-60fps alıyorum.
  20. EverestHazar

Windows kurmayı bilen yardim etsin lutfen

Windowsu kuracak diski edindiğini varsayarak: 1-Boot menüyü açınca diski seçip gelen windows arayüz ekranında Windows Tuşu+R yaparak CMDyi açın. 2-"list disk" komutu ile disk listesini açın. 3-Disk 0 1 2 diye sıralanır hangi diski sıfırlayıp windowsu kuracaksınız "select disk{sayı]" yazıp...
Top Bottom