Arama sonuçları: *

• Users: DMNS
  • Order by date
  1. DMNS

Riot Games xbox ile giriş yapamıyorum.

https://support.xbox.com/tr-TR/xbox-live-status
  2. DMNS

Çözüldü✓ 57000 TL Civarında Nasıl Bir Sistem Almalıyım?

Sanırım bir şey demek istiyor
  3. DMNS

Mercedes Online Satış WebSitede sorun

İncele kısmından hata kısmını edit as html diyerek kaldırıyorum. Bu sayede geçiyorum adımları. Eğer bu sorunu yaşayan olursa bilgisi olsun.
  4. DMNS

Mercedes Online Satış WebSitede sorun

Herkese selamlar iyi akşamlar, belki bilenleriniz vardır mercedes 15 mayısta online satışa geçti. Araç almak istediğimde ödeme seçeneği kısmına kadar geliyorum ama ilerle kısmına çıkan uyarıdan dolayı erişemiyorum. Ayrılan alanın dışına itiyor ilerle tuşunu. Aynısını adres kısmında da...
  5. DMNS

Konya en iyi et nerde yenir

Şükür kasabı
  6. DMNS

En iyi cardio antrenmanı hangisi yağ yakmak için?

Bisiklet
  7. DMNS

Çözüldü✓ Ryzen 5 5600 ısınma sorunu

Stok fanla gelen macuna müdahale ettiniz mi? Ya da 2.el mi aldınız?
  8. DMNS

Hangi Gainer markasını önerirsiniz?

Aslında gainer yerine iyi bir whey protein alıp yanında karbonhidrat alabilirsin. Gainer işi whey protein gibi olmadığı için hepsi birbirinden çok farklı. Eğer bütçen yeterliyse serios mass almanı öneririm.
  9. DMNS

valorant için en iyi mouse

https://www.apple.com/tr/shop/product/MK2E3TU/A/magic-mouse-beyaz-multi-touch-y%C3%BCzey
  10. DMNS

RX 5700 XT Alınır mı?

Bir tanıdığım 2.el 6600XT XFX Speedster aldı sanırım 4600TL ödedi. Driver sorunlarını göze alarak aldı henüz bir sorun yaşamadı. Açıkcası herkes laf ediyor ama bu fiyat bandında bu kadar performanslı bir GPU almak maalesef nvidiada mümkün değil. Mevcut driver çalışıyorsa çok kurcalamadan devam...
  11. DMNS

Üst Üste Antreman Kaçırdım Motivasyonum Düştü

BAS OLM BAS NE DEMEK MOTİVASYONUM DÜŞTÜ
  12. DMNS

RX 5700 XT Alınır mı?

PSU'nun modelini söyleyebilir misin? Biraz fazla TDP değeri var bu kartın
  13. DMNS

2.el den ekran kartımı e kadara satmalıyım

1050 2GB Galax Garantisiz 1100'e gitti. Temiz karttı.
  14. DMNS

Çözüldü✓ e sporcular neden curved kullanmıyor

Bence çok ciddi bir şekilde oynamıyorsan curved almak mantıklı. Bende cs oynuyorum ama bilgisayarda geçirdiğim vaktin çok az bir kısmı cs olduğu için daha çok keyif veren bir monitör alırdım ben. Şu an VG249Q kullanıyorum düz ve 24' monitör. Fırsat olsa 27' veya 32' curved almak isterim açıkcası.
  15. DMNS

Google Maps vs Apple haritalar

Google Maps. Apple her yerde güncel olmayabiliyor. Google mapste buna daha az rastladım.
  16. DMNS

Satıcam ne kadar eder

psu modeli ne
  17. DMNS

İtopya Web'den satın alınan ürün mağazadan teslim alınabilir mi?

bildiğim kadarıyla internet satış depoları ayrı olduğu için öyle bir teslimat yapmıyorlar.
  18. DMNS

Ekran koruyucu mu yoksa paperlike ekran koruyucu mu?

Yok hocam bu paperlike olmayan model. Temperli cam olarak geçer. Ama eğer düzgün uygulanırsa memnun kalırsınız. Paperlikea göre ömrü daha uzun olacaktır. Hayırlı olsun.
  19. DMNS

Ekran koruyucu mu yoksa paperlike ekran koruyucu mu?

O zaman internetten satın alıp telefoncu gibi güvendiğiniz bir yerde taktıracaksınız
Top Bottom