Arama sonuçları: *

1. eraychu

İşlemcimi satıp yükseltmek istiyorum

Almışken kesinlikle 5000 serisi bir işlemci almaya çalış 5600 bütçene uygun ama indirimde 5600x bulabilirsin belki 1690159655 Öyle ama valorant oynarken çok skill filan atıldığında fps düşüşleri yaşıyorum baya kasıyormuş gibi hissetiriyor fps düşüşü sırasında (discord +chrome açık birde 2...
  2. eraychu

75 Hz VS 165 Hz Monitör

Hz farkı yüzünden diğerleri seni daha önce görüyor bu tabikide kill sayına yansıyacaktır gözlerin bile belki birazcık rahatlayabilir 165e geçtikten sonra 100ün altına düşünce bile kötüymüş gibi hissedeceksin haberin olsun 75hz ile 165hz in arasında Sinoptan Hatay kadar fark var
  3. eraychu

Çözüldü✓ Bios güncellemesi sonrası görüntü yok ve cpu ışığı yanıyor

Güç kaynağından kapatıp açınca düzeldi
  4. eraychu

Çözüldü✓ Bios güncellemesi sonrası görüntü yok ve cpu ışığı yanıyor

Anakartım msi b450 Tomahawk MAX, bios güncellemesi yaparken bozuldu ve şuan cpu ışığı yanıyor ve görüntü alamıyorum nasıl düzeltebilirim. 1685700557 Güç tuşu vs. işe yaramıyor 1685700764 Güç kaynağından kapatıp açtım cpu ışığı ve boot ışığı sırayla yanıp söndü sonra düzeldi, bir şekilde biosta...
  5. eraychu

Oyunlar durduk yere kapanıyor, yanıt vermiyor.

Evet biraz önce gördüm şimdi indiriyorum. 1679746531 Şuan indirdim test ediyorum. 1679746844 oyunlar kapanır mı bilmem ama tekrar fps drop olmaya başladı 23.3.1 e dönüyorum
  6. eraychu

Oyunlar durduk yere kapanıyor, yanıt vermiyor.

Bilgisayarımı yaklaşık 1 yıl önce topladım şu son 1-2 aya kadar hiçbir sorun olmadan win11 de kullanıyordum ama ekran kartı sürücümü güncelleyince her şey sarpa sarmaya başladı (sorun sürücü ile alakalı mıdır emin değilim) valorant ta çok sık fps drop almaya ve birçok oyun kendi kendini...
  7. eraychu

LOL bağımlılığının zararları nelerdir?

Sosyal hayatı direkt bitirir.
  8. eraychu

Oyuncu koltuğu önerisi 4k

bunlar dışına çıkılmaz mı diyosun 1671382248 ne kadar süredir kullanıyorsun
  9. eraychu

https://exvega.com/exvega-andromeda-profesyonel-kumas-oyuncu-koltugu-masaj-ozellikli-siyah/ şu anlık aklımda şu var
  10. eraychu

Aklımda bir arkadaşımın önerisiyle EXvega marka koltuklar vardı ama yorumlarını okuyunca içime büyük bi kuşku düştü Hawk'a bir bakayım dedim ondada birkaç kişinin koltuğu kırılmış biriside bir süre sonra sırt boşluğuna bel yastığının sarktığını söylemiş ne kadar doğru bilmiyorum. Açıkçası biraz...
  11. eraychu

16k oyun laptopu önerisi

laptop almak zorunda malesef yoksa bizde masa üstü toplama taraftarıyız
  12. eraychu

16k oyun laptopu önerisi

Bir arkadaşım laptop istiyor sadece oyun oynamak için kullanacak ve bütçesi 16k aklımızda şu laptop var https://www.akakce.com/laptop-notebook/en-ucuz-hp-pavilion-15-ec2057nt-68n72ea-ryzen-5-5600h-8-gb-512-gb-ssd-rtx3050-15-6-full-hd-notebook-fiyati,1823233560.html bu akşam sipariş vereceğiz...
  13. eraychu

İşlemcim için fan önerisi

ben bunu aldım daha elime yeni geçti yarın monte edeceğim https://www.hepsiburada.com/performax-gaming-perfan-120-h-hava-cpu-sogutucu-p-HBCV00000RXUFF?magaza=Vizyon%20Bilgisayar&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.10.2 bu soğıtucunun...
  14. eraychu

4000₺ Bandına Bu Monitör Alınır Mı?

Bende 24 inç 1080p monitör var onda bile az çok belli oluyor pixeller. ne kadar uzaktan kullanıyorsun?
  15. eraychu

4000₺ Bandına Bu Monitör Alınır Mı?

27 inç ve aynı zamanda 1080p bir monitör, pikseller biraz belirgin olabilir haberin olsun genelde 24inç üstüne 1080p önermiyorlar
  16. eraychu

Game Pass oyun önerileri

evet oluyor ben A Way Out'u türkçe yama yapmıştım
  17. eraychu

Çözüldü✓ Performax Perfan mı İD Cooling frostflow mu?

kusura bakmayın sizide yorduk ama çok teşekkürler hocam
  18. eraychu

Performax Perfan 120H Am4 Desteği var mı?

https://www.akakce.com/islemci-sogutucu/en-ucuz-performax-perfan-120-h-fiyati,1306451578.html Am4 desteği var mı bulamadım hiçbir yerde.
  19. eraychu

@RevDeisDou sipariş edeceğim ama hiçbir yerde Am4 uyumluluğu var mı bulamadım biliyor musunuz? 1660418219 yada bilen herhangi birisi var mı?
  20. eraychu

teşekkürler @RevDeisDou Zam gelmeden alıyorm ozaman 🙂 Performax lar artıyor.
Top Bottom