Arama sonuçları: *

1. Tyİlker

Yardım Bannerlord Launcheri otomatik olarak kapanıyor

evet başka bir oyunda da sorun yaşamıyorum zaten
  2. Tyİlker

İmzada yazıyor dostum yeterli sistemim bildiğim kadarıyla
  3. Tyİlker

Yakın zamanda xbox gamepass satın aldım bannerlord u ucuz bir şekilde oynayabilmek için ancak oyunu başlata bastığımda launcher 1-2 saniyeliğine açılıp hiç bir şeye basamadan kapanıyor.Oyunun dosyalarını onardım da , oyunu yeniden de silip yükledim ancak sorun aynı şekilde devam ediyor, henüz...
  4. Tyİlker

XBOX SERİES S için monitör önerisi

series s in 2k desteklemediğini hatırlıyorum yanlışım varsa düzeltin lütfen.Eğer 2k almazsan yani bütçenden para arttırabilirsin.Ayrıca pivot şart mıdır onu da sorayım ona göre atabilirim belki bir kaç monitör.
  5. Tyİlker

Trust GXT 590 Bosi vs Monster Pusat Pro

Dostum,çok teşekkür ederim kafamdaki soruları yanıtladığın için bir türlü bulamamıştım cevaplarını hakkını ödeyemem.
  6. Tyİlker

bulabildiğim en uygun gamepadlerden ve yabancı videoları da çoğunlukla mobil videolarıydı ondan sormak istedim hızlı cevabın için de teşekkür ederim. forzada yarımgaz vesayre var mı bu gamepad de onu sormak isterim.Bir de mortal kombat gibi bir oyunlardaki kombo olayları hakkında bunlarda nasıl...
  7. Tyİlker

500-1000 TL arasında direksiyon seti

İşine karışmak gibi olmasın ancak tavsiye olarak vermek isterim.Bildiğin üzere direksiyon setleri gerçekten pahalı onun yerine seni tatmin ederse bütçen kaliteli bir xbox gamepadi için yeterli.Onlara da bakmanı öneririm.
  8. Tyİlker

konuyu yeniden hortlatıyorum kusura bakma ben de düşünüyorum ancak çok fazla videosu olmamasından ötürü türkiyeden emin olamadım.Bu zamana kadar tuşlarda,bağlantıda sorunların oldu mu bir de senin öbür arkadaşa sorduğun soruyu ben de sana sorayım ne kadar süre yetiyor şarjı sana.
  9. Tyİlker

Hangi gamepadi seçmeliyim?

max 400-500tllik bir bütçe ile gamepad arayışına çıktım.Ancak araştırmalarım sonucu anladığım kadarıyla gamepadler çok dayanıklı aletler olmayabiliyormuş ben de bu yüzden yanlış seçim yapmamak adına sizlere danışmak istedim.Öncelikle uygun fiyata bulduğum iki gamepadin linkini bırakayım...
  10. Tyİlker

Yardım Vodafone yüksek ping sorunu.

Arkadaşlar yeni vodafone net bağlattırdık eve,daha öncesinde türk telekom kullanıyorduk onda speed test pingi 5 ms çıkıyordu ancak vodafone da 30 çıkıyor.Bu oyunlara da yansımış durumda.Vodafoneyi aradığımda kapatıp açtırmaktan başka bir önerileri yok ve daha bağlatalı 3-4 gün oluyor.Sorunuma...
  11. Tyİlker

Yardım Ryzen 5 3600 İşlemci boşta 70 derece

bios derecesi 35-40.
  12. Tyİlker

Suan pcde hali hazırda bir oyun bulunmuyor sınav hazırlığından dolayı.Zaten durumu da yeni farkettim o yüzden sormak istedim ancak boşta bu derecedeyse oyunda daha da fazla olmaz mı haliyle.
  13. Tyİlker

Hayır.Zaten itopyadan hazır sistem şeklinde almıştım geldiği şeklinde kullanıyorum.Kasa modeli de corsair icue 4000x. Tam olarak emin değilim ancak daha önceden böyle bir ısınma sorunu yoktu diye hatırlıyorum.
  14. Tyİlker

Başlıkta da belirttiğim gibi ryzen 5 3600 model işlemcim var henüz 4-5 aylık ve boştayken 70 derecede çalışıyor.Soğutucu olarak kendi stok fanı bulunmakta ne yapabilirim bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
  15. Tyİlker

2000tlye kadar monitör önerisi ?

Tamamdır inceleyeceğim bu monitörü
  16. Tyİlker

2000tlye kadar monitör önerisi ?

Bütçe max 2000tl. Ne tür bir monitör almak istiyorum emin değilim ancak aklımdakileri söyleyeyim. Bütçem ve sistemimin özellikleri 2k için yeterli olmadığı için full hd çözünürlükte bir monitör bakıyorum. 1080p de 24 inç veya 27 inç kararını verebilmiş değilim ancak 24 olursa düz bir ekran alma...
  17. Tyİlker

Mekanik klavye mi membran klavye mi?

Switch olarak çok farklı hissiyatlar oluştursa da mekanikler, emin ol oyun oynarken ne kullandığını anlamıyorsun bile. Ben membran kullanıcısıyım ve çok mekanik klavye de kullandım. Bir eksiklik hissetmiyorum mekanik almadığım için.
  18. Tyİlker

CS:GO'da Dereceli Maçlar Ücretli Oluyor [Fiyatı da Hiç Uygun Değil]

Öyle. Ancak işin içine ücret girdiğine daha etkili olacaktır.
  19. Tyİlker

CS:GO'da Dereceli Maçlar Ücretli Oluyor [Fiyatı da Hiç Uygun Değil]

Hileciler için güzel önlem bence.
  20. Tyİlker

G sync gerekli mi ve tam olarak işlevi nedir?

Yukarıda da belirttiğim gibi sorum bu şekilde. Sorma sebebimde piyadaki çoğu monitörün freesync olması g sync olan beğendiklerimin daha pahalı olması. Ona göre free synclı alıp geçeceğim sizin de yorumlarınızı bekliyorum.
Top Bottom