Neler Yeni

Saçta Kepeklenme Ve Yağlanma

Ellie Williams

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,408
İsim
Meriç erbay
Merhaba Arkadaşlar, Benim Şöyle Bir Sorunum Var Saçlarım Çok Kepekli Ve Yağlı, Cleaner Ve Head & Shoulders Gibi Markaların Kepeğe Ve Yağlanmaya Karşı Şampuanlarını Ve Eczaneden Aldığım Konozol İlacını Kullanmama Rağmen Geçmedi Ne Yapmam Gerekiyor Yardımcı Olurmusunuz ?
Aşırı kepek bendede var hala , konazol kullandım fayda etmedi şimdi Head & Shoulders kullanıyorum baya azaldı bir süre kullandınmı Head & Shoulders'ı

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Ben Ketoral şampuan kullanmıştım, kepeğe iyi gelmişti.

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Merhaba Arkadaşlar, Benim Şöyle Bir Sorunum Var Saçlarım Çok Kepekli Ve Yağlı, Cleaner Ve Head & Shoulders Gibi Markaların Kepeğe Ve Yağlanmaya Karşı Şampuanlarını Ve Eczaneden Aldığım Konozol İlacını Kullanmama Rağmen Geçmedi Ne Yapmam Gerekiyor Yardımcı Olurmusunuz ?
sana bir şampuan önerebilirim doğal istersen kendim satıyorum. ve kullanıyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Mehmet Kasım Başdelen
Alman bir akrabanız varsa ordan isteyin (denedim ha baya iyi oldu.)
ve sürekli şampuan değiştirmeyin.
almanların kalitesini koyduğu bir şampuan alırsanız değil 1 ay 2 haftaya saçınızda kepekten iz kalmaz.

Tumunzar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Umut Başar
sana bir şampuan önerebilirim doğal istersen kendim satıyorum. ve kullanıyorum.
Olur
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alman bir akrabanız varsa ordan isteyin (denedim ha baya iyi oldu.)
ve sürekli şampuan değiştirmeyin.
almanların kalitesini koyduğu bir şampuan alırsanız değil 1 ay 2 haftaya saçınızda kepekten iz kalmaz.
Malesef Yok Ya 😟
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aşırı kepek bendede var hala , konazol kullandım fayda etmedi şimdi Head & Shoulders kullanıyorum baya azaldı bir süre kullandınmı Head & Shoulders'ı
2 Aydır Kullandim Fakat Fayda Etmedi 😟

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,468
İsim
Adem
Önerim doktora gitmen aynı sorunları yaşıyorum doktora gidicem ileride ayrıca bu cilt ile alakalı şampuanla felan değil sakalım uzadığı zaman sakalımı bile kaşırsam hafiften kepekli oluyor kaşımda felan da aynı şekilde.Cildin ile alakalı durum.

Tumunzar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Umut Başar
Önerim doktora gitmen aynı sorunları yaşıyorum doktora gidicem ileride ayrıca bu cilt ile alakalı şampuanla felan değil sakalım uzadığı zaman sakalımı bile kaşırsam hafiften kepekli oluyor kaşımda felan da aynı şekilde.Cildin ile alakalı durum.
Anladim Teşekkür Ederim Önerin İcin En Kisa Zamanda Doktora Gidicem.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,809
Üyeler
142,177
Son üye
xBEORN
Top Bottom