Arama sonuçları: *

1. J

Klavye tavsiyesi bütçe (3500)

3500 TL Bütçem var red switch güzel bir klavye almayı planlıyorum ne önerirsiniz
  2. J

Anakartta yanan ışıklar

pc açılırken önce anakart üzerindeki kırmızı ışık yanıp sönüyor sonra hafifi turuncu bir ışık yanıp sönüyor ardından beyaz ışık yanıp sönüyor bu bir problemi normalde sadece beyaz olan yanıp sönerdi kırmızı ve turuncu ışık son bikaç gündür dikatimi çekti anakart modeli msi pro B660M-A wıfı ddr4
  3. J

50K Bütçe var ne toplanabilir?

Merhaba arkadaşlar iş için ANSYS programını rahatça kullanabilecek 50k'ya bir sistem lazım, lütfen önerirken önerebiliyorsanız amd ryzen, intel, nvidia gibi markalardan ve bilindik markalardan önerin.
  4. J

Bilgisayarımda teknik bir sorun var yardımcı olabilir misiniz?

Son zamanlarda fps düşüşleri fark ettim anakarttan olabileceğini düşünüyorum, Örneğin Euro Truck Simulator 2'de ekran kartı normal bir şekilde %100 kullanıyor ama işlemcim garip bir şekilde %20'lerde kullanıyor oyunu full grafikte oynuyorum arada dropta giriyor sebebini anlamadım diğer...
  5. J

Passmark'te compute test yaparken ekran kartından ses gelmesi

Arkadaşlar compute test'i yaptığımda renkli kısımda ekrandaki görselin animasyon ritmine uyarak pc'den ses geliyor bu bir sorun mu?
  6. J

Arkadaşlar ram testi yapabileceğim güvenilir bir uygulama var mı?

Arkadaşlar ram testi yapabileceğim güvenilir bir uygulama var mı?
  7. J

Arkadaşlar S23'mü İphone 12'mi ?

Arkadaşlar telefon almayı planlıyorum S23'mü almalıyım İphone 12'mi almalıyım ne önerirsiniz?
  8. J

OBS'de Yayın açarken ekran kartı %50 kullanıyor

Arkadaşlar obs'de 1 gün önce yayın açarken ekran kartım stabil kullanıyordu %22 %23'ler ama kendi kendine bir şeyler oldu sildim geri indirdim düzelmiyor sorununun ne olduğunu tam olarak bilen var mı?
  9. J

FPS Düşüşü yaşıyorum

Çıkarıp geri taktım önceden yine sorun çıktı diye düzelmedi ama güç kablolarına hiç yanaşmadım
  10. J

FPS Düşüşü yaşıyorum

Arkadaşlar merhaba sistemin ekran kartını söküp geri takmıştım ondan sonra olduysa ne oldu bütün oyunlarda fps'im düştü ekran kartının driverini sildim eski sürüm yükledim olmadı bios'u güncelledim olmadı diski temizledim olmadı gereksiz bir şekilde fps düşüşü var vatan bilgisayara gittik...
  11. J

Arkadaşlar bu pingler normal mi?

Arkadaşlar merhaba dün internetim TP LİNK AX1800 İle bağlandı altyapı türktelekom sağlayıcım türknet oyunlarda örneğin cs'de 60 civarı ping alıyorum rustta eu sunucularında 70 ping alıyorum truckersmp'de 67 ping alıyorum bu gibi pingler sizce normal mi fiber olduğu için biraz daha düşük olması...
  12. J

Ekran kartım tam performansta çalışmıyor

kanka bi sistemin fotosunu atabilir misin :D
  13. J

kanka senin çözüm mükemmelmiş :D
  14. J

Arkadaşlar merhaba rust oynuyorum ve grafikler orta düzeyde ve ekran kartım %60 işlemci ise %35 - %40 arası kullanıyor ve arkadaşımda rtx 3060 ti var normalde ben ondan her halükarda 10 20 fps fazla alıyordum 2k'da oynadığı için ama onun ekran kartı %98 kullanırken benim ki baya bir az...
  15. J

Ekran Kartının Tam Frekansta Çalışmaması

İşlemci i5 12400f ekran kartı gigabyte rtx 3070
  16. J

Ekran Kartının Tam Frekansta Çalışmaması

EKRAN KARTINI SÖKÜP GERİ TAKTIM TEMİZLİK İÇİN VE TAM FREKANS'DA ÇALIŞMIYOR İLK 1920'DE ÇALIŞIYOR ONDAN SONRA 1815'E TEKRAR DÜŞÜP FPS AZALIYOR 1697276054 Şuan boşta 1815 Mhz'de çalışıyor
  17. J

Ekran kartını söküp geri taktım mhz dalgalanıyor

Kanka fpslerde fark ediyor pch goat almıştım önceden sorun yoktu söküp çıkartana kadar şimdi 250 300 fps alıyor ama testte 400 450 fps gösteriyor
  18. J

Oturdu sorun şu ki sadece online'a girince oluyor internet hızlarım baya kötü ondan etkileniyor olabilir mi single'da böyle bir sorun yok
  19. J

BEYLER RTX 3070 VAR İŞLEMCİ İ5 12400F NORMALDE DEĞER HEP 1920 MHZ GÖSTERİYORDU EKRAN KARTINI SÖKÜP GERİ TAKTIĞIMDAN BERİ BÖYLE BİR GARİPLİK VAR NEDENİ NEDİR SİZCE 1697227734 yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar
  20. J

Gamepower GP-650 Power Supply Patlar mı?

Gamepower GP-650 Power Supply Alınır mı bazı yerlerde patlar falan diyor ne yapabiliriz (BAŞKA PSU ALMA ŞANSIM YOK)
Top Bottom