Arama sonuçları: *

• Users: ahmettrn00
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. A

Yardım PS 5 cd limi dijital mi?

iyi günler beymen ve şok ta türkiye garantili ps5 var cd li almak mı yoksa dijital almak mı mantıklı https://www.sokmarket.com.tr/ekstra/sony-ps5-slim-1tb-cd-li-oyun-konsolu-cift-kol-p-158508...
  2. A

Yardım Projeksiyon cihaz önerisi

Projeksiyon makinesi almayı düşünüyorum önerdiğiniz fiyat performans ürünü var mı ?
  3. A

Yardım Onvo marka televizyon

A101 gelen onvo 165 ekran televizyon alınır mı Onvo OV65500 65'' Ultra HD Webos 2.0 LED TV https://www.a101.com.tr/elektronik/onvo-ov65500-65-ultra-hd-webos-2-0-led-tv_p-26040894
  4. A

Yardım Ps 5 alırken nelere dikkat etmeliyim

Ps 5 almak istiyorum ama ithalatçı garantili çoğu tr garantililerde de fiyat farkı fazla oluyor. Nelere dikkat etmeliyim. Yurt dışı ürünü alsam sorun çıkarır mı? Önerdiğiniz link varsa atabilir misiniz ?
  5. A

Öneri Projeksiyon cihaz önerisi

fiyat performas bakımından projeksiyon makinası önerir misiniz?
  6. A

Fiyat performans projeksiyon

Uygun fiyatlı dışarıda yada evde kullanmak için projekiyon öneriniz var mı
  7. A

Yardım iphone 11 dokunmatik sorunu

iphone 11 telefonumun dokunmatiği çalısmıyor sarjını bitirip açtıktan sonra ddüzeliyor sorun nedir tüm güncellemeleri de yaptım 1668110953 açıldığında da artık çalısmıyor
  8. A

Öneri Fiyat performas oyuncu koltuğu

Odam ufak 2 tane almayı düşünüyorum oy üzden uygun bütceli fazla büyük olmayan önerebileceğiniz koltuklar nelerdir
  9. A

Yardım Direksiyon seti önerisi

direksiyon seti almayı düşünüyorum önerileriniz varmı g29 bakıyorum fiyatı yüksel almaya değer mi ? indirimli yer varsa önerebilceğiniz
  10. A

Öneri Fps oyun önerisi verebilirmisiniz

Online oynıyabileceğim fps oyun önerisi bilgisayarı aldığımdan beri oynıyacak oyun bulamıyorum sistemim herseyi kaldırır
  11. A

Asus tuf h7 mi steelseries artics3

elimde h7 var artics3 le değişmeye değer mi aralarında cok fark var mı
  12. A

Öneri Pc için oyun önerisi

Online oyun önerisi fps. savaş yada emek verebileceğimiz tarzda oyun önerisi sistemim sağlam
  13. A

Boşta kablo var nereye takmalıyım

Bilgisayarım garantiden yeni geldi boşta olan bir kablo var nereye takmam lazım yrdımcı olurmusunuz İlk resimdeki ucu 2.
  14. A

Sıvı soğutma önerisi

İtopya da ürünüm iade oldu onun yerine önerebiliceğiniz sıvı soğutma var mı AM4 uyumlu soket olması gerekiyor öneriniz varmı 757 TL iadem var 1300 e kadar çıkabilirim
  15. A

Sİstemin iyi olmasına rağmen oyun kasması

Sistemimin iyi olmasına rağmen oyunlarda kasma sorunu yaşıyorum 2 aydır sorun yoktu bugün olmaya başladı neyden kaynaklanabilir.
  16. A

Öneri Televizyon önerisi ev

Eve televizyon almayı düşünüyorum önerebiliceğiniz televizyon varmı 127 ekran 5-6 bin arası
  17. A

Online, hikayeli oyun önerisi

online fps oyunu veya hikayeli oyun öneriniz var mı
  18. A

5000-6000 ₺ televizyon önerisi

Evime televizyon arıyorum 6000 liraya kadar 127 ekran öneriniz var mı ?
  19. A

Alt yapı olmayan bina için internet

Türk telekom binamda alt yapı olmadığı için internet bağlanamadığını söyledi 3 ayla 24 aya kadar işlem süreceğini belirtti nasıl internet bağlatabilirim
  20. A

Mavi Ekran Bilgisayar mavi ekran hatası

Bilgisayrım oyun oynarken bu hatayı verdi daha sonra sürekli vermeye başladı ve oyuna dahi girmiyor
Top Bottom