Neler Yeni

Steam hesap kurtarma

Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Sanane Sanane
Arkadaşlar benim içinde forza olan çalınan bir hesabım vardı yaklaşık 5 ay önce çalındı ben de Steam'e yeni talep attım ve fatura attım kendimi açıkladım ancak kredi kartı kullanıma kapalı olduğu için kredi kartı bilgisini girmedim bir sorun olur mu kabul ederler mi?

Not:Yeni steam hesabını da aynı gmaille açtım ancak sonradan değiştirdim ve yeni hesabıma dokunmamalarını söyledim.

Fear

80+
Arkadaşlar benim içinde forza olan çalınan bir hesabım vardı yaklaşık 5 ay önce çalındı ben de Steam'e yeni talep attım ve fatura attım kendimi açıkladım ancak kredi kartı kullanıma kapalı olduğu için kredi kartı bilgisini girmedim bir sorun olur mu kabul ederler mi?

Not:Yeni steam hesabını da aynı gmaille açtım ancak sonradan değiştirdim ve yeni hesabıma dokunmamalarını söyledim.
çalınan hesabının e postası sende ise şifresini değiştirebilirsin

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
399
İsim
Cihan Duman

oyunu aldığın kartın son hanesini vesaire isteyebilirler. İlk maile sahipsen hesabı geri alırsın %100.

Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Sanane Sanane
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,424