Arama sonuçları: *

1. D

i7 14700K & 4060 Ti oyun açınca kapanıyor

Olay Görüntüleyicisi aç bilgisayardan. Orda hata kayıtlarını gösteriyor bilgisayar. Benimde yük binince sistemim kapanıyor. Güç kaynağını değiştirip deneyeceğim.
  2. D

i7 14700K & 4060 Ti oyun açınca kapanıyor

Sorma hocam 1650S'den 6650XT'ye geçtim bende aynı sorunu yaşıyorum. Oyuna girince anında kapanıyor bilgisayar. Olay görüntüleyicisine bakar mısın Kernel Power 41 63 alıyor musun?
  3. D

Bilgisayar Yüke Binince Kapanıyor

1650S'den sonra 6650XT'ye geçtim. Olay görüntüleyicisinde Kernel-Power 41(63) alıyorum.Güç kaynağı +12v kanalından 504W ve 42A vermesine rağmen durum bu şekilde. League of Legends oynarken sorun yok ama grafik yönünden ağır oyunlarda bunu yapıyor. Emin olmak için Furmark ve Prime95'i aynı anda...
  4. D

4060Ti Model Tavsiyesi

Hocam MSI Ventus modeline termal pad bile koymamış. Başka bir forum sitesinde PCB'nin 100C'ye çıktığı yazılmış.
  5. D

4060Ti Model Tavsiyesi

Arkadaşlar ekran kartı alacağım. Amazon şu an peşin fiyata taksit yapıyor. 4060Ti olarak MSI Ventus 3x düşündüm fakat internette soğutma sıkıntısı olduğunu gördüm. Açıkçası biraz arada kaldım. Asus Dual, Msi Ventus ve PNY XLR8 düşünüyorum. Hangisini alayım?
  6. D

Samsung iki senede yavaşlar sözü ?

Samsung yavaşlıyor diye uydurulmuş bir şey ama hangi cihaz zamanla yavaşlamıyor ki? Yıpranıyor sonuçta ve yazılım güncellemesi aldıkça ağırlaştığını düşünüyorum. Redmi Note 8 kullanıyorum, son çıkan MIUI ile ilk cihazda gelen MIUI ile arasında hız bakımından ciddi bir fark oluyor. Bende S21...
  7. D

başlangıç için hangi coin alınır

Hocam girmeyin. Borsa çöküyor resmen iyice düşmesini bekleyin öyle alın. Geçen hafta aldım 100 liralık BTC şimdi zarardayım. YTD
  8. D

Raven Cüzdanıma Gelmiyor

Windows uygulamasından cüzdan açtım herhalde senkronizasyon yapmak gerekiyormuş. Şu an Ağ ile senkronize ediliyor diyor. Ne zaman kazılan RVN'yi alabilirim?
  9. D

Öneri MSI OPTIX G242 vs ASUS VP249QGR

LG'nin portundan tut her şeyi daha güncel evet. Gidip bakacağım hocam. İnceleme videolarının beni yanıltacağını düşünüyorum. VA Panel 60hz ile göreceğim çünkü. 24G2U stoklarda yok malesef. Hocam LG'de kafama yatmazsa Asus VP249QGR için ne dersiniz? :D
  10. D

24G2U şu an piysa da yok gibi hocam varsa da 2000 TL civarı. Ben 1800'ü zorluyorum. LG Kafama yatmadı değil gidip denemem gerek Vatan bilgisayarda var gidip bakabilirim. 1621805546 HP X24IH paneli hangi firmadan alıyor hocam? Onu da görmüştüm ve iyi gibi duruyordu HP.
  11. D

Hocam VESA kullanıyorum ayaklığının olması önemsiz. Asus VP249QGR alınır derseniz sipariş edeceğim.
  12. D

Hocam ben parlaklığı %30 civarına kısıp ve sürekli gece modunda kulanıyorum. Gözüm alıştığı için sarımsı da görmüyorum. O LG monitörü gidip Vatan bilgisayardan alabilirim en azından test etme imkanım olabilir. İade içinde sorun çıkartmazlar.
  13. D

Asus VP249QGR alacağım herhalde.
  14. D

LG Kağıt LG kağıt üstünde gayet iyi gözüküyor fakat LG aklıma yatmadı. Çok riskli. En güzeli Asus tercih etmek olacak. Asus VP249QGR ile Asus TUF Gaming VG249Q arasında ki fiyat farkına değer mi?
  15. D

Arkadaşlar ikisinden birisi almak istiyorum. MSI olan Amazon'da satılıyor ve bir problem olunca iade etmesi sorunsuz. Asus'u Hepsiburadada bir dükkan satıyor iadelik durum oluşursa epey sancılı olabilir. Asus olan fiyatına göre gayet iyi özellikleri var. Hemen sipariş verebilirim. Msi olan...
  16. D

Maksimum 1800 TL Monitör Önerisi

Hocam ben Asus VA panel bir monitör kullanıyorum. Neredeyse gece gündüz açık ve bir sorun/arıza olmadı. AOC 24G2U ASUS VP249QGR Odyssey G3 Optix G24C6 olabilir hocam IPS şart değil aslında VA da olur. Önemli olan sorun çıkartma oranları az olsun.
  17. D

Hocam Asus,Aoc,Samsung hangi marka dersiniz?
  18. D

Hocam curved olsa da olur olmasa da önemli olan ghosting ve ölü piksek ile uğraşmayayayım. Her monitörde olma ihtimali var fakat en az sorunlu marka ve modeli arıyorum açıkcası.
  19. D

LG UltraGear 24GN650-B hocam bu ve samsung odyssey g3 için ne dersiniz?
  20. D

PANEL: VA kullanıyorum ve IPS'e geçeceğim. HZ DEĞERİ: 144-165 Olabilir İNÇ: 23.6-27 Olabilir Kullanım Amacı: Ağırlıklı RPG Oyunlar - Film - Animasyon/Anime Gereksinimler: VESA 100x100 Desteği Öncelikli Markalar: 1.Asus-Samsung-AOC Bütçe: Maksimum 1800 TL
Top Bottom