Neler Yeni

Trust GXT 590 Bosi vs Monster Pusat Pro

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,863
İsim
Okan Aslantaș
En son bir moderatör tarafından düzenlendi:
En İyi Cevap
Şarjı ne kadar gidiyor?

30 saat civarı diye yazılmış, lakin ben 1 ay bile rahatlıkla şarj etmeden kullandım. Günde ortalama 4-5 saat oyun oynuyorum, bazen bu süre 10 saati geçebiliyor.

Eli terletiyor mu uzun kullanımda 5 saat ve yukarısı için?

En uzun kullanımım 14 saat oldu ve hiçbir şekilde terletmedi, tabii çabuk terliyorsanız telemeniz kaçınılmaz olur ama normal koşullarda çok zor.

Rahatlığı nasıl?

Süper diyebilirim, genelde uzanıp oyunumu oynarım. Tutuşu, malzemesi vs. gayet iyi olduğu için konsollardaki gamepadlerden pek farkı yok. (Bütün konsolların, gamepadlerini denedim.)

Eşleştirme sorunu var mı?

Öyle bir sorun yok, zaten PC'de kullanacağınızı varsayıyorum. USB dongle ile bağlandığı için...

Tyİlker

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
123
İsim
İlker Koca
İlgilendiği Kategoriler
Çevre Birimleri, İç Donanımlar ve Konsollar
konuyu yeniden hortlatıyorum kusura bakma ben de düşünüyorum ancak çok fazla videosu olmamasından ötürü türkiyeden emin olamadım.Bu zamana kadar tuşlarda,bağlantıda sorunların oldu mu bir de senin öbür arkadaşa sorduğun soruyu ben de sana sorayım ne kadar süre yetiyor şarjı sana.
Aynı el büyüklüğüne sahibiz. Ben sorun yaşamadım. Siz de yaşamazsınız diye düşünüyorum.

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,863
İsim
Okan Aslantaș
konuyu yeniden hortlatıyorum kusura bakma ben de düşünüyorum ancak çok fazla videosu olmamasından ötürü türkiyeden emin olamadım.Bu zamana kadar tuşlarda,bağlantıda sorunların oldu mu bir de senin öbür arkadaşa sorduğun soruyu ben de sana sorayım ne kadar süre yetiyor şarjı sana.
Şarjı baya gidiyor test etmedim fakat 30 saat yazıyordu. Aşırı kullanmıyorum ilk geldiğinde baya kullandım yaklaşık 20 25 saat arası ancak bitti ki sürekli titriyordu kol fh4 oynarken kullanıyordum. Bağlanma sorunu yaşamadım zaten dongle bağlıyorum fakat aynı anda hem Bluetooth kulaklık hem dongle baglarsam kulaklık bi sure sonra ses vermemeye başlıyordu. Tek basina kullanirsam sorun olmuyo. Kablolu baglarsam yine sorun olmuyor. Tuşlarda vs de bir sıkıntı yaşamadım.

Tyİlker

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
123
İsim
İlker Koca
İlgilendiği Kategoriler
Şarjı baya gidiyor test etmedim fakat 30 saat yazıyordu. Aşırı kullanmıyorum ilk geldiğinde baya kullandım yaklaşık 20 25 saat arası ancak bitti ki sürekli titriyordu kol fh4 oynarken kullanıyordum. Bağlanma sorunu yaşamadım zaten dongle bağlıyorum fakat aynı anda hem Bluetooth kulaklık hem dongle baglarsam kulaklık bi sure sonra ses vermemeye başlıyordu. Tek basina kullanirsam sorun olmuyo. Kablolu baglarsam yine sorun olmuyor. Tuşlarda vs de bir sıkıntı yaşamadım.
bulabildiğim en uygun gamepadlerden ve yabancı videoları da çoğunlukla mobil videolarıydı ondan sormak istedim hızlı cevabın için de teşekkür ederim. forzada yarımgaz vesayre var mı bu gamepad de onu sormak isterim.Bir de mortal kombat gibi bir oyunlardaki kombo olayları hakkında bunlarda nasıl bilmek isterim.Ayrıca gamepad ve tuşlarının küçük olduğunu söyleyenler de olmuş.

Son düzenleme:

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,863
İsim
Okan Aslantaș
bulabildiğim en uygun gamepadlerden ve yabancı videoları da çoğunlukla mobil videolarıydı ondan sormak istedim hızlı cevabın için de teşekkür ederim. forzada yarımgaz vesayre var mı bu gamepad de onu sormak isterim.Bir de mortal kombat gibi bir oyunlardaki kombo olayları hakkında bunlarda nasıl bilmek isterim.Ayrıca gamepad ve tuşlarının küçük olduğunu söyleyenler de olmuş.
Tuş boyutlarıyla ilgili bir sorun yok normali neyse buda aynen o mortal kombat 9 oynamistim arkadasla 1 saat yön tuşlarını kullanarak oynadim biraz zorlandim şahsen. Genelde ps4 koluyla oynuyordum ama zamanla alirsirsin bence. Forzada da gaz ve frene ne kadar basarsan o kadar gaz veya fren veriyor. Buna basta aliskin degildim bazen araba niye yavasliyor diyorum megersem frene biraz basiyormusum hassas yani. Fakat bazi yerlerde ise yariyor olmasa da olur yani .

Tyİlker

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
123
İsim
İlker Koca
İlgilendiği Kategoriler
Tuş boyutlarıyla ilgili bir sorun yok normali neyse buda aynen o mortal kombat 9 oynamistim arkadasla 1 saat yön tuşlarını kullanarak oynadim biraz zorlandim şahsen. Genelde ps4 koluyla oynuyordum ama zamanla alirsirsin bence. Forzada da gaz ve frene ne kadar basarsan o kadar gaz veya fren veriyor. Buna basta aliskin degildim bazen araba niye yavasliyor diyorum megersem frene biraz basiyormusum hassas yani. Fakat bazi yerlerde ise yariyor olmasa da olur yani .
Dostum,çok teşekkür ederim kafamdaki soruları yanıtladığın için bir türlü bulamamıştım cevaplarını hakkını ödeyemem.

lorddraq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
muhammed erkenez
Ben ürünü yeni satın aldım, aldığım günün ertesine de iade ettim. Joystick tuşları ve trigger tuşları en serbest halden en gergin hal aralığındaki gerginliklerde titreme yapıyor. Windows aygıtlar ve cihazlardan deneyip görebilirsiniz. Ha bu tuşları kullanmam ben diyorsanız sorun yok. Yön tuşlarıyla oynuyorum, tetik tuşları yerine de L1 R1 tuşlarıyla oynuyorum derseniz sorun olmaz. Ama benim kabul edebileceğim bir hata değildi. Ben sadece kronik mi diye merak ediyorum. Kullananlar dediğim yerden deneyemiyorsanız yarış oyunlarında kamerayı çevirmeyi deneyin, titreme yapıyor mu? Bir de FIFA'da serbest vuruş kullanırken seçtiğiniz hedef titriyor ve şut şiddeti artıyor sonra top az farkla taca çıkıyor. Sadece bana da denk gelmiş olabilir. Malzemesi ve boyutu çok hoşuma gitmişti ama gözümden düştü.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
914,391
Üyeler
141,831
Son üye
Kaizens
Top Bottom