Neler Yeni

Saçta Kepeklenme Ve Yağlanma

Tumunzar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Umut Başar
Merhaba Arkadaşlar, Benim Şöyle Bir Sorunum Var Saçlarım Çok Kepekli Ve Yağlı, Cleaner Ve Head & Shoulders Gibi Markaların Kepeğe Ve Yağlanmaya Karşı Şampuanlarını Ve Eczaneden Aldığım Konozol İlacını Kullanmama Rağmen Geçmedi Ne Yapmam Gerekiyor Yardımcı Olurmusunuz ?

LokmanBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,040
İsim
Lokman Açil
Merhaba Arkadaşlar, Benim Şöyle Bir Sorunum Var Saçlarım Çok Kepekli Ve Yağlı, Cleaner Ve Head & Shoulders Gibi Markaların Kepeğe Ve Yağlanmaya Karşı Şampuanlarını Ve Eczaneden Aldığım Konozol İlacını Kullanmama Rağmen Geçmedi Ne Yapmam Gerekiyor Yardımcı Olurmusunuz ?

Doğal kalıp sabun kullan ben kullanıyorum eskisi kadar kepeklenme ve yağlanma olmuyor şampuan kullanmayın hiç bir işinize yaramaz https://www.hepsiburada.com/siirt-s...l-yapimi-bittim-sabunu-500-gr-p-HBV00000NF1BK
Bu linkteki kalıp sabunlardan alabilirsin

Bende de aynı sorun vardı, artık 2 günde bir yıkıyorum ve Blendax Yasemin özlü kullanıyorum

amdsaolsun

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,919
İsim
Efe GÖKKURT
İlgilendiği Kategoriler
BIOS, yazılım ve kapanma sorunları
Instagram
gokkurtefe
Kafanızı şampuandan iyi arındırın

Tumunzar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Umut Başar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Doğal kalıp sabun kullan ben kullanıyorum eskisi kadar kepeklenme ve yağlanma olmuyor şampuan kullanmayın hiç bir işinize yaramaz https://www.hepsiburada.com/siirt-s...l-yapimi-bittim-sabunu-500-gr-p-HBV00000NF1BK
Bu linkteki kalıp sabunlardan alabilirsin
Tamam Teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende de aynı sorun vardı, artık 2 günde bir yıkıyorum ve Blendax Yasemin özlü kullanıyorum
Anladım Peki Şuan Nasıl Biraz Düzeldimi

Kafanızı şampuandan iyi arındırın
Anladım Teşekkürler

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,929
İsim
Sir Alex Ferguson
İlgilendiği Kategoriler
Konsol, Eğitim, Yazılım-Kodlama
Bendede aynı sorun var ben doğal sabun kalıp kullanıyorum gitgide azalıyor.

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
Kepek için aynı şampuan kullanman lazım değiştirirsen o an kepeklenmen artar saçında yağ olması aslında pek bir problem değil yağ saçı besler sık sık saçını yıkama ama birkaç günde bir duşa girmesen bile lavabo da başını yıkayabilirsin.

Sebamed bende kullanıyorum güzel ürün market şampuanları güzel değiller.

Faristod

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,088
İsim
Arda Aydın
Bazılarında genetik veya ergenlikte absürt derecede çıkabiliyor. Bir arkadaşım sabah duş aldığı halde 3-4saat sonra okulda kepekli oluyordu saçı. Çözüm bulamazsan şaşırmam. Geçici bir şey de olabilir

tccc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
592
İsim
mmzmz
şampuanla saç diplerine masaj yaptır ve daha sık duş al bendede vardı cilt doktoruna gitmişt,im bir şampuan önerdi ciddi şekilde azaldı şuan en kötü öyle yaparsınız

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
En basidi ya aktardan kepek önleyici sabun alıp yıkanıcaksın ya da Dalin gibi bebek şampuanları ile yıkan.
(Yanlış bilgi olabilir güzel arkadaşım veya büyüğüm olan moderatör.)

Yağlanma bende de var hem de aşırı derecede. Saçımı yıkadıktan sonra en fazla 1 gün dayanıyor hemen yağlanıyor. Her gün yıkamak zorunda kalıyorum malesef

Top Bottom