Arama sonuçları: *

• Users: Tumunzar
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Tumunzar

Arkadaşlar İtopyadan Toplamış Olduğum Kasa Nasıl Acaba Yardımcı Olurmusunuz ?

Linkini Buraya Bırakıyorum . ( Ekran Kartı Sonradan Alınacak ) https://www.itopya.com/VDFSSk1VOVVXVEpQVkVrd056TTM1NDg=.share
  2. Tumunzar

Oyunları alırken tüm DLC'leri almadan yapamıyorum

Arkadaşlar Okb,Anksiyete,Depresyon Hastalıklarım Var . Ve Şuan Steamda İndirimler Var Bildiğiniz Üzere, Sizden Şu Konuda Yardım İstiyorum Ben 1 Oyunu Tüm Dlclerini Almadan Almıyorum Bu Durumdan Kurtulmam Lazım Çok Fazla Para Tutuyor Ve Fazla Oyuna Sahip Olamıyorum Ne Yapmam Lazım . Psikiyatri...
  3. Tumunzar

Steam Puanları Alınabilir Mi ?

Merhaba Arkadaşlar Bu Steam Puanları Varya Hani Çerçeve Arka Plan Falan Alıyoruz Ben Bunu Para İle Satın Alabilirmiyim Başka Kişilerden Bazıları Satıyor Mesela 30.000 Steam Puanı 50Tl Gibi Böyle Bişiy Mümkünmü?
  4. Tumunzar

İnternet Paket Değişimi

Arkadaşlar Merhaba, İnternet Olarak Türktelekom Markasının 16Mb'Lık Paketini Kullanıyor Ve Ayda 90 TL Ödüyorum . Sözleşmem 5 Ay Sonra Sona Erecek Aklımda Şöyle Bir Soru Var Türknet İyi Diye Duydum Fakat Türktelekom Gibi Teknik Servisleri Yok Sanırım Sizce Türktelekomdan Devam Edeyimmi Yoksa...
  5. Tumunzar

Google Chrome'Mu ? Opera'Mı ?

Merhaba Arkadaşlar, Önceden Google Chrome Kullanıyordum Fakat Şuan Opera Kullanıyorum. Sanki Opera Daha İyi Gibi Sizin Düşünceleriniz Nedir ?
  6. Tumunzar

Site İsmini Söyleyebilirmisiniz? Hatırlamıyorum'Da.

Arkadaşlar Merhaba, Bir Site Vardı Mesela Bir Tane Resim Var O Siteye Yükleyince Daha Önce Hangi Sitelerde Kullanıldığını Gösteriyordu Ve Böylece Fake Falanmı Diye Anlıyorduk. O Sitenin İsmi Neydi ?
  7. Tumunzar

Tv Hertz Yardimci Olabilecek Birileri?

Merhaba Arkadaşlar , Bir Sorum Olacakti LG70UM7455 178Cm Bir Televizyonum Var 50Hz Olduğunu Farkettim Bence Kötü. Pek Bilgim Yok Daha Yuksek Hz Olan Tvler Varmi?
  8. Tumunzar

600 X 600 Biometrik Fotoğraf

Arkadaşlar Merhaba, 600 X 600 Ebatlarında Arka Planı Beyaz Olan Bir Biometrik Fotoğraf Çekip İnternette Bir Siteye Yüklemem Gerekiyor . Sorum Şu İnternette Bu Fotoğrafı Çekmek İçin Kullanabileceğim Bir Uygulama Varmı? Veya Fotoğrafçıya Gidip Çektirsem İnternete Yüklemek İçin Ne Yapmam Gerekir?
  9. Tumunzar

Saçta Kepeklenme Ve Yağlanma

Merhaba Arkadaşlar, Benim Şöyle Bir Sorunum Var Saçlarım Çok Kepekli Ve Yağlı, Cleaner Ve Head & Shoulders Gibi Markaların Kepeğe Ve Yağlanmaya Karşı Şampuanlarını Ve Eczaneden Aldığım Konozol İlacını Kullanmama Rağmen Geçmedi Ne Yapmam Gerekiyor Yardımcı Olurmusunuz ?
  10. Tumunzar

Samsung Evo Plus 512GB 100 MB/s microSDXC Kart (SD Adaptör) MB-MC512GA/EU

Bu Hafıza Kartı Nasıl Acaba ? Poco X3 Pro İçin Soruyorum . Samsung Evo Plus 512GB 100 MB/s microSDXC Kart (SD Adaptör) MB-MC512GA/EU
  11. Tumunzar

Poco X3 Pro 8Gb Ram 256Gb Depolama

Merhabalar Arkadaşlar Poco X3 Pro Almayı Düşünüyorum Fakat Aklımda Birkaç Soru Var. 1/ Oyunlardaki Performansı Nasıl? 2/ Hafıza Kartı İle Depolama Kaç Gb Çıkabilir?
Top Bottom