Neler Yeni

Sıvı soğutma önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
AHMET TURAN
İtopya da ürünüm iade oldu onun yerine önerebiliceğiniz sıvı soğutma var mı AM4 uyumlu soket olması gerekiyor öneriniz varmı
757 TL iadem var 1300 e kadar çıkabilirim

louis bloom

80+ Silver
İtopya da ürünüm iade oldu onun yerine önerebiliceğiniz sıvı soğutma var mı AM4 uyumlu soket olması gerekiyor öneriniz varmı
kullandığın işlemci nedir ?

louis bloom

80+ Silver
sitedekiler pek önermeyecektir ama aktif kullanan biri olarak söylüyorum Cooler Master ML240L V2 almanı öneririm. Ben 120L versiyonunu Push Pull yaparak kullandım ve memnunum islemciyi cok guzel soğutuyor. Sen 240L versiyonunu alip arkaya 2 fanda push pull yaparsan çok guze bi soğutma deneyimi alırsın diye düşünüyorum. Ayrıca Teknik Servisleri harika ilgileniyor. Arkaya takmak icin ayni fandan aldım kutuda o fani radyatöre takacak vida çıkmıyor. Cooler Mastera mail attim ucretsiz 12 vida temin ettiler. 3 gun icinde elime ulaştı. Teknik Servis, Performans vb olsun önerim bundan yana bütçenize de uyuyor.

AEGON

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
777
İsim
YILDIRIM
Corsair hydro h100x kullanıyorum işlemcim 5600x. Boşta 30 32 derece yükte max 58 59 derece gördüm sessizlik olarakta biosdan fan hızını 45 dereceye kadar %20 de çalış olarak ayarladım çok sessiz çalışıyor rgb takıntın yoksa tavsiye ederim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Ahmet Cihan Hakkı
sitedekiler pek önermeyecektir ama aktif kullanan biri olarak söylüyorum Cooler Master ML240L V2 almanı öneririm. Ben 120L versiyonunu Push Pull yaparak kullandım ve memnunum islemciyi cok guzel soğutuyor. Sen 240L versiyonunu alip arkaya 2 fanda push pull yaparsan çok guze bi soğutma deneyimi alırsın diye düşünüyorum. Ayrıca Teknik Servisleri harika ilgileniyor. Arkaya takmak icin ayni fandan aldım kutuda o fani radyatöre takacak vida çıkmıyor. Cooler Mastera mail attim ucretsiz 12 vida temin ettiler. 3 gun icinde elime ulaştı. Teknik Servis, Performans vb olsun önerim bundan yana bütçenize de uyuyor.
Kesinlikle tavsiye ederim, 3900x ile kullanmıştım, sorunsuz bir sıvı soğutma. Neden sitedekiler tavsiye etmesinler ?

louis bloom

80+ Silver
Kesinlikle tavsiye ederim, 3900x ile kullanmıştım, sorunsuz bir sıvı soğutma. Neden sitedekiler tavsiye etmesinler ?
Bende aktif kullanıyorum ürün zaten çok güzel ancak sıvı soğutucuyu almadan önce forumlarda araştırma yaparken o paraya bu daha iyi denilerek bahsedilmiş cooler masterdan hep veyahut pompa sesi, fan sesi vb. Ben 2 aydir V2 versiyonunu kullanıyorum hiçbir problem yaşamadım

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Corsair hydro h100x kullanıyorum işlemcim 5600x. Boşta 30 32 derece yükte max 58 59 derece gördüm sessizlik olarakta biosdan fan hızını 45 dereceye kadar %20 de çalış olarak ayarladım çok sessiz çalışıyor rgb takıntın yoksa tavsiye ederim.
itopyada h100x yok sadece itopya üzerinden ise
Mesaj otomatik birleştirildi:

itopyadan mı alacaksınız ? Yoksa herhangi bir yer olur mu ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
AHMET TURAN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
itopyada h100x yok sadece itopya üzerinden ise

itopyadan mı alacaksınız ? Yoksa herhangi bir yer olur mu ?
Sadece itopya

Söylediğiniz ürün bu mu

Dahası  
Reaksiyon skoru
5,917
İsim
Burak Karadağ
Dostum bu geceki gaming gecesini bi bekle derim belki şansına istediğin uygun fiyata ss çıkar. Çıkmazsa pf240 öneririm

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
O bütçede toplam 3 tane sıvı soğutma var zaten.
1
2
3

AlphaOMG

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Ömer Keskin
Bende 5600X ile Cooler Master ML240 V2 kullanıyorum. Daha işlemci 60 dereceyi görmedi ve oldukçada sessiz. Tavsiye ederim.

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
O bütçede toplam 3 tane sıvı soğutma var zaten.
1
2
3
1 ve 2 sadece renkleri farklı geri kalan her şeyi aynı. Cooler Master ve thermaltake hemen hemen aynı soğutmaya sahip.
Teknik olarak kağıt üzerindeki değerleri hemen hemen aynı
Aralarına ki tek fark şuan birisi RGB diğeri ARGB

Top Bottom