Neler Yeni

Trust GXT 590 Bosi vs Monster Pusat Pro

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,867
İsim
Okan Aslantaș
En son bir moderatör tarafından düzenlendi:
En İyi Cevap
Şarjı ne kadar gidiyor?

30 saat civarı diye yazılmış, lakin ben 1 ay bile rahatlıkla şarj etmeden kullandım. Günde ortalama 4-5 saat oyun oynuyorum, bazen bu süre 10 saati geçebiliyor.

Eli terletiyor mu uzun kullanımda 5 saat ve yukarısı için?

En uzun kullanımım 14 saat oldu ve hiçbir şekilde terletmedi, tabii çabuk terliyorsanız telemeniz kaçınılmaz olur ama normal koşullarda çok zor.

Rahatlığı nasıl?

Süper diyebilirim, genelde uzanıp oyunumu oynarım. Tutuşu, malzemesi vs. gayet iyi olduğu için konsollardaki gamepadlerden pek farkı yok. (Bütün konsolların, gamepadlerini denedim.)

Eşleştirme sorunu var mı?

Öyle bir sorun yok, zaten PC'de kullanacağınızı varsayıyorum. USB dongle ile bağlandığı için...

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,867
İsim
Okan Aslantaș
30 saat civarı diye yazılmış, lakin ben 1 ay bile rahatlıkla şarj etmeden kullandım. Günde ortalama 4-5 saat oyun oynuyorum, bazen bu süre 10 saati geçebiliyor.

En uzun kullanımım 14 saat oldu ve hiçbir şekilde terletmedi, tabii çabuk terliyorsanız telemeniz kaçınılmaz olur ama normal koşullarda çok zor.

Süper diyebilirim, genelde uzanıp oyunumu oynarım. Tutuşu, malzemesi vs. gayet iyi olduğu için konsollardaki gamepadlerden pek farkı yok. (Bütün konsolların, gamepadlerini denedim.)

Öyle bir sorun yok, zaten PC'de kullanacağınızı varsayıyorum. USB dongle ile bağlandığı için kopma vs. yok. USB dongle'ı taktıktan sonra gamepadin Home + X tuşuna 2 saniye basılı tuttuğunuz zaman anında çalışıyor.

Üstte belirttiğim gibi, Home + X tuşuna 2 saniye bastıktan sonra direkt çalışıyor. Oyunlarda vs. ayar yapmanıza gerek yok, direkt Xbox dizilimi olduğu için hiçbir oyunda ayar gerektirmeden oynayabiliyorsunuz.

Görmeme sorunu yok, direkt Xbox gamepad'i mantığında.

360 kolu olarak gözükmüyor ama tuş dizilimi 360 ile benzer, haliyle X-ınput desteği var ve ayarlama yapma vs. gerekmiyor.

Dediğim gibi, 249 TL'ye alabileceğin en kaliteli ve iyi gamepad GXT 590.
Laptopta kullanacagim usb dongle baglamama gerek var mı ?

MotionlessINWhite

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,521
İsim
Chris Motionless
Laptopta kullanacagim USB dongle baglamama gerek var mı?

Gamepadin yanında geliyor zaten USB dongle, onu takmadan bağlanmak istiyorsanız laptopunuz Bluetooth destekliyorsa direkt oradan da bağlanabilirsiniz. Eğer desteklemiyorsa USB dongle kullanmanız şart. Ben hep USB dongle ile kullanıyorum, tabii telefonda Bluetooth ile kullanıyorum.

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,867
İsim
Okan Aslantaș
Gamepadin yanında geliyor zaten USB dongle, onu takmadan bağlanmak istiyorsanız laptopunuz Bluetooth destekliyorsa direkt oradan da bağlanabilirsiniz. Eğer desteklemiyorsa USB dongle kullanmanız şart. Ben hep USB dongle ile kullanıyorum, tabii telefonda Bluetooth ile kullanıyorum.
Teşekkürler cevaplarınız için
Mesaj otomatik birleştirildi:

Trust siparis geçtim şimdi beğenmezsem iade edip monsteri alacağım.

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,867
İsim
Okan Aslantaș
Gamepad pc için logitech den sorulur hoşuna gitmiyorsa Monster güzel gibi
F310 titresimi yok o yüzden seçmedim. F710 da da surekli pil degistirmemek icin sarj edilebilir pillerden lazim. Oda en ucuz 120 tlydi baktim. Cok masrafli oluyor. Yoksa alinabilirdi

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,103
İsim
Diyarhan
Pusat sıkıntılı bir ürün eski nesil olan çok daha iyiydi fazla kazanmak için bozdular.

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,867
İsim
Okan Aslantaș
Monster pulsar kullandım 2 hafta geçmeden sol analog bozuldu reis. Önerim bütçe arttırabilirsen ps4 konsol al
Ps4 konsol almamamin sebebi pcde kullanacagim icin sikinti yaratiyor ps4 kolları. Uygulama vs yuklemen gerekiyor sıkıntılı yani.

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,867
İsim
Okan Aslantaș

MY. DEMİR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
Mehmet Yener DEMİR
Evet gayet memnunum tek eksi diyebileceğim yanı keşke elimle tuttuğum yerlerde lastik gibi bir malzeme olsaymis dedim. Çünkü uzun kullanımda biraz elinizi terletebiliyor.
Peki el büyüklüğü konusunda? El karışım 20cm acaba normal olur mu yoksa küçük mü kalır?

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,867
İsim
Okan Aslantaș
Peki el büyüklüğü konusunda? El karışım 20cm acaba normal olur mu yoksa küçük mü kalır?
Aynı el büyüklüğüne sahibiz. Ben sorun yaşamadım. Siz de yaşamazsınız diye düşünüyorum.

Top Bottom