Neler Yeni

Oyunlar durduk yere kapanıyor, yanıt vermiyor.

eraychu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Eray
İlgilendiği Kategoriler
Pokémon
Bilgisayarımı yaklaşık 1 yıl önce topladım şu son 1-2 aya kadar hiçbir sorun olmadan win11 de kullanıyordum ama ekran kartı sürücümü güncelleyince her şey sarpa sarmaya başladı (sorun sürücü ile alakalı mıdır emin değilim) valorant ta çok sık fps drop almaya ve birçok oyun kendi kendini kapatmaya veya yanıt vermemeye başladı, ve arada mavi ekranlarda alıyordum neyse arkadaşım win11 de sorun olabileceğini ve birde win10'u denememi söyledi bende öyle yaptım, yaklaşık 1 haftadır win10'dayım mavi ekran ve fps drop sorunu çözüldü ama hala oyundan atma sorunları devam ediyor.

Ekran Görüntüsü (2).pngEkran Görüntüsü (3).png(aradada bu şekilde bir uyarı penceresi çıkıyor)
Bu durum çok canımı sıkmaya başladı bir çözüm bulamadım
Ekran kartı sürücüm AMD adrenalin 23.3.1

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,895
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Bilgisayarımı yaklaşık 1 yıl önce topladım şu son 1-2 aya kadar hiçbir sorun olmadan win11 de kullanıyordum ama ekran kartı sürücümü güncelleyince her şey sarpa sarmaya başladı (sorun sürücü ile alakalı mıdır emin değilim) valorant ta çok sık fps drop almaya ve birçok oyun kendi kendini kapatmaya veya yanıt vermemeye başladı, ve arada mavi ekranlarda alıyordum neyse arkadaşım win11 de sorun olabileceğini ve birde win10'u denememi söyledi bende öyle yaptım, yaklaşık 1 haftadır win10'dayım mavi ekran ve fps drop sorunu çözüldü ama hala oyundan atma sorunları devam ediyor.

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle(aradada bu şekilde bir uyarı penceresi çıkıyor)
Bu durum çok canımı sıkmaya başladı bir çözüm bulamadım
Ekran kartı sürücüm AMD adrenalin 23.3.1
23.3.2 geldi dene istersen

eraychu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Eray
İlgilendiği Kategoriler
Pokémon