Arama sonuçları: *

1. Pcmaster123

Laptop eskisi kadar güçlü değil

Arkadaşlar herkese merhaba yaklaşık 2 yıl önce laptop aldım 1660 ti 10300h 8 8 ram fakat eskiden valorantta 380i bile görebiliyordum artık 165i zor görüyorum sıcaklar işlemci 99 derece oluyor maksimum hep böyleydi 100ü hiç görmedi. Ekran kartı da maksimum 89 oldu tüm zamanlarda. Ayrıca...
  2. Pcmaster123

SilverStone KR03 alınır mı?

Nasıldır 5600 için
  3. Pcmaster123

Maksimum 324 TL olacak şekilde am4 işlemci soğutucusu önerisi

1 TL dahi aşamam. Kasam corsair carbide spec 05 150 mmye kadar desteği var. Anakart b450 ms2h(ramlere değmee iyi olur soğutucu)
  4. Pcmaster123

Kargo dahil maksimum 144 TL am4 uyumlu işlemci soğutucusu tavsiyesi

Cevaplarınızı bekliyorum.
  5. Pcmaster123

Maksimum 13000 TL oyuncu bilgisayarı önerisi

Hazır sistem olursa daha iyi olur.
  6. Pcmaster123

Technopat foruma neler oluyor?

Arkadaşlar merhaba ben 2 3 gündür technopat foruma girmeye çalışıyorum çoğunlukla girmiyor bazen giriyor bir ara database hatası diyodu bir ara güncelleme diyordu şimdi account suspanded diyor bu tarz hatalar sizde de oluyor mu şuan 1661085753 Bir de account suspended yazıyor normal mi?
  7. Pcmaster123

Valorant bedava vp aldım sorun olur mu?

Arkadaşlar dereceli de o vuruşu yap 100 TL dedi sonra ben aptım sonra başka biri bana vp kodu attı.Bana reyna al vp dedi ve vp kodu attı konuşmanın ssini almadım valorant maçındaydık ben kodu girsem bir şey olur mu?
  8. Pcmaster123

Joy alışveriş güvenilir mi?

Arkadaşlar herkese merhaba ben bugün oradan 2850 vp yani 200 tllik harcama yapmak istiyorum güvenli midir?
  9. Pcmaster123

Bilgisayarı mavi ekran hatası

Arkadaş wn10 bilgisayara sahibim %100 tamamlandı diyor ancak yeniden başlatılmıyor ne yapmalıyım? Dursurma kodu PAGE FAULT İN NONPAGED AREA Başarısız: vgk.sys
  10. Pcmaster123

Alloy origins core vs ck530 vs HP omen encoder Brown vs mk61

Hangisi en iyisidir? Ck530 880 TL Hyperx Alloy origins core 1100 TL Hp omen encoder 825 TL Mk61 967 TL gibi bir şey Ben normalde mk61 alacaktım fakat sorun yaşayanları gördüm ve garantisi zor olur diye düşündüm.
  11. Pcmaster123

Msi Gk50 elite vs xpg summoner

Hangisi daha iyidir?
  12. Pcmaster123

Xpg summoner vs razer blackwidow v3 vs Msi gk50 elite

Arkadaşlar merhaba,bu üçünün arasında kaldım sonra kalanı başka bir klavye ile karşılaştıracağım. Xpg summoner artıları: Bilek desteği yastık gibi Cheryy mx switch Altın uç Usb portu Benim için eksisi blue switch veya red switch olması ben sevmiyorum şahsen Razer blackwidow v3 artısı: Green...
  13. Pcmaster123

Hellcase güvenilir mi?

Peki hesap çalınma gibi bir durum söz konusu olur mu? (en düşük ihtimal bile) Hesap çalındı diyelim,hesap 3.parti bir siteye bağlı olduğundan steam ticketimizi kabul eder mi? Gireceğim link: https://hellcase.com/en doğruluğundan emin değilim.)
  14. Pcmaster123

Steam hesap kurtarma

Arkadaşlar benim içinde forza olan çalınan bir hesabım vardı yaklaşık 5 ay önce çalındı ben de Steam'e yeni talep attım ve fatura attım kendimi açıkladım ancak kredi kartı kullanıma kapalı olduğu için kredi kartı bilgisini girmedim bir sorun olur mu kabul ederler mi? Not:Yeni steam hesabını da...
  15. Pcmaster123

Corsair Harpoon Rgb Pro uzun kullanım testi (10 ay)

Merhaba forum takipçileri bugün size corsair mousumdaki 10 ayda yaşadığım sorunlarını ve özelliklerini anlatacağım. Artıları: +Sol yüzyinde kauçuk bulunması(sağ yüzeyini hatırlamıyorum. +12000 dpi olması +Sensörünün fena olmaması +Kolay kayması +Omron switch bulunması +Hafif olması Eksileri...
  16. Pcmaster123

Redragon Shiva vs Razer cynosa lite

Arkadaşlar arkadaşım istiyor. Elinde Razer mouse olduğu için Razer'a yaklaştı ancak Redragon Shiva'nın da iyi olduğunu söylüyor. Hangisini almalı?
  17. Pcmaster123

Rampage Exhero vs Redragon Kumara K552-2

Hangisi daha iyi? Lütfen başka klavye önermeyin. Rampage artıları: Telefon tutucusu olması Rgb olması Yazılımını iyi olması Daha ağır olması Redragon artıları Daha küçük olması Daha bilinen bir klavye olması Su geçirmez olması İç malzemesinin metal olması Ortak özellikleri: Outemu switch var...
  18. Pcmaster123

Makisumum 300 TL klavye önerisi

Red switch/brown switch RGB. Bilek desteği önemli değil, olursa iyi olur. Kronik sorunu olmasın. Membran asla olmasın. Bu özelliklerde olsun mümkünse.Ben ayrıca...
  19. Pcmaster123

Samsung galaxy A32 nasıldır?

Arkadaşlar herkese merhaba,ben telefon olarak anneme a32 almak istiyoruz.A32 nasıldır,günlük kullanımda iyi mi?Telefonda oyun oynanmayacak sadece 4 5 tane tom benzeri oyun ve minecraft yüklü olacak.Bunları kaldırabilir mi? İstediğim özellikler(maksimum 3400 TL daha çıkamam.Bir de poco ve xiaomi...
  20. Pcmaster123

Sistemim güvende mi?

Arkadaşlar Kaspersky ile tam tarama yaptım ve Uyarı:bir nesne temizlenmedi yazıyor ve altında 1 nesne işlenemedi yazıyor raporlara girdiğimde ise kırmızı olanlar şöyle: Ad: Trojan.Win32.Hosts2.gen Ad: Trojan.Win32.Hosts2.gen Evet, iki tane kırmızı var ve birincisinin sonuçları...
Top Bottom