Arama sonuçları: *

1. S

2021 de yenilenmiş iPhone 7 alınır mı?

Hocam peki ikinci elde bir sıkıntı olma ihtimali daha yüksek değil midir? Yenilenmiş telefonların hem sorunu çözülmüş oluyor ve 1 yıl garanti sunuluyor. Sizce neden ikinci el mantıklı?
  2. S

Sizce İdam Gelmeli mi ?

Bence gelmeli hocam ama geldiği zaman çok zor durumda kalınırsa uygulanmalı. Bazı arkadaşlar eğitimin bir çözüm olacağını belirtmiş, doğrudur ama eğitim herkes için bir çözüm değil!! Dönemin en iyi ortaokulun birisinde okudum ve lisede de iyi bir lisede okuyor olmama rağmen böyle pislikler...
  3. S

Neden hocam?
  4. S

Hangi PC'yi almak daha mantıklı

Bence hiçbirine bulaşma. Ben senin yerinde olsam AMD kullanan bir sistem dizerim. Hem kendi ihtiyaçlarına yönelik olur hemde daha sağlam olur.
  5. S

Hocam elimdeki telefonun piyasası çok hızlı düşüyor Trendyol dan aldığımda 2500₺ idi şimdi 2200 olmuş iPhone 7 alsam daha az zarar edip daha hızlı biriktirebilirim. Sizce??
  6. S

Ekran kartlarının fiyatı ne zaman düşer

Aslında bu olayın kökten çözümü diğer kripto paraların Bitcoin gibi yanlızca mining için üretilmiş bir cihaz ile yapılması zorunluluğunu koymaktan geçiyor. Yoksa bu piyasa düzelmez!!!
  7. S

Ekran kartlarının fiyatı ne zaman düşer

Düşmek mi? Bu Mining olayı olduğu sürece bu olay bitmez. Baksana adamlar 3060 un kildini bile kırdılar. Bana sorarsan bu fiyatlar 6 ay boyunca artmaya devam edecek.
  8. S

Neden böyle bir şey dediniz ki hocam?
  9. S

Teşekkürler hocam
  10. S

Ama ikinci el almaktan mantıklı, ikinci elde ne olduğunu bile bilmiyorsun sana kötü ürün verebiliyorlar hocam
  11. S

Hocam link bu https://easycep.com/yenilenmis/apple-iphone-7-32-gb-black-easycep-31012020-2/ 1616269446 Hocam içimde Apple kullanma isteği var ama bütçem tek iPhone 7 ye yetiyor 1616269500 Kamerası nasıl, kasma donma gibi sıkıntıları var mı? Cevaplarsanız sevinirim😊
  12. S

Şuan elimde Redmi note 9 var ama memnun değilim sizce bu paraya yenilenmiş iPhone 7 alınır mı? (Android kullanmak istemiyorum)
Top Bottom