Arama sonuçları: *

1. A

Hızlı saç uzaması için şampuan önerisi

Saçını şampuanladıktan sonra birkaç dakika saç diplerine masaj yap.
  2. 4300GE Apu Sistem Monitör Klavye Mouse Dahil

4300GE Apu Sistem Monitör Klavye Mouse Dahil

Powerboost VK-P3301B 500W Mesh Panel USB 3.0 Mid Tower Kasa Patriot 256GB SSD 500MB Okuma/400MB Yazma MSI B450M-A PRO MAX 4133MHz(OC) Anakart GSKILL 2x8 GB 3000MHz Ram AMD Ryzen 4300GE Apu İşlemci Corsair K55 Membran Klavye HP Omen 400 5000 DPI Mouse AOC G2490VXA 23.8" 1ms Full HD...
  3. A

Tab S6 Lite Hala Alınır Mı?

Sizce hala alınır mı? Sadece ders amaçlı kullanılacak birkaç yıl.
  4. A

Gözde Şişlik Ve Kızarıklık-Morluk

Bende değil aslında da kız kardeşimde var bu sorun, lens kullanmıyor. Kirpiğine badem yağı sürmüş ondan sonra oldu. Yarın özel hastaneye götüreceğiz.
  5. A

Özelden fotoğraf atsam aynı şey olup olmadığını doğrulayabilir misiniz? İçim çok huzursuz da.
  6. A

3 gündür her uyandığımda gözüm şiş bugün de kızarıklık ve morluk başladı. Sadece bir gözümde var bi anda oldu anlayamadım göz kapağım şişip kızarıyor. Hastane randevusu yok belki bir bilen olur diye buraya yazayım dedim.
  7. A

Sistemim Ne Kadar Eder?

Hepsi geçen yıl haziranda alındı. -Aoc G2490vxa 23.8" 144Hz 1ms monitör -
  8. A

2. El Keman ve Gitar Fiyat Belirleme

Elimde Victoria Cg170N 4/4 gitar ve uzun zaman önce aldığım ama bir sıkıntısı olmayan 1/2 keman var. Gitar çok kısa kullanıldı. Kaç TL'ye koyabilirim? Fotoğrafları aşağıda. https://www.hizliresim.com/9jnr69i https://www.hizliresim.com/rqp3ccq https://www.hizliresim.com/n4hxbme...
  9. A

Espresso Makinesi Önerileri

Kendi kullandığınız makineleri ve görüşlerinizi paylaşır mısınız?
  10. A

Köpek almak istiyoruz normal mi ?

Üretim "çiftliği" denen bir yere para kazandırmak iğrenç gerçekten. Hastalıktan ölene kadar zorla çiftleştirip doğum yaptırdıklar hayvanları da mı düşünmüyorsunuz ya elinizi vicdanınıza atmanız için illa hepsinin videolarının düşmesi mi gerek? Instagram'da bir sürü sayfa var hayvan sahiplendiren...
  11. A

KIVIRCIK SAÇLAR NASIL KURUTULMALI?

Havlu değil de eski ve kullanmadığın bir temiz tişörtle daha iyi olur. Jel değil krem formda ürün kullan saçların çok güzel.
  12. A

Spotify mı Youtube Müzik mi ?

Onu bunu bilmem ben Spoticiyim arkadaş.
  13. A

KIVIRCIK SAÇLAR NASIL KURUTULMALI?

Yıkarken saç kremi kullan. Sadece ıslakken tara. Urban Care bukle belirginleştirici kullanabilirsin ama daha tutucu bir şey istiyorsan Bee Beauty saç şekillendirici jel kullan.
  14. A

"Daha önceki asgari ücret zamlarını unutun !"

Abi yetti cidden asgari ücret 5 artıyor her şey 100 katına çıkıyor.
  15. A

Yazılım Bölümü İçin Bilgisayar

Yazılım okuyan bir arkadaşa laptop bakıyoruz. Bütçe 25.000
  16. A

Annem beni dinlemiyor sürekli bana sus diyor.

Ya gerçekten boş konuşuyorsun ya da annen ruhsal sorunlara sahip.
  17. A

Amerika’ya Gitmenin Maliyeti

Liseyi bitirip üniversite kazan sonra WAT ile git.
  18. A

Okul, hakkımda soruşturma başlatacağını söyledi

Ağır ergenlere sosyal medya kullanımı yasaklanmalı. Çok cringe.
  19. A

Düzensiz Beslenmeden Kurtulma

Bir zamanlar gayet dengeli ve düzgün beslenirken yaklaşık 3 haftadır sürekli aburcubur yiyorum ve kendime hakim olamıyorum. Boy kilom normal ancak pis beslenme yüzünden cildim mahvoldu ve enerjim çekildi sanki. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Top Bottom