Neler Yeni

Çözüldü✓ Ryzen 5 5600 ısınma sorunu

Tealha

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ramazan Talha Kasal
İncehesaptan yeni aldığım kasa god of war oynarken 87 derecelere kadar çıkıyo undervolt denedim 82 lere anca düştü. Acaba geri yollasam sorun olduğunu söyleyip ilgilenirler mi?
Kasanın yan tarafındaki temperli camı çıkarmam ısı konusunda yardım olur mu bir de ?

Muddi

80+ Bronze
İncehesaptan yeni aldığım kasa god of war oynarken 87 derecelere kadar çıkıyo undervolt denedim 82 lere anca düştü. Acaba geri yollasam sorun olduğunu söyleyip ilgilenirler mi?
Kasanın yan tarafındaki temperli camı çıkarmam ısı konusunda yardım olur mu bir de ?
Macun ve sogutucun nedir

DMNS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Mehmet Burak Duman
Stok fanla gelen macuna müdahale ettiniz mi? Ya da 2.el mi aldınız?

Phanzox

80+ Silver
Kasa modeli nedir? Eğer kalitesiz bir kasa ise değerler normal.

Tealha

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ramazan Talha Kasal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Macun dandik olabilir. Iyi bir macunla sicaklik düşer.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Genelde stok fanla gelen macunlar standart basit islemler icin yetecek macunlardir. Yani oyunlarda yetmez
Stok fanla gelen macuna müdahale ettiniz mi? Ya da 2.el mi aldınız?
Kasa modeli nedir? Eğer kalitesiz bir kasa ise değerler normal.
https://www.incehesap.com/frisby-panda-fc-9405g-650w-atx-mid-tower-gaming-kasa-fiyati-59318/ kasa bu hocam.

ConquerorXIV

80+ Gold
stok fan ile normal. 5600e kule tipi şarttır.

Bünyamina

80+ Gold
macun değişse ne olur dostum stok fanla o değerleri alabilmen gayet normal ya o kadar soğutabiliyor ancak

ConquerorXIV

80+ Gold

Muddi

80+ Bronze
Soğutucu alinca onunla birlikte macunda almak zorunda kalacaksın zaten mecburen.

sezer3636

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
444
İsim
sezer adıgüzel
ryzen 3600 bile stok soğutucuyla fırın gibi çalışıyor. malesef iyi soğutucu şart.

Top Bottom