Arama sonuçları: *

• Users: UCAK
  • Order by date
  1. UCAK

bigisayar önerisi alınır mı

Fiyat çok geldi bana. Garantisi bile yok. Maks edeceği 8k
  2. UCAK

İTOPYA dolandırıcıdır ? Mağdur olmamak için alışveriş yapmayınız ?

Bu firmaların müşterileri böyle mağdur etmesi kabul edilemez. Tüketici hakem heyetiyle geç de olsa sonuç alınacaktır vakit kaybetmeden başvurun hocam. Tonla para kazanmalarına rağmen 3 kuruş para için milleti uğraştırıyorlar. Hazır sistem satıyorlar da sanarsın kişiye özel donanım üretiyor...
  3. UCAK

Teknosa 3060'lı sistem

Sistem alınır da stokta yok malesef. Stokta gözüküyor fakat ödeme yapınca stok yok hatası veriyor. Teknosa günlerdir bu sistemi stokta gösteriyor yok yere. Bugün çok az stok eklenmişti ama yine bitti.
  4. UCAK

Modart X12 Hazır Sistem 12100f & 3060 - 15k

Yarım saat bile değil 12-15 dk de 300 stok bitti. Al satçılar yine çektiler tüm kasaları.
  5. UCAK

17k ya sistem tavsiyesi ?

Garantisi var mı? diğer parçaların detaylı listesi varsa değerlendirilebilir. powerboost psu felan olmasın.
  6. UCAK

Max 24k bütçe var hangi laptopu almalyım

Acer Aspire 7 alt segment bir laptop. 23 bin liraya şuan en f/p laptop bu. Aspire 7'den kasası ve donanımları çok daha iyi.
  7. UCAK

Monitör bilgim yok malesef ben de bu bütçelerde kasa takip ettiğim için paylaştım. Monitörler HB'de felan uyguna denk gelebiliyor. Oradan taksitle alırsınız. Kasayı almışken 4060 alın çünkü gerçekten çok fark var. Gidip de 2.el 6600'e 17k verilmez.
  8. UCAK

Hocam bu bütçede malesef 2.el güvenilir satıcı yok. Çok uygun yazanlar da mining çıkması kartlar satıyor. Nereden biliyorum? Çünkü ben de 2 haftadır ilanları geziyorum. Çoğu al satçı, fiyatlar yüksek. Sıfır kasalar daha uygun kalıyor. 17k'ya r5 5500 6600'lü kasa alınmaz. Bu bütçeler az değil ama...
  9. UCAK

Bütçeyi 2k zorlayıp şunu alabilirsin. Şuan malesef 17k'ya sistem yok doğru düzgün. https://www.gaming.gen.tr/urun/359819/optima-4060-intel-i3-12100f-galax-1-click-oc-2x-geforce-rtx-4060-8gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/
  10. UCAK

Apu Sistem alınır mı?

APU kasayı almayın powerboost psu'ya sahip. Bekleyip almanız daha mantıklı. Evet fiyatlar yükseliyor ama gidip de apu'ya o parayı vermeye gerek yok.
  11. UCAK

ŞOKTAKİ 3060 LI SİSTEM ALINIR MI

tabii ki alınmaz. Okuma yazması olan herkes herhangi bir gaming satış sitesindeki kasaların Şok'tan daha uyguna olduğunu rahatlıkla görür.
  12. UCAK

7000-8000TL 2.El toplama veya hazır sistem önerisi

RX480'den daha iyisini bulursun. 1660s bulunur.
  13. UCAK

Sistemim sizce nasıl ? Yeni sipariş verildi ?

CL değeri tek başına bir anlam ifade etmez, mhz'de önemli. Cl18 3600mhz RAM, Cl16 3200mhz'den daha iyi performans verir.
  14. UCAK

🚨Netflix Abonelik Ücretlerine Zam Yaptı

Sürekli yapılan lgbt propagandası yüzünden uzun zaman önce bıraktım şahsen. Sürekli sürekli sıkmıştı.
  15. UCAK

4060 ti 16 gb ekran kartlı sistemler stoklara girmiş

Sponsorluk felan mı aldınız dün de aynı konuyu açtınız. https://forum.donanimarsivi.com/konu/4060-ti-16-gb-sistemler-stoklara-girmis.873135/
  16. UCAK

Bu Sistem Nasıl Sizce

Arkadaş dediğin indirim yapar biraz. 13k'ya el sıkışın.
  17. UCAK

Ryzen 5 5600'lü Bu Sistemin Ederi Nedir?

Bana sana yorum yapmadım dostum genel olarak kasa fiyatlarına sitem ettim üzerine alınma :D Piyasada fırsatçı bol malesef.
  18. UCAK

Messi mi,Ronaldo mu?

Messi = saf yetenek Ronaldo = çalışma, azim, hırs, güç ve karizma
  19. UCAK

Çözüldü✓ MSI THIN GF63 12VE-082XTR bu laptop alınır mı ?

tabii ki alınmaz. Msi Thin modelleri düşük watt ve tek fanlı kasaya sahip. Bu cihazın GPU watt değeri 45 ve tek fanı var. Malesef her MSI laptop iyi olacak diye bir şey yok. Bu fiyata Acer Nitro 16 almak daha mantıklı. Ekran paneli ve soğutması daha iyi. Kasa metal ağırlıklı ve işlemcisi de...
  20. UCAK

Ryzen 5 5600'lü Bu Sistemin Ederi Nedir?

RX480 ekran kartı taaa 2016'da çıkan bir kart. O kasanın maks edeceği 6-7k. İçinde Ryzen 5 5600 var diye o da. Yahu arkadaşlar biraz araştırın. Bu kasaya bu paraları vermeyi düşünmek bile bana saçma geliyor. Ya ben parayı zor kazanıyorum ya da sizde para bol. RX480'in dengi 1650 super felan...
Top Bottom