Arama sonuçları: *

1. Y

RX 6600 sistemde V-Sync kapalıyken oyunlar kasıyor

Tekrar söylemek istiyorum sistemimde herhangi bir fps düşüklüğü drop vs. gibi sorunlar yok sistemim sadece freesync destekli olmasına rağmen 75hz üzeri fps aldığımda akıcılıkta sorun oluyor problemim bu drop darboğaz veya düşük fps vs. değil
  2. Y

benim fps sorunum yok ama zaten çok yüksek fps alıyorum valorantta 320-330fps civarı alıyorum tek problem 75fps sabit aldığımda daha akıcı oluyor işlemciyle bağıntısını çözemiyorum herkes darboğaz diyor da ortada bir darboğaz yok :)
  3. Y

Ya tamam darboğaz olan oyunlar var evet ama valorant cs go lol gibi oyunlarda bu islemciyle nasil bir darbogaz yaşayabilirim :D
  4. Y

Aynı işlemciyle gt1030 ve rx570 kullandım aynı problem bu ekran kartlarında da vardı
  5. Y

Ekran kartı sürücülerim en güncel sürücüde şuanda darboğaz illaki vardır ama bu sorunun darboğazdan olduğunu ben de düşünmüyorum çünkü ben bu zamana kadar gtx1660ti gt1030 ve rx570 4gb ekran kartlarını kullandım 1660ti kullanırken bu sorun yoktu diğerlerinde vardı ve işlemcimi hiç değiştirmedim...
  6. Y

Format attım aslında ekran kartını taktıktan sonra darboğazı peki tüm oyunlarda mı yaşıyorum ki? Birde hangi işlemciyi almam lazım.
  7. Y

Merhaba, oyunlarda V-Sync kapalıyken takılmalar ve akıcılıkta azalmalar yaşıyorum. Monitörüm 75Hz ve FreeSync destekli. V-Sync kapalı bir şekilde oyun oynayamıyorum lütfen yardım eder misiniz? Acer Nitro VG220QBMiix 1ms 75Hz FreeSync. XFX RX6600. Ryzen 5 1600 AF. 16 GB 3200MHz CL16 RAM.
  8. Y

FPS arttıkça akıcılık azalıyor

Ama freesync kullanıyorum neden sabitliyim ki ? Ya mesela warzone oynarken 90-120 fps arası alıyorum v-sync kapalıyken ama v-sync açtığımda 75ten 60lara drop giriyor ve dediğim gibi bazı oyunlarda darboğaz yapıyor
  9. Y

FPS arttıkça akıcılık azalıyor

Merhaba, RX6600 ekran kartım ve 75Hz FreeSync destekli monitörüm var ve FreeSync açık HDMI 1.3 kablo ile kullanıyorum (DisplayPort yok) FPS değerim 75'ten uzaklaştıkça oyunlardaki akıcılık azalıyor özellikle FPS oyunlarında sağa sola bakarken akıcı dönmüyor titreyerek dönüyor gibi hissediyorum...
  10. Y

RX 570 Sıcaklık Problemi

Dostum merhaba termal macun geldi demin açtım kartı ince bir tabaka şeklinde sürdüm kapattım furmarkta 5 dakika sonunda 79 dereceyi gördü normal mi sence ?
  11. Y

RX 570 Sıcaklık Problemi

t tamamdır yoldaki macunum gelsin deniyip sizi bilgilendiririm. Çok teşekkür ederim.
  12. Y

RX 570 Sıcaklık Problemi

Bahsettiğiniz mx4 ile aynı fiyata sahip başka bir macun aldım önceden aldığım için şuanda değiştiremiyorum isterseniz linkini bırakıyım tam aynı kalite mi bilmiyorum tabi bir bakıp yorum yaparsanız çok sevinirim...
  13. Y

RX 570 Sıcaklık Problemi

Merhabalar, ASUS ROG STRIX 4 GB RX570 kullanıyorum. Fan kanatlarından bir tanesi kırıldığı için AliExpress'ten bir adet fan sipariş ettim ve bugün kartın içini açıp kırık fanı çıkartıp yenisini taktım. İçini açmışken termal macun da sürdüm. Kendi macunu kurumuştu ciddi derecede. Macunu sürdüm...
Top Bottom