Neler Yeni

Yardım Onvo marka televizyon

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,170
İsim
Batuhan

serwintes

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
AHMET TURAN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
alma dünyanın en boktan işletim sistemi tarayicisindan bir şey izleyemezsin ama youtube spoti için yeterli
Apple için yansıtma özelliği var telefondan yansıtabiliyorsun her şeyi öyle yazıyor

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,170
İsim
Batuhan
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
AHMET TURAN
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Faruk
alma dünyanın en boktan işletim sistemi tarayicisindan bir şey izleyemezsin ama youtube spoti için yeterli
A101 gelen onvo 165 ekran televizyon alınır mı
Onvo OV65500 65'' Ultra HD Webos 2.0 LED TV
Dünyanın en kötü işlemcisi mi ? 1.5 yıldır kullanıyorum 65inçini hiç bir sıkıntı olmadı şuana kadar allaha şükür tarayıcıya da giriyor netflixe de giriyorum beinssporta'da giriyor exxen'de giriyor herhangi bir şey istiyorsan mağazadan indirip kullanıyorsun görsel kalite olarak da yeterli olarak görüyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekrandan başka fark var mı aralarında
Diğerlerine göre TCL kaliteli bir markadır . 58inc 17000

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,170
İsim
Batuhan
Ekrandan başka fark var mı aralarında
Android TV , Yazılım Farkı Var Ortada Ayrıca Marka , Görüntü Kalitesi V.B Şeylerde Var Hocam .

f/p Odaklı Bir Televizyon , Tavsiye Ederim .

Dünyanın en kötü işlemcisi mi ? 1.5 yıldır kullanıyorum 65inçini hiç bir sıkıntı olmadı şuana kadar allaha şükür tarayıcıya da giriyor netflixe de giriyorum beinssporta'da giriyor exxen'de giriyor herhangi bir şey istiyorsan mağazadan indirip kullanıyorsun görsel kalite olarak da yeterli olarak görüyorum.

serwintes

80+ Silver

Diğerlerine göre TCL kaliteli bir markadır . 58inc 17000
Ben tecrübemi söylüyorum tarayıcı performansını yok kabul edebiliriz o kadar kotu o dediğin programlarda sorun olmadığını yazdim zaten düzgün oku

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,839
Üyeler
140,706
Son üye
Kayra Işık
Top Bottom