Neler Yeni

Hangi PC'yi almak daha mantıklı

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
bartu
Arkadaşlar başlıkta da olduğu gibi hangisini almak daha mantıklı olur PC'ler şunlar
yayın ve youtube ve render da hangisi daha iyi

Sıfır Ultra Oyun Canavarı Sistem ( Monitör dahil ) Ekipmanlı - Toplama Masaüstü Modeller İlanları sahibinden.com'da - 895129016

Sıfır Ultra Oyun Canavarı Sistem ( Monitör dahil ) Ekipmanlı - Toplama Masaüstü Modeller ilanları alışverişte ilk adres sahibinden.com'da
www.sahibinden.com
www.sahibinden.com

Acil satlık gaming bilgisayar - Toplama Masaüstü Modeller İlanları sahibinden.com'da - 875031740

Acil satlık gaming bilgisayar - Toplama Masaüstü Modeller ilanları alışverişte ilk adres sahibinden.com'da
www.sahibinden.com
www.sahibinden.com

başka pc önermezseniz sevinirim sadece hangisi daha iyi onu merak ettim

Ryphex

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
2 daha iyi

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,793
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
2060'li sistem derdim fakat doğru düzgün ayrıntı bile vermemiş. İlan eski zaten.
Diğer sistemin pahalı, sıfır toplarsın o bütçede.

MüslümGürses

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Arkadaşlar başlıkta da olduğu gibi hangisini almak daha mantıklı olur PC'ler şunlar

Sıfır Ultra Oyun Canavarı Sistem ( Monitör dahil ) Ekipmanlı - Toplama Masaüstü Modeller İlanları sahibinden.com'da - 895129016

Sıfır Ultra Oyun Canavarı Sistem ( Monitör dahil ) Ekipmanlı - Toplama Masaüstü Modeller ilanları alışverişte ilk adres sahibinden.com'da
www.sahibinden.com
www.sahibinden.com

Acil satlık gaming bilgisayar - Toplama Masaüstü Modeller İlanları sahibinden.com'da - 875031740

Acil satlık gaming bilgisayar - Toplama Masaüstü Modeller ilanları alışverişte ilk adres sahibinden.com'da
www.sahibinden.com
www.sahibinden.com

2.si olabilir ama hocam benim içime pek sinmedi bana kalırsa temizinden sıfır alın fiyatlar yakın sayılabilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
bartu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2060'li sistem derdim fakat doğru düzgün ayrıntı bile vermemiş. İlan eski zaten.
Diğer sistemin pahalı, sıfır toplarsın o bütçede.

o zaman 2. ye bakayım eğer iyi değilse sıfır daha mantıklı

Talha_x23

80+ Silver
En İyi Cevap
1

www.sahibinden.com
www.sahibinden.com

www.sahibinden.com
www.sahibinden.com

İkincisi daha iyi ama diğeri ekipmanlı tercih sizin eğer ekipmanım ve monitörüm var ediyorsanız kesinlikle ikincisi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
bartu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2.si olabilir ama hocam benim içime pek sinmedi bana kalırsa temizinden sıfır alın fiyatlar yakın sayılabilir
rtx ekran kartı bulmak zor 7 8 binden başlıyor ama ben o kadar bekliyemem ama eğer beklersem dediğniz gibi sıfır daha mantıklı

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,793
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
o zaman 2. ye bakayım eğer iyi değilse sıfır daha mantıklı
Aynı performans verecek dostum iki sistemde. Ekipmanlar daha iyi diyebilirim.
İkinci el mantıksız aynı fiyata.

sLayer0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ahmet
Bence hiçbirine bulaşma. Ben senin yerinde olsam AMD kullanan bir sistem dizerim. Hem kendi ihtiyaçlarına yönelik olur hemde daha sağlam olur.

Berkay0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Berkay Aydınlı
render da intel daha iyi diye biliyorum ryzen dahamı güçlü
Render için ryzen 5 3600 oyun için i5 10400f daha iyi ama şu anki durumda 2. Sistemde rtx 2060 olduğu için hem oyun hem render performansında az bir farkla 2. Sistem önde

Top Bottom