Arama sonuçları: *

1. Furkan Yurtlu

Bu fiyatlar bandında Monitör Önerir misiniz

https://www.akakce.com/monitor/en-ucuz-samsung-ls27ag320nuxuf-odyssey-g3-27-1ms-165hz-freesync-premium-has-pivot-oyun-u-fiyati,1757532686.html Bu var 24 lük mü 27 lik mi alsam karar veremedim hem kod yazıcam hem fps oyun oynucam öneriniz varsa bu fiyatlarda memnun olurum 1716103653 Laptopa...
  2. Furkan Yurtlu

Web Tasarım da yardımcı olur musunuz ?

Arkadaşlar şimdi aşağı uzunca bir kod bırakıyorum bu kart sınıflarını yan yana sıralamam gerekiyor yardımcı olur musunuz <div class="row g-4 justify-content-center"> <div class="col-md-6 col-lg-4 col-xl-3 wow fadeInUp" data-wow-delay="0.1s"> <!--resmin oldugu konum ve geçiş...
  3. Furkan Yurtlu

Photoshop yapmam gerek anlayan yardımcı olur mu ?

Arkadaşlar bir fotoğrafım var onda boynumda ince bir siyah kolye var cv ye ekliyicem düzgün olabilir mi rica etsem anlayan varsa bi el atsa
  4. Furkan Yurtlu

Photoshop dan anlayan var mı yardımı lazım

Arkadaşlar bir dekont atıcam resim onun sadece tarihi saati ve tutarı değiştirilcrk yardımcı olabilcek var mı
  5. Furkan Yurtlu

Bilgisayar programcılığı staj yeri arıyorum

2. Sınıfta staj sınavı olduğundan 8akts lik ders açığı sağlıyor
  6. Furkan Yurtlu

Bilgisayar programcılığı staj dosyası

Staj yaptığın şirketin adı nedir ?
  7. Furkan Yurtlu

Bilgisayar programcılığı staj yeri arıyorum

Arkadaşlar birinci sınıf öğrencisiyim ara tatilde en az 2-3 yer ile görüşme ayarlamam lazım istanbul-ankara-bursa içi yönlendirebileceğiniz yer var mı web tasarım olur normal programlama olur Temel seviyede HTML CSS JS PHP C biliyorum yetiştirmek üzerine ya da normal olarak 30 gün zorunlu...
  8. Furkan Yurtlu

Çözüldü✓ Fare imlecini takip eden mavi çizgi arızadı

Youtubeye gir rastgele video aç izlerken fareyi videonun üstüne getir rgx modu açılıyor ona tıkla A|B yazan şeyin üstüne bas kapanıyor 1705180535 Youtubeye gir rastgele video aç izlerken fareyi videonun üstüne getir rgx modu açılıyor ona tıkla A|B yazan şeyin üstüne bas kapanıyor
  9. Furkan Yurtlu

Yeni telefon hattı çıkarıcam yardımcı olur musunuz ?

Eniştem kendi üstüne hat çıkarıcak kıbrısta kendisi ama o hattı ben kullanıcam kargo dışında nasıl erişebilirim o hatta bileniniz var mı
  10. Furkan Yurtlu

Yurtdışı cihaz kayıt ettircem yardımcı olur musunuz ?

Ben 1-2 haftaya telefonu alıcam dedem yaklaşık 7-8 sene önce arabistana gidip geldi gelecek olan telefonu dedemin üstüne kayıt yaptırabilir miyim
  11. Furkan Yurtlu

Yurtdışı telefon kaydı yapıcam yardım eder misiniz ?

abim 14 pro max aldı kendine ve yurtdışına cıkıp geldi kendi kaydını yaptırdı kullanıyor ben de yurtdışına çıkmadan kendime yurtdışı 14 pro max alsam abime farklı bir hat daha çıkarıp 2. bir telefona takıp kullanabilir miyiz kayıt yaptırmadan
  12. Furkan Yurtlu

galatasaray kophenag macını nerden ücretsiz izleyebilirim

kanka pc den izlemem lazım telefon ios
  13. Furkan Yurtlu

14. Furkan Yurtlu

Mont ve bot alırken nelere dikkat etmem lazım hangi markayı önerirsiniz?

Alacağın monta göre değişir kalın mont istiyorsan pull&bear dan bakabilirsin baya kaliteli 3 sene önce mont aldım hala giyiyorum onun dışında güzel görünümlü mevsimlik tarzı yani hafif kalın hafif ince bir şey istiyorsan zara bershka dan bak şişme mont da bedenine göre al sarsın onun dışındaki...
  15. Furkan Yurtlu

Çözüldü✓ Pcde yüksek grafiklerde oyun oynayınca reset atıyor.

aynı sorun benim bilgisayarımda da vardı sistem gereksinimlerim msı gaming x 1080ti ryzen 5 3600 2x8 3200 mhz ram falan 550 80+psu vardı yetmiyordu değiştirdim 750watt 85+ aldım sorun düzeldi sen 3060ti 5600 kullanıyorsun öyle düşün değiş bence ama değişmeden önce ramları tek tek dene o da...
  16. Furkan Yurtlu

Çözüldü✓ Fare imlecini takip eden mavi çizgi arızadı

Uzakta olduğum için kardeşim arayıp söyledi acaba sorun ne olabilir videoyu ek e bırakıcam mouse imlecini nereye oynatsa orada o çizgi oluyor
  17. Furkan Yurtlu

DevC++ Windows 11 de çalışmıyor

tamamdır kanka sorun ondan kaynaklı değilmiş sürümden kaynaklıymıs 10 tane siteden indirdim 11. oldu artık versiyondan kaynaklı yani
  18. Furkan Yurtlu

DevC++ Windows 11 de çalışmıyor

arkadaşlar merhaba windows 11 kullanıyorum DevC++ indirdim kurdum çalıştırdım en ufak bir kodu çalıştırmıyor printf("hello world"); file hatası veriyor çalıştırırken debug hataları veriyor dosya bulunamadı diyor ne yapmam gerek
  19. Furkan Yurtlu

Laptop da 2 HDD 2 farklı işletim sistemi nasıl çalışır ?

çok teşekkür ederim dostum
Top Bottom