Arama sonuçları: *

• Users: Er3nn
  • Order by date
  1. E

Yardım EA FC 24 App recoveryde bulunamıyor

Oyunu 2 aydır falan sorunsuz şekilde oynuyorum. Epic gamesten aldım fakat kol düzgün çalışmadığı için Steame app recoveryi atıp başlatıp oynuyordum. Fakat bi anda steamden başlatınca ea de oyun çıkmıyor ve başlamıyor. Sadece epic gamesten açtığımda oyun açılıyor ea de bulunuyor ama bu seferde...
  2. E

Oyunda sağ altta çıkan şey

2 gün önce yanlışlıkla bi şey açtım galiba xbox game bar veya nvdia nın bişeyiydi galiba oyunlarda sağ altta şu ikisi var yardım edin gitmiyor çıldırıcam.
  3. E

Yardım Mouse de sıkıntı var yardım edebilecek ?

uygulamasına baktım fakat yoktu, başka bir yerden varsayılana döndürebilme gibi bir şansım varmı ?
  4. E

Yardım Mouse de sıkıntı var yardım edebilecek ?

Arkadaşlar gaming mouse kullanıyorum, Sol tarafında bulunan ileri geri tuşlarında sıkıntı var, 1.Normalde üstteki ileri alttaki geri olması gerekiyor fakat tam tersi, 2.Mouse'nin sol üstünde makro tuşuna basınca tarayıcı üzerinden bir siteye giriyor, Yardım edebilecek biri varmı?
  5. E

Yardım Ekran kartı Undervolt bilen biri yardım edebilirmi

tamamdır sağolasın
  6. E

Yardım Ekran kartı Undervolt bilen biri yardım edebilirmi

Arkadaşlar Undervolt yaptım fakat Pc kapandığında bir sonraki açılışında eski ayarları ile devam ediyor Msi Afterburner programı ile yaptım,yaptıktan sonra kaydede basıp 1.profili seçtim fakat aynı şey nasıl düzelir ?
  7. E

Yardım NVDİA Geforce gtx 1660 ekran kartım çok ısınıyor

dün yaptığım ayarı yapıyorum fakat değişen bir şey olmuyor havaların sıcak olması ile de alakalı dün akşam 10 derece falan fark vardı
  8. E

dostum denedim fakat şu an gene 80 dereceye çıkıyor
  9. E

Dostum ben dün kendim ayarladım fakat emin olamadım Dün kendi ayarlarında 900 de 1770 idi Ben onu 1735 yaptim L tuşuna başım sabitledim Max 75 derece oldu Ayrıca maximum 75 derece olduğu için ekran karti kullanımını düşürüp sıcaklığı gösteren kısmıda 75 dereceye denk gelecek şekilde düşürdüm...
  10. E

pekala o bakınca fotoğraf ile bi şekil hallederiz sağolasın yardımın için
  11. E

peki bekliyorum nasıl yapıldığını anlatırsanız iyi olur pek anlamıyorum bu işleri temperature kısmında 1800 sabitli ayarları değiştirdiğimizde onu da yaptığımız ayara eşitleyeceğiz sanırsam ?
  12. E

DOSTUM İNTERNETTEN BİRAZ ARAŞTIRDIM SADECE VOLTAGE KISMINI düşürerek te sorun halloluyor diyolar şu an bu değerleri düşürmek ne işe yarıyor performans kaybı falan olmaz değilmi ?
  13. E

BU KONUDA Bİ BİLGİN VARSA BANA AYARI YAPTIRABİLİRMİSİN BEN YANLIŞ BİŞİ YAPIP BOZMAYIM?
  14. E

Msi Afterburner programında kısma var fakat değişen bir şey olmuyor.
  15. E

Need For Speed Payback oyununda ilk başlarda max 83 daha sonra 88 e kadar çıkıyor. Normalde ekran kartımda ısı ile alakalı sıkıntı yaşamadım, Nedense bu aralar 85 üzerine çıkıyor. Ayarları düşürmem fayda etmiyor. https://www.vatanbilgisayar.com/ram...x120mm-rainbow-fan-usb-3-0-midt-atx-kasa.html...
  16. E

Öneri *

Asus NVIDIA GeForce GTX 1660 ekran kartım var Zamanında rdr 2 karışık ayarlarda fakat doku kalitesi aydınlatmalar yüksek ayarlarda 82 derece max ekran kartı sıcaklığı ile oynatırken, Şu anda Need For Speed Payback oyununda ilk başlarda max 83 daha sonra 88 e kadar çıkıyor. Normalde ekran...
  17. E

Yardım 300 TL'ye Hangi Hard Diski Almalıyım?

Bende 120gb Ssd 500gb da crucialın ssd mi harddisk mi çözemediğim bi şeyi var malesef yetmediği için 500 daha alicam tavsiyeleriniz için teşekkürler.
  18. E

Yardım 300 TL'ye Hangi Hard Diski Almalıyım?

https://www.vatanbilgisayar.com/asus-tuf-h310m-plus-r2-0-intel-h310m-sokcet-8-9-nesil-1151-ddr4-2666mhz-anakart.html Beyler anakartım bu bütçem fazla yok 500 gb harddisk alıcam ama ne alsam tavsiye verirmisiniz. Bir de harddiski direk takınca çalışıyormu illa anlayan birine götürmeye gerek varmı.
Top Bottom