Neler Yeni

CS:GO'da Dereceli Maçlar Ücretli Oluyor [Fiyatı da Hiç Uygun Değil]

Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Hakkı BÜLBÜL
Kendi topuğuna da sıkmıyor, üzücü bir durum falan da degil 2k dan fazla saatim var yüzlerce macta hileyle karsılastım yapılan bu durumu win-win olarak görüyorum hem hilecileri temizlenmesi üzerine oyunu yeni alacaklardan daha fazla para kazanılması.

emirhan1234

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,741
İsim
emirhan
Ayıp ya neyse silersem yerim açılır :)

Alper Arıkan

80+ Gold
En İyi Cevap
1
CS devri yavaş yavaş bitiyor herhalde, kendi ayağına sıkmış bildiğin

Ellie Williams

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,408
İsim
Meriç erbay
Ücretli olarak çıkıp uzun süredir ücretsiz bir şekilde oynanabilen popüler FPS oyunu CS:GO, bazı özelliklere erişim sağlamak için ücretli üyelik sistemi getirdi. Artık Prime üyeliği olmayan oyuncular, rütbeli maçlara erişim sağlayamayacak. Ücreti ödemeyen oyuncuların XP ve rütbeleri, iki hafta içinde silinecek.
İki senedir oyunculara ücretsiz olarak sunulan Counter Strike: Global Offensive, bazı sorunlara yol açması nedeniyle bazı oyun içi özelliklere erişimi ücretli hale getiriyor. CS:GO oyuncularının artık rütbeli maçlara erişim için tam 123 TL ödeme yapması gerekiyor.

Kaynak: Webtekno
30 tane konusu açıldı tartıştık iyi bir güncelleme ?

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Ücretli olarak çıkıp uzun süredir ücretsiz bir şekilde oynanabilen popüler FPS oyunu CS:GO, bazı özelliklere erişim sağlamak için ücretli üyelik sistemi getirdi. Artık Prime üyeliği olmayan oyuncular, rütbeli maçlara erişim sağlayamayacak. Ücreti ödemeyen oyuncuların XP ve rütbeleri, iki hafta içinde silinecek.
İki senedir oyunculara ücretsiz olarak sunulan Counter Strike: Global Offensive, bazı sorunlara yol açması nedeniyle bazı oyun içi özelliklere erişimi ücretli hale getiriyor. CS:GO oyuncularının artık rütbeli maçlara erişim için tam 123 TL ödeme yapması gerekiyor.

Kaynak: Webtekno
Hileciler azalır işte miss gibi.

Mahir Ertuğrul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,066
İsim
Mahir Ertuğrul
hocam sizi anlıyorum ama birde asgari ücretle bu piyasada ev geçindirdiğinizi düşünün sizce oyuna para verebilirmisiniz
Vermezsiniz değil aslında verebilirsiniz ama bu fiyatlar inanın ki yurt dışında maddiyatını etkileyecek bir fiyattan satışa sunulmuyor. Dolar kuruna göre fiyatlar hesaplanıyor.

tccc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
592
İsim
mmzmz
sistem kötü değil bence herkes hile hile diye ağlıyordu

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Bende aynı şekilde düşünüyorum ama bazıları bu şekilde düşündüğüm için baya bir karşı çıktılar.
Yorumalardan inceleyebilirsin.
okumakla hiç uğraşasım yok onları benim fikrim belli.

EmreBey52

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,199
İsim
EmreBey

Tyİlker

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
123