Arama sonuçları: *

1. B

İşlemci boştayken 85 derece

Vidanın birisi yalama olduğu için sökemedim ama işlemci tarafından kasa kapağını hafif kaldırarak kontrol ettim. Parmağımla fanın kenarına dokununca aşağı ve yukarı hareket ediyor
  2. B

Fanı sökmedim ama işlemci ile fan arasında termal macun olmaz mı zaten 1616578065 Değiştirince sorun çözülür değil mi? Tahmini ne kadar tutar değişim?
  3. B

Merhaba. Casper csd spec gt940m laptopum aşırı yavaş olduğu için formatladım. Daha sonra hiçbir hızlanma olmadı ve o günün akşamına doğru pc kendisini kapatmaya başladı. İşlemci olduğunu anladım bilgisayarcıya götürdüm. Bir gün sonra aradı ve bu pc sabahtan beri açık hiçbir problem yok dedi. Eve...
  4. B

Intel i5 Casper laptop ne kadar eder?

Merhaba. İhtiyaç fazlası laptopumu satmaya karar verdim. Sizce bu laptop ne kadar eder? İntel Core i5 4210m GeForce GT940 6 GB Ram 500 GB HDD Model: Casper csd spec GT940
  5. B

İşlemci fan hızı neden bu kadar düşük? (Core speed)

Sorun hakkında kimsenin bir fikri yok mu gerçekten?
  6. B

Şimdi tekrar açmayı denedim ama ekran geldikten sonra laptop kendisini kapatıyor. Fan ile bir ilgisi olduğunu düşünüyorum
  7. B

Bakmadım ama yine boşta dururken sebepsizce o yüksek fan sesiyle o değerlere çıkıp inmesi ne kadar normal?
  8. B

Merhabalar. Intel i5 4210m işlemcili laptopum var lakin format atmama rağmen hala aşırı yavaş. CPU-Z programından baktığımda işlemci core speed 798 mhz görünüyor. Ama internete baktığımda 3000 civarı olması gerektiğini gördüm ve yine Cpu-z programı açıkken ara ara fanın hızlandığını...
Top Bottom