Neler Yeni

Yardım 300 TL'ye Hangi Hard Diski Almalıyım?

Er3nn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Eren
Bütçe
300

Beyler anakartım bu bütçem fazla yok 500 gb harddisk alıcam ama ne alsam tavsiye verirmisiniz.
Bir de harddiski direk takınca çalışıyormu illa anlayan birine götürmeye gerek varmı.

Erda Yıldırım

80+ Gold

Beyler anakartım bu bütçem fazla yok 500 gb harddisk alıcam ama ne alsam tavsiye verirmisiniz.
Bir de harddiski direk takınca çalışıyormu illa anlayan birine götürmeye gerek varmı.

yldzz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
yiğit yıldız
Açıkçası hard diski sokete takınca direkt çalışır diye biliyorum mesela ben laptopuma ssd takınca olmuştu ama orda direkt windows 10 kurmuştum üzerine yani muhtmelen çalışır

Forjest

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Murat
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji,bilgisayar,yazılım,açıkkaynak işletim sistemleri,katılımsız programlar,Linux,windows,işletim sistemleri modifikasyonları
Facebook
muratist55

Ben bundan aldım, sistemim şahane hızlandı diyebilirim. Bilinen markalardan şaşmamak gerekli diye düşünüyorum. 240 gb bence ileride yanına farklı bir disk alabilirsiniz depolamalar için buda bir alternatif.
  1. SSD https://www.hepsiburada.com/sandisk...b-s-sata-3-2-5-ssd-sdssda-240g-g26-p-BD805682
  2. HDD https://www.hepsiburada.com/wd-blue...ata-3-0-sabit-disk-wd5000azlx-p-BDARMA7782881

Pişmaniye

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,824
İsim
Can BOZKURT
WD Blue alabilirsiniz. Kendim kullanıyorum çok ciddi farklar var Seagate ile aralarında.

TALHA MURAT

80+ Silver
Ben bundan aldım, sistemim şahane hızlandı diyebilirim. Bilinen markalardan şaşmamak gerekli diye düşünüyorum. 240 gb bence ileride yanına farklı bir disk alabilirsiniz depolamalar için buda bir alternatif.
  1. SSD https://www.hepsiburada.com/sandisk...b-s-sata-3-2-5-ssd-sdssda-240g-g26-p-BD805682
  2. HDD https://www.hepsiburada.com/wd-blue...ata-3-0-sabit-disk-wd5000azlx-p-BDARMA7782881
1.si SSd kronik sorunlu önerim 14 gün dolmadı ise iade et o ssd alınmaz.

Forjest

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Murat
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji,bilgisayar,yazılım,açıkkaynak işletim sistemleri,katılımsız programlar,Linux,windows,işletim sistemleri modifikasyonları
Facebook
muratist55
1.si SSd kronik sorunlu önerim 14 gün dolmadı ise iade et o ssd alınmaz.
Alalı 6 ayı geçti şakır şakır çalışıyor. 8 Farklı sistem kurulu diske, eski diskimden çok daha hızlı ve stabil. Teknoloji'de olası muhtemel hatalar teknik sorunlar her daim mümkündür. Sizde olan bir sorun, başka birinde olacak diye, kaide teşkil etmez. Bu her marka ürün içinde geçerli tabii ki. Param buna yetti bunu aldım Sandisk'i gerek flash disklerim, gerekse de şimdi kullandığım solid state driver disk olsun çokda memnunum. Herkese göre bir disk markası ve modeli var nihayetinde. Parası gücü olan kişi, xtreme bir ürünlere bakar alır. Benim kanaatim bu yönde. Ben tavsiye ediyorum harika ötesi disk.

Er3nn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Eren
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende 120gb Ssd
500gb da crucialın ssd mi harddisk mi çözemediğim bi şeyi var malesef yetmediği için 500 daha alicam tavsiyeleriniz için teşekkürler.

Sternog

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,982
İsim
Orçun Kaynar

Awerquan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
585
İsim
Ege
Alalı 6 ayı geçti şakır şakır çalışıyor. 8 Farklı sistem kurulu diske, eski diskimden çok daha hızlı ve stabil. Teknoloji'de olası muhtemel hatalar teknik sorunlar her daim mümkündür. Sizde olan bir sorun, başka birinde olacak diye, kaide teşkil etmez. Bu her marka ürün içinde geçerli tabii ki. Param buna yetti bunu aldım Sandisk'i gerek flash disklerim, gerekse de şimdi kullandığım solid state driver disk olsun çokda memnunum. Herkese göre bir disk markası ve modeli var nihayetinde. Parası gücü olan kişi, xtreme bir ürünlere bakar alır. Benim kanaatim bu yönde. Ben tavsiye ediyorum harika ötesi disk.
Asıl sizde sorun olmadı diye ürün iyi olmaz. Çok fazla konu açıldı forumda. Daha önce bu diskle çok sorun yaşayan oldu. Ultra modeli değilse alınmaz.

Yasin / EsquaReD

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,015
İsim
Yasin
Ben itopyadan aldığım hddyi satıyom çok temiz 1tb 7200rpm 64cache var. İlgileniyorsan mesj at.

can498

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Can YILMAZ
10 Yılın üzerinde kullandığım disklerim var. Seagate'lerde badsector başladı. ama WD Blue serisi disklerim taş gibi sorunsuz.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1

Şahsen 500GB HDD önermem, Fiyat/GB oranı çok iyi değil ve az bir fiyat farkı ile 1TB HDD alınabiliyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
938,812
Üyeler
147,611
Son üye
SKALTES
Top Bottom